673 |
o |
BERGEN OP-ZOOM A (de H/S 250) op 15 cent. Iets smal tot goed gerande zegel met volledige afst. (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
674 |
o |
BEVERWYK C type II (de H/S 800) op 10 cent nr. 2h-Pl.V-58. Prachtex. met mooie, zeer duidelijke afst. van 23-6-1859. Schaars! Niet afgebeeld in de H/S
Est. EUR 300
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
675 |
o |
BEVERWYK C type III, (de H/S RRR) op zeer fraaie nr.3c-pos.32, (kleur retour) met grootste deel van afst. Uiterst zeldzaam! Afgebeeld in de H/S
Est. EUR 200
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
676 |
o |
BOLSWARD B (de H/S 100) op 5 cent. Mooi gerande zegel met vrijwel volledige afst. waarvan de kantoornaam iets met potlood is bijgetekend (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
677 |
o |
BOLSWARD B, type II, (de H/S 200) volledig op 5 cent lichtblauw Pl.V, zegel heeft een vouw, ov. pracht (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
678 |
o |
BOMMEL B (de H/S 125) iets gevlekte, volledige afdruk op smal tot breedgerand nr.2b-Pl.I-54 (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
679 |
o |
BOXMEER B, (de H/S 175) op iets smal gerande 10 cent Pl.III-73 met vrijwel volledige afst. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
680 |
o |
BOXMEER B (de H/S 600) op prachtex. 15 cent nr.3b (Image)
Est. EUR 150
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
681 |
o |
CULEMBORG A (de H/S 350) op 10 cent nr. 2e-Pl.III-63. Prachtex. met voor dit stempel een volledige, redelijk mooie afdruk. Schaars in deze kwaliteit!
Est. EUR 150
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
682 |
o |
CULEMBORG C (de H/S R) op 5 cent nr.1l-Pl.IV-58, prachtex. met duidelijke afdruk en cert. Vleeming (2018) (Image) (Image2)
Est. EUR 150
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
683 |
o |
DELFT A, (de H/S 500) op pr.ex. 15 cent nr.3c-pos.50, met volledige afst. (Image)
Est. EUR 75
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
684 |
o |
DELFZYL A (de H/S 200) op 5 cent nr. 1k-Pl.III-11. Prachtex. met ideale afst. (Image)
Est. EUR 75
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
685 |
o |
DIRKSLAND A (de H/S 175) op 10 cent nr. 2b-Pl.I-67. Prachtex. met voor dit stempel een bijzonder mooie afdruk (Image)
Est. EUR 75
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
686 |
o |
DOESBORGH B, (de H/S 125) op 5 cent grijsblauw nr.1e-Pl.II-56 (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
687 |
o |
DOESBORGH B, (de H/S 125) op 5 cent Pl.III-87, links smal, ov. goed gerand ex. met volledige afst. (Image)
Est. EUR 25
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
688 |
o |
DOKKUM C (de H/S 500) op 5 cent nr. 1l-Pl.IV-57. Breed gerand prachtex. met mooie scherpe, nagenoeg ideale afst. (Image)
Est. EUR 200
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
689 |
o |
EDAM
B, type I (de H/S 125) volledig op 1i-Pl.III-26, pracht bovenrandstukje met volledige afst. (Image)
Est. EUR 75
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
690 |
o |
EDAM
B, type I (de H/S 250) op 15 cent nr.3b. Breedgerand prachtex. met volledige afst. met kopstaand dagcijfer 6 met streep eronder, tevens blauwe pennenstreep
Est. EUR 100
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
691 |
o |
EDAM
B type II (de H/S R) op 15 cent nr. 3c, pos. 32. Breed tot zeer breed gerande prachtzegel met volledige afdruk van dit op de 15 cent zeldzame stempel, waarvan de kantoornaam iets met potlood is bijgetekend (Image)
Est. EUR 150
Closing..Apr-10, 03:00 PM |
692 |
o |
EINDHOVEN B (de H/S 125) op 5 cent. Breed gerand vrijwel prachtex. (dun plekje in onderrand) met nagenoeg ideale afst. (Image)
Est. EUR 50
Closing..Apr-10, 03:00 PM |