1126 |
NEDERLAND EN O.R. Doos met verz. vanaf 1852 gebr./ongebruikt en later postfris in 6 albums. bevat o.a. aardig Ned. Indië.
Start Price EUR 150
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1149 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse in 9 albums, 8 stockboeken en los in 2 dozen, w.bij € 400,- frankeergeldig en verz. FDC's Antillen en Suriname vanaf beginperiode. Tevens wat buitenland. (Image)
Start Price EUR 150
1155 |
NEDERLAND EN O.R. Twee verhuisdozen met 12 albums, w.bij o.a. collectie Suriname 1975-1999 alsmede 12 albums PTT-mapjes Nederland en Antillen t/m 2000. (Image)
Start Price EUR 150
1210 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse vanaf 1864 in 2 albums en 2 stockboeken met gebruikt en ongebruikt/postfris doch ook deels zonder gom.
Start Price EUR 90
1227 |
NEDERLAND EN O.R. Zeer avontuurlijke partij, w.bij Ned. Indië vanaf 1864 vnl. gesorteerd in enveloppen en meest gebruikt. Bevat ook doosje bundels Ned. Indië. Helaas kwaliteit zeer divers. Prachtkoop om uit te zoeken! (Image)
Start Price EUR 200
1286 |
NEDERLAND EN O.R. Verhuisdoos met 13 stockboeken/albums of ringbanden en wat los, w.bij aardige collectie Overzeese Rijksdelen en € 135,- frankeergeldig. Tevens diverse landen o.a. postfris Frankrijk. (Image)
Start Price EUR 120
1333 |
NEDERLAND EN O.R. Verz. tussen nr. E6 tot 2010 met begin netjes getypt adres en na E53 onbeschreven in 3 Davo albums, album W-enveloppen, Antillen tussen nr. E1 en 2000, Aruba tussen nr. E1 en 2000, Suriname tussen nr. E1 en
2007 en Ned. Nieuw Guinea vanaf nr. E1 in 5 albums. (Image)
Start Price EUR 100
1361 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse in 12 albums of stockboeken en los, w.bij o.a. partij vanaf 1852, Gulden materiaal in veldelen, restanten, etc. (Image)
Start Price EUR 100
1434 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse in 11 albums en 5 stockboeken met gebr./ongebruikt. Tevens verhuisdoos met grote partij vnl. Gulden materiaal. (Image)
Start Price EUR 100
1440 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse in 7 albums, 8 stockboeken en los in 2 verhuisdozen. Bevat o.a. verz. Antillen postfris t/m 2007 en veel Gulden materiaal, w.bij PTT-mapjes. (Image)
Start Price EUR 100
1454 |
NEDERLAND EN O.R. Twee bananendozen met 8 albums en heel veel los, w.bij o.a. FDC's Nederland t/m circa 2018. Bevat ook PTT-mapjes Antillen en Suriname. (Image)
Start Price EUR 120
1466 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse in 3 albums, 4 stockboeken en los, w.bij o.a. verz. combinaties en postfrisse vellen/veldelen. Tevens iets buitenland. (Image)
Start Price EUR 60
1483 |
NEDERLAND EN O.R. Diverse in 12 albums of ringbanden en 28 stockboeken in 2 bananendozen. Bevat zowel gebruikt als ongebruikt/postfris, w.bij o.a. € 140,- frankeergeldig. Ook stadspost en dergelijke. (Image)
Start Price EUR 100
Nederlands Indië
1020 |
NED. INDIË EN NIEUW GUINEA [1864-1962]. Gebruikte verz. in Leuchtturm album. (Image)
Start Price EUR 50
1031 |
NED. INDIË. kleine gebruikte verz. vanaf 1864 in ringband incl. diverse poststukken. (Image)
Start Price EUR 30
1054 |
NED. INDIË EN NIEUW GUINEA [1870-1962]. Deels dubbele verz. zowel ongebruikt als gebruikt in 2 Davo cristal albums. Tevens gebruikte verz. Indonesië vanaf 1949. (Image)
Start Price EUR 80
1078 |
NED. INDIË STEMPELS. Ruim 600 langebalkstempels in insteekboek. (Image)
Start Price EUR 90
1217 |
NED. INDIË. Diverse gebruikt op groot aantal brief- en pakketkaartfragmenten. (Image)
Start Price EUR 40
1461 |
NED. INDIË. Duizenden zegels ongesorteerd in 10 sigarenkisten. (Image)
Start Price EUR 70