4461 |
Imperf. |
1948/1949 Foto-album, periode die start met de opleiding en beëdiging van een Nederlandse officier, met tal van memorabilia naast de vele foto's, zeer bijzonder tijdsdocument, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4462 |
"1953/1954 ""Koningin Juliana"", 14 zegels met druktoevalligheden, zm " (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4463 |
/0 |
1966/2015 Voorraad boek blokken en boekje postfris/gest., wo kind 1966 in aantallen, zm (NPH €2.257) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4464 |
/0/MK |
1980/1997 Samenstelling in 3 ringalbums w.o. 30 postzegelmapjes, 176 MK en 72 eerstedagbladen, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4465 |
1985/2003 Verzameling in jaarmapjes + Ned. Antillen 1990, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4466 |
1995/2004 Verzameling in Davo Luxe wo. nominaal: €144, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4467 |
2003/2006 Verzameling in postzegelmapjes, zm (Frankeerwaarde: €114) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4468 |
2009/2014 Verzameling nominaal in postzegelmapjes, zm (Frankeerwaarde: €676) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4469 |
//0 |
Samenstelling Nederland + andere landen in 8 insteekboeken, w.o. nominaal Nederland, zm/m/ntz (Frankeerwaarde: €349,53) (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4470 |
//0 |
Diverse basisverzamelingen, vanaf beginperiode, merendeel in Davo- en andere voordrukalbums, alsook wat FDC, ntz (Hoge cataloguswaarde)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4471 |
//0 |
Grote voorraad reeksen, blokken, boekjes, etc. in 10 insteekboeken, enorm veel zegels, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4472 |
//0 |
Doos vol diversen w.o. boek postfris, ouder Indië, stempels, FDC's, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4473 |
//0 |
Diverse periodes, samenstelling in Davo album, 3 insteekboeken en een ringklasseur w.o. veel volledige reeksen */gest., ook dubbels + iets Nederland gebieden, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4474 |
Moderne periode +/-40 boekjes, ook blokken, dubbels, zm (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4475 |
Diverse betere kleinrondstempels (6 zegels), waarvan 5 ex. op Hangend Haar 20c. t/m 50c. (w.o. Amsterdam 3, Neede), zm/m (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4476 |
/(/0 |
Restant van een samenstelling w.o. veel modern materiaal in 1 album + 5 insteekboeken, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4477 |
Stempels geklasseerd in enveloppen, overwegend Beatrix en rolzegels, papiervrij en op fragment, ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4478 |
Duizenden zegels in pergamijnzakjes in een grote schoenendoos vol, waarbij veel dubbels, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4479 |
MIX |
Doos zegels en FDC's alle periodes, ook wat overzee, zm/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |
4480 |
//0 |
Startverzameling 1852/1984 in 2 albums Importa, zm/m/ntz (Image)
Closing..Feb-18, 06:00 AM |