NEDERLAND continued...
1349 |
47A, 2½ gulden wijnrood en lichtblauw, Lt.11½, postfris prachtstuk met certificaat Vleeming (2023) € 4000 (Image)
Est. EUR 1,500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1350 |
47B, 2½ gld anilineroze en blauw, Lt.11½ x 11, in ongebruikt prachtpaar € 1150 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1351 |
47B, 2½ gulden anilineroze en blauw, Lt.11½ x 11, postfris prachtstuk met certificaat Vleeming (20023) € 3750 (Image)
Est. EUR 1,500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1352 |
47C, 2½ gld anilinerood en blauw, Lt.11, in ongebr. pracht randpaar € 1150 (Image)
Est. EUR 150
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1353 |
48, 5 Gulden bronsgroen en bruinrood in luxe postfris hoekrandblok van vier met stempel "PZ" in velrand. Zeldzaam in deze prachtkwaliteit € 11.400
Est. EUR 5,000
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1354 |
48, 5 Gulden bronsgroen en bruinrood in ongebruikt pracht randpaar € 2000 (Image)
Est. EUR 300
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1355 |
o |
48, 5 gulden bronsgroen en bruinrood, Lt.11 in gebruikt prachtblok van vier afgestempeld met grootrond Amsterdam 19 jun 97, certificaat Vleeming (2016). Zeer zeldzaam € 5000 (Image)
Est. EUR 1,500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1356 |
49, Kroningsgulden, postfris prachtex, € 1500 (Image)
Est. EUR 500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1357 |
49, Kroningsgulden in ongebruikt horizontaal prachtpaar € 500 (Image)
Est. EUR 75
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1358 |
51P, 1 cent rood met plaatfout punt tussen 1 en cent, in blok met 5 gewone ex. (Image)
Est. EUR 50
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1359 |
51va, 1 cent Vürtheim met variëteit: geheel ongeperforeerd in blok van vier, achterzijde iets getint, aan voorzijde niet zichtbaar. Dit is een van de twee bewaard gebleven blokken van vier, die de Haagse postzegelhandelaar Keiser in 1916
van de PTT mocht behouden omdat ze toch niet in de handel zouden komen. In 1916 vond fraude plaats bij het verificatiebureau van Joh. Enschedé en Zonen, waarbij de fraudeur zes zgn. uitschotvellen voor veel geld heeft getracht te verkopen. Zie: HPN
A8-259/261 (en Fl 7515-1/10, okt. 1985). Het andere blok is in veiling 500 (1982) en 509 (1983) geveild voor Hfl.8000 ex. opgeld. Grote zeldzaamheid! Tentoonstellingsstuk € 5000 + (Image)
Est. EUR 1,500
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1360 |
55vb, 2½ cent groen met opdruk 3 CENT op ongebruikte briefkaart, prachtex. met enkele plakerrestjes. Uiterst zeldzaam met certificaat NVPH (2020) € 6000
Est. EUR 2,000
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1361 |
/ |
67A, 69A, 70A, 71A, 75A en 76A, 65B, 67B en 71B, alle in ongebruikte blokken van vier, van de nrs. 69A, 70A, 67B en 71B zijn telkens 2 ex. met miniem plakkerrestje, de overige, alle prachtex. postfris € 2596 (Image)
Est. EUR 750
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1362 |
61b/c, 7½ cent bruin keerdrukparen zonder en met tussenstrook, postfrisse prachtex. € 1000 (Image)
Est. EUR 300
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1363 |
80, 10 gulden oranje, postfris prachtex. met rechtervelrand en certificaat Muis (1998) € 2250 (Image)
Est. EUR 750
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1364 |
80, 10 gulden oranje in postfris hoekrandblok, linker-onderex. miniem bruin puntje, overigens in luxe kwaliteit € 9000 (Image)
Est. EUR 3,000
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1365 |
84/86, TBC 1, 3 en 5 cent, postfrisse prachtex. met certificaat NVPH (2001) € 700 (Image)
Est. EUR 200
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1366 |
Jubileum 1913 in veldelen, nr.90 (35), 91 (152), 92 (77), 93 (35), 94 (15) en 95 (24), postfrisse prachtex. € 2394
Est. EUR 300
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1367 |
93, 10 cent grijszwart in compleet vel van 80 stuks, postfrisse prachtex. € 800
Est. EUR 100
Closing..Oct-12, 11:59 PM |
1368 |
94, 12½ cent blauw in compleet vel van 80 stuks, postfrisse prachtex. € 720
Est. EUR 100
Closing..Oct-12, 11:59 PM |