Asia (182)   |  Canada (4)   |  Congo (546)   |  France and French Colonies (280)   |  Germany and German Colonies (14)   |  Great Britain and British Commonwealth (134)   |  Portugal and Portuguese Colonies (3)   |  Postcards (644)   |  Topicals (221)   |  United Nations (4)   |  Worldwide (1045)   |  Worldwide Stamps and Covers (2687)   |

Worldwide continued...

WERELD DOZEN continued...
5281 nh/og/0 imageSamenstelling diverse landen in 18 insteekboeken + 1 album w.o. Nederland, Stadspost, Duitsland, Zwitserland, Liechtenstein, Griekenland, thema, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5282 nh/og imageSamenstelling diverse landen in 21 insteekboeken w.o. Spanje, Nederland, Vaticaan, San Marino, Monaco, Oostenrijk, Zwitserland, Cept (Liechtenstein 1960 x 4 **), Liechtenstein, Luxemburg, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5283 nh/og/0 image82 insteekboeken, met alle werelddelen, zeer gevarieerd geheel, overgrote meerderheid gestempeld, interessant om te bekijken, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5284 nh/og/0 imageInteressante samenstelling vele landen in 26 boeken w.o. België, Frankrijk, Belg. Congo, Nederland, Zweden, Luxemburg, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5285 nh/og/0 imageSamenstelling Europese landen in 32 insteekboeken, veel dubbels, overwegend gest., zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5286 nh/og/0 imageWereldverzameling, 20 Leuchtturm albums w.o. Liechtenstein, Oostenrijk (met blokken en velletjes), Frankrijk, Duitsland, Spanje, Liechtenstein sterkst vertegenwoordigd, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5287 nh/og/0 imageSamenstelling diverse landen in 24 boeken, w.o. CEPT, Bund, Reich, China, Expo '58, België, Zwitserland, Oostenrijk, UNO, Nederland, Luxemburg, Frankrijk, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5288 nh/og image12 albums met 2200 blokken **/* wereld, zm/m/ntz (Enorme cataloguswaarde) (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5289 nh/og/0 imageGrote samenstelling, vele landen en thema op honderden A6 zwarte kaartjes, per landen of thema geklasseerd in 5 koffers, zm/m (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5290 nh/og/0 imageSamenstelling diverse landen in 21 boeken, w.o. Nederland, België, Portugal, Spanje, Frankrijk, Rusland, thema, Italië, Bund, Oostenrijk, thema, Turkije, Israël, Polen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5291 imageGrote doos met sigarenkistjes, samenstelling van België bundels, ook klassement in pergamijnzakjes (voorraad), ook postfolders + iets Congo, Baltische Staten, etc., zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5292 nh/og/0 imageSamenstelling van diverse landen en periodes in 27 insteekboeken w.o. veel volledige reeksen ** en dubbels, Isle of Man, Nederland, Aland, Jersey, Berlijn, Israël, Roemenië, UNO, Frankrijk, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5293 nh/og/0 imageWereldsamenstelling in 24 boeken, waarbij België, Turkije, Frankrijk, Nederland, Luxemburg, Israël, Groot-Brittannië, Spanje, USA, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5294 og/ng/0 imageSamenstelling 8 wereld deelverzamelingen in 8 oude albums, interessant om na te kijken, overwegend gest., m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5295 nh/og/0 imageWereldverzameling in 26 oude ringmappen met landen en gebieden van A-Z, waarbij China, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5296 nh/og/0 imageGrote hoeveelheid, oude albumbladen met o.a. Hongarije, Polen, Tsjecho-Slowakije, Bulgarije, Montenegro, Portugal, interessante koop, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5297 nh/0 imageUitgebreide samenstelling in 22 boeken w.o. thema, India, UNO, Scandinavië, Zuid-Amerika, België, Roemenië, Zwitserland, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5298 nh/0 imageMooie samenstelling veel verschillende landen op albumbladen w.o. Nederland, Duitsland, meest postfris, veel thema, zm (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5299 nh/0 imageStartverzameling België, Bund, Reich, Nederland, Frankrijk, Groot-Brittannië, Vaticaan in 13 albums Davo, overwegend gest., zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM
5300 og/0 imageSamenstelling vele landen in twee grote registerboeken, oudere periode w.o. USA, China, Europese landen, zm/m/ntz (Image)

Closing..Feb-18, 06:00 AM