Records 1 to 50 of 1406

van Dieten Stamp Auctions Sale: 647

BRANDKAST
Sale No: 647
Lot No: 1080

image BK1/7, 15 cent t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. met cert. Dr. Louis en NVPH(1997) € 1500 (Image)

Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 1081

image BK1/7, 15 ct. t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1500 (Image)

CURAÇAO
Sale No: 647
Lot No: 1139
Symbol: (*)

image 11 en 12, 1½ gld. donker- en lichtblauw en 2½ gld. bruingeel en violet in luxe ongebruikte hoekrandblokken van vier € 840 + (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1140

image 35/41, Koningin Wilhelmina 10 t/m 50 cent, 30 cent heeft horizontale vouw, ov. waarden prachtex. met cert. Muis (2010) € 1100 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1141

image LP1/3, 50 cent, 1 en 2 gulden overdrukken in postfrisse blokken van vier, elke waarde gesigneerd Sanabria e.a. € 1000 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1142

image LP18/25, Prins Bernhard-Fonds, cpl. postfrisse serie met opdruk Specimen en rond gat-doorboring € 1000 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1143

image ANTILLEN, 230/33, 1 t/m 10 gulden Koningin Juliana, postfrisse prachtex. € 425 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1736
Symbol: #

image Incoming Mail Interneringskamp. Bijgefrankeerd postwaardestuk uit de Sovjet-Unie in mei 1941 aangetekend verzonden over New York en San Francisco 7-7-1941, via Willemstad 24-7 (az. R-strookje, tevens aldaar gecensureerd) naar Hansi Magnus Grünberg in het Interneringskamp te Bonaire (in N.W.I. = Ned. West-Indië). Uitzonderlijk poststuk in vele opzichten en een begeerlijk tentoonstellingsstuk voor iedere Curaçao-collectie! (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 647
Lot No: 1737
Symbol: #

image Mededeling van Adreswijziging met 10c Disberg van Willemstad 11-5-1963 naar Schiedam, tevens Nederlandse adreswijzigingskaart met 25c Disberg, beschreven maar niet afgestempeld (Image)

DIENST
Sale No: 647
Lot No: 1083

image D1/8, Armenwet, compl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1084

image D1/8, Armenwet, cpl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1086

image D8, ½ cent met rode opdruk Armenwet in postfris hoekrandblok van vier, prachtex. € 1200 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1087

image D16/19, in postfrisse blokken van vier € 480 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1088

image D16/19, 10 postfrisse prachtseries € 1200 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1089

image D25/26, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. € 750 (Image)

DIVERSE STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
Sale No: 647
Lot No: 1146

image Naamstempel AXEL in rood op zeer fraaie 5 cent nr.4 (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 1147

image Naamstempel GORREDIJK in schreefloze letters in rood, op prachtex. 5 cent nr.4 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1148

image Naamstempel HOOGCARSPEL in zwart op 15 cent geel nr.6, pr.ex. (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1149

image 257 = Middelharnis op 10 cent nr.37a, pracht.ex. € 125 (Image)

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 647
Lot No: 599

image 1a-Pl.I-12/13, 5 cent diepdonkerblauw in iets smal, maar volrandig prachtpaar met afstempeling Nymegen-A (Image)

Sale No: 647
Lot No: 600

image 1a-Pl.I-36/37, 5 cent diepdonkerblauw, prachtpaar met gevlekte afst. (Image)

Sale No: 647
Lot No: 601

image 1a-Pl.I-83/84, 5 cent diepdonkerblauw, gebruikt prachtpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 602

image 1b-Pl.I-12/13, mooi gerand prachtpaar met deel van linker buurzegel en afst. Leeuwarden-B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 603

image 1b-Pl.I-21/22, breed gerand prachtpaar met afst. Zutphen-A en penvernietiging (Image)

Sale No: 647
Lot No: 604

image 1b-Pl.I-32/33, mooi gerand prachtpaar met afst. Leeuwarden-B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 605

image 1b-Pl.I-37/38, volrandig paar met afst. Rotterdam-B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 606

image 1b-Pl.I-41/42, prachtpaar met afst. Amersfoort-B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 607

image 1b-Pl.I-44/45, goed gerand prachtpaar met afst. Alphen-A en penvernietiging (Image)

Sale No: 647
Lot No: 608

image 1b-Pl.I-64/65, driezijdig breedgerand prachtpaar met centrale afst. Hoorn-A (Image)

Sale No: 647
Lot No: 609

image 1b-Pl.I-77/78, gebruikt prachtpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 610

image 1b-Pl.I-86/87, gebruikt prachtpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 611

image 1b-Pl.I-88/89, gebruikt prachtpaar met afst. Dokkum-A (Image)

Sale No: 647
Lot No: 612

image 1b-Pl.I-96/97, prachtpaar met centrale afst. Arnhem-B en penvernietiging (Image)

Sale No: 647
Lot No: 613

image 1c-Pl.I-12/13, volrandig prachtpaar met centrale, iets gevlekte afst. Utrecht-B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 614

image 1c-Pl.I-16/17, 5 cent staalblauw-nuance, goed gerand prachtpaar met afst. sGravehage-B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 615

image 1c-Pl.I-53/54, 5 cent lichtstaalblauw, volrandig paar met afst. Tiel-A (Image)

Sale No: 647
Lot No: 616

image 1c-Pl.I-77/82, 5 cent lichtstaalblauw in verticaal prachtpaar, lichte vouw tussen de zegels, met afst. Almelo-A (Image)

Sale No: 647
Lot No: 617

image 1c-Pl.I-93/94, gebruikt prachtpaar in staalblauw-nuance met centrale afst. Kampen-A (Image)

Sale No: 647
Lot No: 618

image 1d-Pl.II-38/40. Normaal tot breed gerande prachtstrip van drie, afgestempeld Amsterdam A. Strippen van plaat II zijn zeldzaam (Image)

Sale No: 647
Lot No: 619

image 1d-Pl.II-72/73, driezijdig breedgerand prachtpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 620

image 1e-Pl.II-23. Aan alle zijden zeer breed gerand pracht randstuk, licht afgestempeld Zevenaar B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 621

image 1f-Pl.II-14/15. Breed gerand, keurig gestempeld prachtpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 622

image 1f-Pl.II-29/30. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 624

image 1j-Pl.III-41/42. Prachtig randpaar (Image)

Sale No: 647
Lot No: 627

image 2b-Pl.I-11/13, redelijk gerande prachtstrip van drie met 2 afst. Leeuwarden B (Image)

Sale No: 647
Lot No: 628

image 2b-Pl.I-25, prachtex. met afst. Deventer A (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 629

image 2b-Pl.I-32/34, goed gerande prachtstrip van drie op briefstukje (Image)

Sale No: 647
Lot No: 630

image 2b-Pl.I-46, breedgerand prachtex. met afst. Amersfoort B (EY.150) (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 631

image 2b-Pl.I-58, mooi gerand prachtex. (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 633

image 2b-Pl.I-89, mooi gerand prachtex. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25