Nederland continued...
1477 |
NEDERLAND. Partij met vnl. bundels, vele duizenden los in grote doos. Bevat uitsluitend frankeerzegels tussen nr. 50 en 534. Totaal circa 15 kilo! (Image)
Start Price EUR 45
See note on Table of Contents regarding bidding on this lot. |
1482 |
NEDERLAND. Drie bananendozen propvol met enorme partij covers t/m 2009. Bevat ook wat Overzeese Rijksdelen. (Image)
Start Price EUR 50
1489 |
NEDERLAND. Twee verhuisdozen met restantcollecties met gebruikt en ongebruikt/postfris alsmede FDC's in 21 albums. (Image)
Start Price EUR 90
1491 |
NEDERLAND. Doos met vnl. postfrisse partij Gulden materiaal met vellen en veldelen in vellenmap en los alsmede 3 ringbanden en 2 kistjes met automaatboekjes. (Image)
Start Price EUR 75
1496 |
NEDERLAND. Doos met verz./partij vanaf 1945, w.bij veel postfris Gulden materiaal in 2 luxe Davo albums en 4 stockboeken.
Start Price EUR 35
1497 |
NEDERLAND. Diverse in 6 albums, 2 stockboeken, op bladen en los met vnl. restanten in doos. (Image)
Start Price EUR 70
1499 |
NEDERLAND. Ongebruikte en later postfrisse verz. tussen 1941 en 2021 in 5 luxe Davo albums en vanaf 2018 los. Diverse moderne jaren ontbreken. Bevat € 940,- frankeergeldig. (Image)
Start Price EUR 240
1501 |
NEDERLAND. Twee dozen met (restant)collecties in 5 albums alsmede partij diverse in 7 stockboeken en 6 albumpjes, w.bij o.a. FDC's.
Start Price EUR 70
1504 |
NEDERLAND [1872-2016]. VERZ. IN 5 DAVO ALBUMS ALSMEDE DIVERSE IN 5 STOCKBOEKEN EN LOS IN DOOS, W.BIJ € 2.650,- FRANKEERGELDIG. BEGIN EENVOUDIG GEBRUIKT EN VANAF 60-ER JAREN POSTFRIS. (Image)
Start Price EUR 700
1505 |
NEDERLAND. Gebruikte verz. tussen 1852 en 1989 in 2 Leuchtturm albums alsmede tussen 2005 en 2020 (niet compleet) vnl. jaarcollecties.
Start Price EUR 150
1507 |
NEDERLAND. Vnl. postfrisse verz. tussen 1940 en 2000 in stockboek en 2 luxe Davo albums alsmede 3 lege luxe Davo albums t/m 2015.
Start Price EUR 50
1508 |
NEDERLAND. Diverse in 13 albums en los, w.bij PTT-mapjes en jaarsets in bananendoos. Bevat ruim € 500,- frankeergeldig.
Start Price EUR 130
1513 |
NEDERLAND. Partij met gebruikt en ongebruikt/postfris in 27 vnl. stockboeken en los in 2 verhuisdozen. Bevat o.a. € 450,- frankeergeldig alsmede materiaal van 2019 en 2021 gestempeld. (Image)
Start Price EUR 150
1514 |
NEDERLAND. Enorme hoeveelheid restanten en partijen in 103 stockboeken, w.bij hier en daar nog aardig materiaal alsmede 19 albums of ringbanden met vnl. FDC's in kast. I.v.m. volume uitsluitend af te halen.
Start Price EUR 200
1520 |
NEDERLAND. Twee verhuisdozen vol met duizenden covers meest 70-er jaren. (Image)
Start Price EUR 20
1521 |
NEDERLAND. Enorme partij covers, w.bij ook speciaal enveloppen, etc. in 79 vnl. albums in 6 verhuisdozen. Bevat ook wat O.R. en buitenland. I.v.m. volume uitsluitend af te halen. (Image)
Start Price EUR 150
Nederland en O.R.
1002 |
NEDERLAND EN O.R. Verz. vanaf 1852 in Importa album gebr./ongebruikt. (Image)
Start Price EUR 80
1085 |
NEDERLAND EN O.R. Vnl. gebruikte verz. vanaf 1852 op blanco bladen. (Image)
Start Price EUR 50
1108 |
NEDERLAND EN O.R. Doos met verz. vanaf 1852 met gebr./ongebruikt in 4 albums. Bevat ook Indonesië en FDC's 50-er jaren.
Start Price EUR 90
1123 |
NEDERLAND EN O.R. Doos met verz./partij in 3 albums, 2 stockboeken en los, w.bij o.a. € 370,- frankeergeldig en luchtpost nr. LP12-LP13 gebruikt. (Image)
Start Price EUR 120