NEDERLANDS-INDIË continued...
1710 (og) imageBerlijnse kleurproef op dun, glad, wit papier, zonder gom en ongetand, van de 10 cent in zwart PC.12a, in hoekblok van 20 exemplaren, met in de hoek stempelafdruk 'P.Z.' in cirkel. Vrijwel prachtblok, enkele scheurtjes in de velrand (niet in de zegels) (Image)

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1711 nh image5F, 2 cent lilabruin, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 750 (Image)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1712 nh image8F, 5 cent groen, Kt. 12½ x 12, gr.g., postfris prachtex. € 750 (Image)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1713 nh image11F, 15 cent grijsbruin, Kt. 12½ x 12, gr.g., postfris prachtex. € 350 (Image)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1714 nh image12F, 20 cent ultramarijn, Kt. 12½ x 12, gr.g., postfris luxe ex! € 1250 (Image)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1715 nh image13E, 25 cent donkerpaars, Kt. 13½ x 13¼ gr.g., postfris prachtex. € 400 (Image)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1716 nh image14K, 30 cent groen, Kt. 12½ gr.g., postfris prachtex. € 450 (Image)

Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1717 nh image15C, 50 cent karmijn, Lt. 13¼ x 14 kl. g., postfris prachtex. € 500 (Image)

Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1718 nh image16Fa, 2½ gulden donkerviolet en groen, Kt. 12½ x 12, gr.g., beh. gomkreukje een postfris prachtex. € 850 (Image)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1719 o image79a, 1 gulden doflila met opdruk JAVA hoogstaand, gebruikt prachtex. met certificaat Ned. Bond. € 400 (Image) (Image2)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1720 og image79f, 1 gulden met opdrukvariëteit 'JAVA. kopstaand', ongebruikt prachtex. Cert. NVPH (1956). € 200 (Image) (Image2)

Est. EUR 50

Currently...€50.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1721 o image93f, 22½ cent met opdrukvariëteit ' BEZIT BUITEN.' op briefstukje met vierkantstempel Wonosobo 9-3-1910, vrijwel prachtex. (linksboven tand aangezet). Keuren Mebus, v.d. Veer. Cert. NVPH (1976). Een zeer zeldzame zegel! € 3850 (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1722 nh image149/59, Jaarbeurs Bandoeng, cpl. postfrisse prachtserie. € 1000 (Image) (Image2)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1723 og image5 Cent type Karbouw. Kleurproeven uit 1933. 5 proeven van het ontwerp met de afgekeurde smalle 5, crèmekleurig papier, ongetand, met gom, in gekozen kleuren voor de 1, 2, 4, 5 en 7½ cent in breed gerande strippen van vijf (alleen de blauwe is als PC.164a gecatalogiseerd). Tevens 5 cent met goedgekeurde dikke 5 in niet-gekozen tint blauw, crèmekleurig papier, ongetand, ongegomd in strip van vijf (mogelijk PC.168). Eveneens 10 kleurproeven van de 5 cent met de goedgekeurde dikke 5, ongetand, met gom op gemarmerd papier in breed gerande strippen van vijf (4x) of strippen van drie (6x), uit PC.165. Ex Bulterman (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1724 nh image186/210, Karbouw en Wilhelmina, complete postfrisse prachtex. € 545 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1725 nh image260/65, Koningin Wilhelmina met watermerk, 50 cent t/m 5 gulden, postfrisse prachtex. € 1500 (Image) (Image2)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1726 og image304/16, serie (alle waarden met linker velrand) met perforatiegat en rode opdruk SPECIMEN (Image) (Image2)

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1727 nh 333f, Pelita met foutdruk 'Opdruk kopstaand', postfris prachtex. € 225

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1728 (og) imagePC288, stempelproef op dun papier van de 2½ cent violet, op kartonnetje geplakt, prachtex. Hfl. 500 (Image)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1729 (og) imagePC 291. Stempelproef van de American Bank Note Co. te New York van de goedgekeurde beeltenis van koningin Wilhelmina en in de gekozen kleur bruin met waarde-inschrift 10 cent, daarboven nummer 86047, geplakt op een kartonnetje (Image)

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM