TELEGRAM continued...
1690 nh imageTG7, 25 cent lila en zwart, postfris luxe ex. met certificaat Vleeming (2024) € 6000 (Image) (Image2)

Est. EUR 3,000

Currently...€3,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1691 og imageTG11, Een gulden lila en rood, ongebruikt prachtex. met volledig originele gom en minimaal plakkerspoortje. € 2300 (Image)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1692 og imageTG12, Twee gulden lila en rood, ongebruikt prachtex. € 1800 (Image)

Est. EUR 400

Currently...€400.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
BRANDKAST
1693 nh imageBK1/BK7, 15 cent t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. (Image) (Image2)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1694 nh imageBK1/BK7, 15 cent t/m 7½ gulden, complete postfrisse prachtex. met certificaat Koopman (1977) € 1500 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1695 og/nh imageBK1/BK7, Brandkastzegels 15 cent t/m 7½ gulden, 75 cent en 4½ gulden met spoortje van verwijderde plakker, overige waarden postfris, prachtex. met certificaat Vleeming (2024) € 1300 (Image) (Image2) (Image3) (Image4)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1696 o imageBK7, 7½ gulden met, hoewel het jaartal buiten de zegel valt, een naar ons idee originele, wat stevige en iets gevlekte afstempeling van Amsterdam-Kerkstraat 24.XII.../192€. De zegel heeft aan de achterzijde rechtsboven wat bruine plekjes (lijkt geen roest, aan voorzijde niet zichtbaar), is overigens mooi getand en goed gecentreerd. Van een poststuk afgeweekt (Image)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
INTERNERING
1697 nh imageIN1/IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, postfrisse prachtex. € 650 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1698 nh imageIN1/IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, postfrisse prachtex. € 650 (Image) (Image2)

Est. EUR 150

Currently...€150.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
POSTPAKKET-VERREKENZEGELS
1699 og imagePV1B, 11 cnt op 22½ cent, Lt. 11½ x 11, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (2009) € 1375 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1700 og imagePV1C, 11 cnt op 22½ cent, Lt. 11½, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (1998) € 1375 (Image) (Image2)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
POSTBEWIJS
1701 nh imagePW1/PW7, Postbewijszegels 1 gulden t/m 10 gulden, complete postfrisse prachtserie met certificaat Vleeming (2024) € 10.000 (Image) (Image2) (Image3)

Est. EUR 4,000

Currently...€4,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1702 og imagePW1/PW7, ongebruikte prachtserie. Cert. NKD (2013): 'met originele gom, zonder gebreken'. € 5750 (Image) (Image2)

Est. EUR 1,000

Currently...€1,000.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1703 on cover imagePW4, postbewijszegel van 3 gulden op postbewijsformulier van 2½ cent G1 (kleine beschadiging rechts) van het bijpostkantoor Amsterd:-Amstel 7-1-1887 naar 'sGravenhage 11-1-1887. Zeldzaam! (Image)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
FDC
1704 on cover image84/86, Tuberculose-serie met eerste dag-afstempeling Amsterdam 9 21-12-1906 op lokaal verzonden couvert. Avezaat € 350 (Image)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1705 on cover imageE272, Zomer 1990 waarop 55 cent met variëteit 'Weggevallen C' nr. 1444 P1, onbeschreven prachtenvelop (Image)

Est. EUR 75

Currently...€75.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
NEDERLANDS-INDIË
1706 o imageLandmailzegel I (Mail en koper schuin onder elkaar), prachtexemplaar op briefstukje, waarde f 2,16 koper, gedateerd 11 Julij 1846. € 1000 (Image)

Est. EUR 200

Currently...€200.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1707 nh image1, 10 cent wijnrood, postfris, volrandig prachtex. € 1800 (Image)

Est. EUR 500

Currently...€500.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1708 o image1, 10 Cent wijnrood in vrijwel prachtstrip van vier (2e zegel van rechts heeft onder dun plekje, rechter zegel rechts aangesneden, overigens prima gerand), afgestempeld met halfrond-franco Passoeroean. € 1350 (Image)

Est. EUR 100

Currently...€100.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM
1709 og image2, 10 Cent karmijnrood, ongebruikt prachtex. met volle, originele bruine gom en een zeer lichte plakkerrest. Cert. Muis (2001). € 1500 (Image) (Image2)

Est. EUR 300

Currently...€300.00
Closing..Oct-11, 01:00 AM