NEDERLANDS-INDIË continued...
1324 |
3, 6, 7, 8, 9, 12, 13 en 15, Koning Willem III met opdruk Specimen in kader, op de 10 cent zonder kader, nrs. 6, 7 en 15 fraai, overige ex. prima. € 160
(Image) (Image2)
Est. EUR 25
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1325 |
3, 4, 6, 9, 10 en 11, postfrisse prachtex. met kopie-cert. Muis (2009) € 860 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1326 |
5F, 2 cent lilabruin, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 750 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1327 |
7F, 2½ cent geel, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 400 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1328 |
8F, 5 cent groen, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 750 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1329 |
12F, 20 cent ultramarijn, Kt.12½ x 121 gr.g, postfris prachtex. met certificaat Muis (2009) € 1250 (Image) (Image2)
Est. EUR 400
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1330 |
13F, 25 cent donkerpaars, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2009) € 300 (Image) (Image2)
Est. EUR 75
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1331 |
14K, 30 cent groen, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis 2007) € 450 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1332 |
15F, 50 cent karmijn, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met kopie-certificaat Muis (2007) € 400 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1333 |
16Fa, 2½ gulden donkerviolet en groen, Kt.12½ x 12 gr.g.. postfris prachtex. met cert. Muis (2007) € 850 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1334 |
() |
Proeven 1908, niet goedgekeurd ontwerp van prof. J. Veth in de waarde 25 cent, 9 kleurproeven van de plaat, ongetand en zonder gom. Tevens als voorbeeld de van dit ontwerp afgeleide (ongebruikte) zegels nrs. 48, 54 en Curaçao nr. 42. Info
bijgesloten (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1335 |
80f, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Java kopstaand, ongebruikt prachtex. met certificaat NVPH (1950) € 3850 (Image) (Image2)
Est. EUR 1,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1336 |
98f, 2½ gulden zwartblauw met opdruk Buiten Bezit kopstaand, ongebruikt prachtex. met keur Ned Bond en certificaat Vleeming (2010) € 3850 (Image) (Image2)
Est. EUR 1,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1337 |
o |
160, 5 cent Jubileum 1923 en nr. 308, 7½ cent ABC, gebruikte ex. met harmonicavouw (Image) (Image2)
Est. EUR 50
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1338 |
Kleurproef van de 12½ cent Kreisler in offset, gedrukt in velletjes van 16 zegels in 2 blokken van 8 zegels (in horizontale rijen van 4 zegels) die verschoven staan t.o.v. elkaar, boven en onder een paskruis, in de kleur geelbruin op
licht geelbruin gegomd papier met diagonale lijnen, schip (links) is rechts gelijnd, als PC.183. Licht tropisch, boven in elke hoek een plakkerrest. Zegel 12 heeft druktoevalligheid 'Wilhelmina met oorbel' (Image)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1339 |
228/29, Hulpuitgifte 1937 in postfrisse blokken van vier (229 licht tropisch) en tevens een proef van de zwarte 10 op de 30 cent in blok van vier, op deze zegel afgekeurd, maar wel gebruikt als opdruk op de 32½ cent. Opinie SvL: de
proefopdruk is echt (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1340 |
() |
PC291, stempelproef van de 10 cent bruin op dun papier op kartonnetje, prachtex. Hfl.500 (Image)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1341 |
() |
PC296, stempelproef van de 60 cent, leikleur op dun papier op kartonnetje, prachtex. Hfl.500 (Image)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1342 |
Brandkast 1/7, postfrisse prachtserie met ondervelranden en plaatnummers, wb. nummers 5 en 6, certificaat Vleeming (2023) € 600 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |