30399 imageRománia 1952. 5L "b 14 118349" T:AU,XF hajtatlan, sarokhajlások / Romania 1952. 5 Lei "b 14 118349" C:AU,XF unfolded, corner folds Krause P#83(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF22,000.00
in...US$ 68.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30400 imageRuanda 1978. 100Fr "BA478190" T:UNC,AU / Rwanda 1978. 100 Francs "BA478190" C:UNC,AU Krause P#12(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF16,000.00
in...US$ 49.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30401 imageSzerbia / Német megszállás 1941. 20D + 50D + 100D + 500D + 1000D, felülbélyegzett 500D bankjegy + 1942. 50D + 500D + 1000D T:UNC,AU / Serbia / German occupation 1941. 20 Dinara + 50 Dinara + 100 Dinara + 500 Dinara + 1000 Dinara, overprinted 500 Dinara note + 1942. 50 Dinara + 500 Dinara + 1000 Dinara C:UNC,AU(Image 1) (Image 2) (Image 3) (Image 4)

image (Image)

Currently...HUF24,000.00
in...US$ 74.40
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30402 imageSzlovákia DN (1939) 500K kék "SLOVENSKY STAT" felülbélyegzéssel T:F Slovakia ND (1939) 500 Korun with blue "SLOVENSKY STAT" overprint C:F Krause P# 2(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF100,000.00
in...US$ 310.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM

Worldwide commemorative medallions and plaques
30456 imageAusztria 1835. "II. Ferenc német-római császár halálának emlékére" kétoldalas bronz emlékérem (33mm) T:AU patina / Austria 1835. "In commemoration of the death of the Holy Roman Emperor Francis II" double-sided bronze medallion. "FRANCISCVM AVGVSTVM GERMANICVM / PATREM PATRIAE PACIS PER EVROPAM CONSERVATOREM PRINCIPEM INTER OPTIMOS OPTIMVM D. II. MART. MDCCCXXXV DEFVNCTVM AFFLICTA LVGET GERMANIA" (33mm) C:AU patina(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF12,000.00
in...US$ 37.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30457 imageAusztria ~1850. "Julius Jacob von Haynau született 1786-ban, Kassel városában" ón emlékérem (41mm) T:AU kis ph Austria ~1850. "Jul. Freihr. V. Haynau, K.K.Oest. Feldzeugmeister - geb. zu Kassel im jahre 1786 / Für Kaiser und Gesetz, durch beharrlichkeit zum siege" tin commemorative medallion (41mm) C:AU small edge error(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF20,000.00
in...US$ 62.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30458 imageAusztria 1854. "Ferenc József és Erzsébet házassága" kétoldalas ón emlékérem, peremén "Britannien Metall" gyártói jelzéssel (29mm) T:XF / Austria 1854. "Marriage of Franz Joseph and Elisabeth" double-sided Sn medallion, with "Britannien Metall" maker's mark on the edge. "ZUM GEDAECHTNISS DER VERMAELUNGSFEIER" (29mm) C:XF(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF8,000.00
in...US$ 24.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30459 imageAusztria 1873. "Bécsi Világkiállítás / Az érdem jeléül" bronz emlékérem. "FRANZ JOSEPH I. KAISER VON OESTERREICH, KOENIG VON BOEHMEN ETC., APOST. KOENIG VON UNGARN - J. TAUTENHAYN / WELTAUSSTELLUNG 1873 WIEN - DEM VERDIENSTE" Szign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (70mm) T:AU patina / Austria 1873. "The Vienna World Exhibition / Merit" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn / Karl Schwenzer (70mm) C:AU patina Hauser: 2911.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF22,000.00
in...US$ 68.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30460 imageAusztria 1881. "Rudolf koronaherceg és Stefánia belga királyi hercegnő házasságának emlékére" bronz emlékérem. "RVDOLF. PR. HER. IMP. AVSTR. PR. REG HVNG. BOH. A. A. ET. STEPHANIA. BELG. REG. FILIA - JOS. TAUTENHAYN / MATRIMONIO. IVNCTI. VINDOR. X. MAII. MDCCCLXXXI". Szign.: Joseph Tautenhayn (55mm) T:2 Austria 1881. "The Wedding of Rudolf, Crown Prince of Austria and Princess Stéphanie of Belgium" commemorative bronze medallion. Sign.: Joseph Tautenhayn (55mm) C:XF Hauser 372.(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF22,000.00
in...US$ 68.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30461 imageAusztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára 1848-1898" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,83g/26mm) T:XF patina, kis ph. / Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign 1848-1898" two-sided, hallmarked on the edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,83g/26mm) C:XF patina, small edge error(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF18,000.00
in...US$ 55.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30462 imageAusztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulójára" kétoldalas aranyozott bronz emlékérem füllel (30mm) T:AU patina / Austria 1898. "For the 50th anniversary of Franz Joseph's reign" double-sided gilt bronze medallion with ear. "ZUR ERINNERUNG AN DIE FEUERTAUFE ZU ST. LUCIA - AM 6. MAI 1848 / ZUM 50 JÄHR REGIERUNGS JUBILÄUM - 2. DECEMBER 1898" (30mm) C:AU patina(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF5,000.00
in...US$ 15.50
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30463 imageAusztria ~1900. "Kislány babával" bronz plakett. Szign.: Mirzl (60x28mm) T:AU / Austria ~1900. "Girl with doll" bronze plaque. Sign.: Mirzl (60x28mm) C:AU(Image 1) (Image)

Currently...HUF16,000.00
in...US$ 49.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30464 imageAusztria ~1900. "Kislány portré" bronz plakett. Szign.: Joseph Prinz (55x55mm) T:AU / Austria ~1900. "Girl's head" bronze plaque. Sign.: Joseph Prinz (55x55mm) C:AU(Image 1) (Image)

Currently...HUF16,000.00
in...US$ 49.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30465 imageAusztria ~1910. "Beethoven" egyoldalas bronz emlékérem. Szign.: Franz Stiasny (90mm) T:XF kis patina / Austria ~1910. "Beethoven" one-sided bronze medallion. Sign.: Franz Stiasny (90mm) C:XF small patina(Image 1) (Image)

Currently...HUF30,000.00
in...US$ 93.00
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30466 imageAusztria 1910. Karl Alexander Redlich, építési vállalkozó balra néző portréja, egyoldalas bronz plaketten "XX. I. MDCCCLX - MDCCCCX". Szign.: Joseph Heu (99x60mm) T:AU kis ph. / Austria 1910. Portrait of Karl Alexander Redlich building contractor on a one-sided bronze plaque (XX. I. MDCCCLX - MDCCCCX". Sign.: Joseph Heu (99x60mm) C:AU small edge error(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF4,000.00
in...US$ 12.40
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30467 imageCsehszlovákia 1988. "Első Nemzetközi Vert Érem Sympozium MCMLXXXVIII - Körmöcbánya / Sto rokov Múzea v Kremnici MCMXC (Száz éves a Körmöcbányai Múzeum 1990)" kétoldalas bronz emlékérem (59mm) T:AU / Czechoslovakia 1988. "Első Nemzetközi Vert Érem Sympozium MCMLXXXVIII - Körmöcbánya (First International Medal Symposium 1988 - Kremnica; Prvé medzinárodné medailové sympózium 1988 - Kremnica) / Sto rokov Múzea v Kremnici MCMXC (100th anniversary of the Museum in Kremnica 1990)" double sided bronze medallion (59mm) C:AU(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF5,000.00
in...US$ 15.50
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30468 imageFranciaország 1897. "Exposition Nationale Internationale Universelle (Országos Nemzetközi Egyetemes Kiállítás) / Nice 1897" aranyozott, peremén jelzett bronz emlékérem (68mm) T:XF ph. / France 1897. "Exposition Nationale Internationale Universelle (National International Universal Exhibition) / Nice 1897" gilt bronze medallion, hallmarked on the edge (68mm) C:XF edge error(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF8,000.00
in...US$ 24.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30469 imageFranciaország 1900. "Francia Köztársaság / Párizsi Világkiállítás 1900" kétoldalas bronz emlékérem, adományozva "G. Eggenberger" számára, peremén "BRONZE" beütéssel. Szign.: J. C. Chaplain (63mm) T:UNC,AU / France 1900. "Republic of France / International Exposition Paris 1900" bronze commemorative medallion, awarded to "G. Eggenberger", with "BRONZE" hallmark on the edge. "REPUBLIQUE FRANCAISE / EXPOSITION UNIVERSELLE INTERNATONALE". Sign.: J. C. Chaplain (63mm) C:AU(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF12,000.00
in...US$ 37.20
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30470 imageFranciaország ~1900. "Tanulmány" bronz plakett peremen "BRONZE" jelzéssel. Szign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) T:AU / France ~1900. "Etude (Study)" bronz plaque on the back with "BRONZE" mark. Sign.: Blanche Adele Moria (1859-1926) (70x40mm) C:AU(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF26,000.00
in...US$ 80.60
Closing..Nov-09, 01:00 AM
30471 imageFranciaország ~1900. Allegorikus nőalakot ábrázoló, kétoldalas, peremén jelzett bronz emlékplakett. Szign.: Daniel Dupuis (36x66mm) T:XF ph. / France ~1900. Double-sided bronze commemorative plaque depicting an allegorical female figure, marked on the edge. Sign.: Daniel Dupuis (36x66mm) C:XF edge errors(Image 1) (Image 2)

image (Image)

Currently...HUF8,000.00
in...US$ 24.80
Closing..Nov-09, 01:00 AM