NEDERLAND continued...
1104 |
4AIb, 5 cent blauw Utrechtse Druk in ongebruikt prachtblok van vier, ex. Gray € 3000 (Image)
Est. EUR 500
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1105 |
4B/6B, 5, 10 en 15 cent Haarlemse Druk, ongebruikte prachtex. € 3600 (Image)
Est. EUR 500
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1106 |
5A, 10 cent rozerood Utrechtsedruk, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 4200 (Image) (Image2)
Est. EUR 1,500
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1107 |
5B, 10 cent rood in ongebruikt blok van vier, linkerboven ex. mist hoekje, ov. pr.ex. € 3750 (Image)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1108 |
6A, 15 cent donkeroranje Utrechtsedruk, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2023) € 7000 (Image) (Image2)
Est. EUR 3,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1109 |
() |
PC31, proef van de 10 cent type I in zwart op wit kartonpapier, prachtex. Hfl.500 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1110 |
() |
PC52c, stempelproef van Berger-Levrault 5 cent groen op wit papier, zeer fraai ex. met roestvlekjes. Hfl.350 (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1111 |
() |
PC.52d, stempelproef van Berger-Levrault te Straatsburg uit november 1868 van 5 cent met het koningskopje op een effen achtergrond, twee zegelafdrukken in karmijn op een velletje van roze papier. Hfl. 700 (Image)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1112 |
() |
PC.54b, stempelproef van Berger-Levrault te Straatsburg uit juni 1869, zegelbeeld zonder waardecijfer van 21x25 mm, met brede rand in de kleur van de zegel, op velletje, in de kleur zwart. Hfl. 600 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1113 |
() |
PC.54f, stempelproef van Berger-Levrault te Straatsburg uit juni 1869, zegelbeeld zonder waardecijfer, met brede rand in de kleur van de zegel, op velletje, in de kleur blauw. Hfl. 600 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1114 |
() |
PC55a, b, d en e, Schmidlin-gravure van Koningskopje op wit papier in zwart, lilarood, oker en bruin, prachtex. Hfl.1000 (Image)
Est. EUR 300
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1115 |
9IC, 15 cent oranjebruin, Kt.13 kl.g., postfris prachtex. met certificaat NVPH (2011) € 18.000 (Image) (Image2)
Est. EUR 10,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1116 |
11-IIA, 25 CENT DONKERVIOLET KAMTANDING 12 3/4 : 11 3/4, POSTFRIS!!!! WAARSCHIJNLIJK DE ZELDZAAMSTE POSTZEGEL VAN NEDERLAND. HET CERTIFICAAT VAN DE HEER VLEEMING (2012) LEEST: "ZEGEL EN TANDING ECHT, GOM ORIGINEEL EN POSTFRIS, GOM ENKELE
MINIEME BRUINE VLEKJES, OVERIGENS FRIS ZEGEL ZONDER GEBREKEN IN MOOIE KLEUR. POSTFRIS UITERST ZELDZAAM ZEGEL, MIJ TOT OP HEDEN SLECHTS 2 EX. IN PARTICULIER BEZIT BEKEND". CATALOGUSWAARDE € 160.000,= CURSIEF (Image) (Image2)
Est. EUR 50,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1117 |
12IA, 50 cent goudkleur, Kt.12¾ x 11¾, postfris prachtex. met certificaten Muis en Vleeming (2023), "....Uiterst zeldzaam in deze kwaliteit" € 50.000
(Image) (Image2)
Est. EUR 20,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1118 |
14A, 1 cent zwart, Lt.14 kl.g, postfris prachtex. met plaatfout Leiddraad 16, Mast PM3, "rechtsonder hapje uit randlijn en witte vlek in ornament", certificaat Vleeming (2023) € 2700 + (Image) (Image2)
Est. EUR 1,000
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1119 |
() |
PC.79a/h, j/o, stempelproeven van Delpierre te Brussel uit 1869, waarde 10 cent met koningskopje op velletje van oorspronkelijk 160x120 mm, met brede opstaande randen, in diverse kleuren op wit kartonpapier (nrs. 79a/h en j/k) en zwart op
geglaceerd kartonpapier (nrs. l/o). De meeste in de handel gekomen velletjes hebben afgeknipte randen, de 14 velletjes in dit kavel (79i ontbreekt) hebben nog redelijk grote afmetingen. Hfl. 4900 (Image) (Image2)
(Image3)
Est. EUR 1,500
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1120 |
() |
PC.93, Haarlemse kleurproeven vervaardigd door Joh. Enschedé & Zn. uit mei 1875 voor een nieuw in te voeren waarde van 12½ cent, ongetand en zonder gom, uit deze reeks de kleuren licht geelbruin, licht beigegrijs, oranjegeel en blauw, in
prachtblokken van vier. Hfl. 960 (Image) (Image2)
Est. EUR 200
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1121 |
() |
PC.95a/u, Haarlemse kleurproeven vervaardigd door Joh. Enschedé & Zn. uit 1888 voor een nieuw in te voeren waarde van 22½ cent, ongetand en zonder gom, de gehele serie van 21 kleurproeven, op de gekozen kleur blauwgroen na allemaal met
ondervelrand. Hfl. 1970 (Image) (Image2)
Est. EUR 500
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1122 |
() |
PC.96, Haarlemse kleurproef in metaalverf genomen, vervaardigd door Joh. Enschedé & Zn. uit juli 1891 voor de 5 cent blauw, ongetand en ongegomd. Twee prachtparen, pos. 12/13 en 14/15, ooit een strip van vier geweest. Hfl. 300 (Image) (Image2)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |
1123 |
19/29 en 30/33 als filatelistische frankering op envelop van Amsterdam 22-7-1889 naar St. Moritz 25-7. Volgens de inzender is deze datum voor de 1 gulden de vroegst bekende op poststuk. Ondanks de hor. vouw en enkele bruine puntjes een
aantrekkelijke en kleurrijke traktatie voor de liefhebber van deze emissies! (Image)
Est. EUR 100
Closing..Apr-11, 03:00 PM |