Worldwide continued...
WERELD DOZEN continued...
5281 |
//0 |
Samenstelling diverse landen in 18 insteekboeken + 1 album w.o. Nederland, Stadspost, Duitsland, Zwitserland, Liechtenstein, Griekenland, thema, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5282 |
/ |
Samenstelling diverse landen in 21 insteekboeken w.o. Spanje, Nederland, Vaticaan, San Marino, Monaco, Oostenrijk, Zwitserland, Cept (Liechtenstein 1960 x 4 **), Liechtenstein, Luxemburg, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5283 |
//0 |
82 insteekboeken, met alle werelddelen, zeer gevarieerd geheel, overgrote meerderheid gestempeld, interessant om te bekijken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5284 |
//0 |
Interessante samenstelling vele landen in 26 boeken w.o. België, Frankrijk, Belg. Congo, Nederland, Zweden, Luxemburg, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5285 |
//0 |
Samenstelling Europese landen in 32 insteekboeken, veel dubbels, overwegend gest., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5286 |
//0 |
Wereldverzameling, 20 Leuchtturm albums w.o. Liechtenstein, Oostenrijk (met blokken en velletjes), Frankrijk, Duitsland, Spanje, Liechtenstein sterkst vertegenwoordigd, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5287 |
//0 |
Samenstelling diverse landen in 24 boeken, w.o. CEPT, Bund, Reich, China, Expo '58, België, Zwitserland, Oostenrijk, UNO, Nederland, Luxemburg, Frankrijk, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5288 |
/ |
12 albums met 2200 blokken **/* wereld, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5289 |
//0 |
Grote samenstelling, vele landen en thema op honderden A6 zwarte kaartjes, per landen of thema geklasseerd in 5 koffers, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5290 |
//0 |
Samenstelling diverse landen in 21 boeken, w.o. Nederland, België, Portugal, Spanje, Frankrijk, Rusland, thema, Italië, Bund, Oostenrijk, thema, Turkije, Israël, Polen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5291 |
Grote doos met sigarenkistjes, samenstelling van België bundels, ook klassement in pergamijnzakjes (voorraad), ook postfolders + iets Congo, Baltische Staten, etc., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5292 |
//0 |
Samenstelling van diverse landen en periodes in 27 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen ** en dubbels, Isle of Man, Nederland, Aland, Jersey, Berlijn, Israël, Roemenië, UNO, Frankrijk, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5293 |
//0 |
Wereldsamenstelling in 24 boeken, waarbij België, Turkije, Frankrijk, Nederland, Luxemburg, Israël, Groot-Brittannië, Spanje, USA, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5294 |
//0 |
Samenstelling 8 wereld deelverzamelingen in 8 oude albums, interessant om na te kijken, overwegend gest., m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5295 |
//0 |
Wereldverzameling in 26 oude ringmappen met landen en gebieden van A-Z, waarbij China, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5296 |
//0 |
Grote hoeveelheid, oude albumbladen met o.a. Hongarije, Polen, Tsjecho-Slowakije, Bulgarije, Montenegro, Portugal, interessante koop, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5297 |
/0 |
Uitgebreide samenstelling in 22 boeken w.o. thema, India, UNO, Scandinavië, Zuid-Amerika, België, Roemenië, Zwitserland, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5298 |
/0 |
Mooie samenstelling veel verschillende landen op albumbladen w.o. Nederland, Duitsland, meest postfris, veel thema, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5299 |
/0 |
Startverzameling België, Bund, Reich, Nederland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Vaticaan in 13 albums Davo, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
5300 |
/0 |
Samenstelling vele landen in twee grote registerboeken, oudere periode w.o. USA, China, Europese landen, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |