NEDERLAND continued...
1369 |
95, 20 cent bruin in half vel van 40 stuks, postfrisse prachtex. € 1920
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1370 |
96, 25 cent lichtblauw in veldeel van 69 stuks, postfrisse prachtex. € 3450
Est. EUR 700
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1371 |
97, 50 cent lichtgroen in veldeel van 36 stuks, wb. plaatfout 97P (pos.21), postfrisse prachtex. € 3960 +
Est. EUR 800
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1372 |
98, 1 gulden wijnrood, postfris horizontaal randpaar, prachtex. € 600 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1373 |
98, 1 gulden wijrood in postfris prachtblok van zes € 1800 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1374 |
98, 1 gulden wijnrood in postfris hoekrandblok van tien, prachtex. € 3000 (Image)
Est. EUR 800
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1375 |
99, 2½ gulden donkerviolet in postfrisse hoekrandstrip van vijf, prachtex. € 2375 (Image)
Est. EUR 600
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1376 |
Est. EUR 600
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1377 |
100, 5 gulden geel, postfris prachtex. met ondervelrand € 740 (Image)
Est. EUR 200
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1378 |
100, 5 gulden geel in postfris verticaal paar met ondervelrand, prachtex. € 1480 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1379 |
100, 5 gulden geel in postfris prachtblok van vier met ondervelrand € 2960 (Image)
Est. EUR 800
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1380 |
Jubileum 1913, de complete serie 90 t/m 101, alle met velrand, postfrisse prachtex. € 4000 (Image)
Est. EUR 1,000
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1381 |
() |
Diverse voorstellingen, kleurproef van de goedgekeurde tekening door M. de Klerk van de 1 cent in de kleur groen, met gekartelde rand, op ongetand en ongegomd velletje van aan beide zijden glimmend stevig wit papier, waarin het knipteken
kroontje, gebruikt voor proeven. Niet in PC 1988 en 2002 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1382 |
() |
Diverse voorstellingen 1923, kleurproef van de goedgekeurde tekening door N.J. van de Vecht van de 4 cent in de kleur roodlila, op ongetand en ongegomd velletje wit papier waarin het knipteken kroontje, gebruikt voor proeven. Niet in PC
1988, wel in PC 2002 als PC.Ned.113b (Image)
Est. EUR 150
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1383 |
121/31, Jubileum 1923, cpl. postfrisse prachtserie € 1280 (Image)
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1384 |
Est. EUR 400
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1385 |
124Bv, 10 cent oranjerood met variëteit: 'onderzijde ongeperforeerd', ongebruikte prachtex. € 400 (Image)
Est. EUR 100
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1386 |
124Fv, 10 cent oranjerood, verticaal paar met variëteit: 'tussen de zegels ongeperforeerd', ongebr. zeer fraai ex. met klein dun plekje € 725
Est. EUR 100
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1387 |
124Gv, 10 cent oranjerood met variëteit: 'bovenzijde ongeperforeerd', postfris hoekrandstuk met plakkerrestje op de velrand € 600 + (Image)
Est. EUR 300
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1388 |
136/38, Tentoonstelling 1924, 10, 15 en 35 cent in complete postfrisse velletjes van 25 ex. (plakker op velrand), prachtex. € 6500 (Image)
Est. EUR 1,000
Closing..Oct-12, 11:59 PM |