Worldwide continued...
NEDERLAND - Verzamelingen/Samenstellingen
4444 |
/0 |
1852/1991 Startverzameling in album Davo, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4445 |
/0 |
"1852/1924 Volledige prachtverzameling op Yvertbladen, inclusief n° 48, 80, 101, 130, 131, strafport incl. n° P 6, 7 10/12 alle *, P27/28 gest., De Ruyter gest. ""Back of the book"" niet volledig, zm (Zeer hoge cataloguswaarde)" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4446 |
//0 |
1852/1999 Vrijwel volledige verzameling in 2 Davo albums, kwaliteit iets gemengd, alles op fotobijlage is met scharnier, inclusief velletjes, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4447 |
//0 |
1852/1970 Verzameling in album Davo, w.o. klassiek, 14 gest., 29 gest., 90/100 gest., 104/5 *, 25 jaar jubileum gest., 136/8 *, 346/49 *, traliezegels gest., en face *, LP zeemeeuwen (hergomd), portzegels, armenwet gest., telegramzegels
*/gest., interneri (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4448 |
//0 |
1852/1945 Verzameling met o.a. n° 1/2 (iets gemengde kwaliteit), n° 1 (7 ex.), n° 2 (13 ex.), diverse betere zegels, w.o. reeksen, legioenblokken, tevens LP en strafport, in klemband, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4449 |
1852/1894 Verzameling op zelfgemaakte album w.o. n° 1 in strip van 3, stempels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4450 |
/0 |
1852/1983 Verzameling in 2 Davo-albums w.o. volledige reeksen in zeer gemengde kwaliteit, nog enkele betere zegels, merendeel gestempeld, zm/m/ntz
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4451 |
//0 |
Uitgebreide verzameling Nederland en overzee in dik insteekboek, vanaf aanvang, met zeer veel betere zegels en reeksen (kwaliteit wat wisselend), aardig Curaçao, Suriname, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4452 |
//0 |
1864/1972 Samenstelling waarbij betere in insteekboek, ook volledige reeksen en strafport, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4453 |
Uitgifte 1872, zeer mooie samenstelling, tandingen, stempels, variëteiten, gemengde kwaliteit, zm/m/ntz (Hoge cataloguswaarde) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4454 |
//0 |
1872/2001 Volledige reeksen en losse waarden in 4 Davo albums, 1 album FDC's + beetje gebieden, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4455 |
//0 |
1874/1990 Samenstelling in insteekboek w.o. veel dubbels ook enkele blokken en strafportzegels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4456 |
"1899/1930 Zeer uitgebreide verzameling met 938 drukwerkrolstrempels, voornamelijk op cijferzegels, ook diverse ""Bossche tandingen"", zm/m/ntz"
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4457 |
//0 |
1899/1983 Verzameling in Holland album w.o. veel volledige reeksen **/*, ook bladen en strafportzegels, zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4458 |
MIX |
1913/1977 Verzameling met dubbels, w.o. hier en daar betere zegels w.o. tentoonstelling 1924, n° 131, ook iets stadspost, m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4459 |
/ |
"1924/1992 Verzameling Koningin Wilhemina en Juliana op bladen in ringmap w.o. ""Veth"" **/*, diverse tandingen, watermerken, traliezegels *, Konijnenburg **/*, ""En Face"" *, boekjes, zm" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4460 |
Imperf. |
"1929/1934 Zes fotografische ontwerpen ""1933 Willem Van Oranje 5 en 12 cent"", ""1934 Wilhelmina en Juliana"", ""1929 LP Mercurius 1,5 gulden"", ""Curaçao Mercurius 20 cent"", tevens zeer schaars ets/ontwerp ""Juliana 6 + 5 cent"", zm
" (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |