van Dieten Stamp Auctions Sale: 647
BRANDKAST
Sale No: 647
Lot No: 1080
BK1/7, 15 cent t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. met cert. Dr. Louis en NVPH(1997) € 1500 (Image)
Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 1081
BK1/7, 15 ct. t/m 7½ gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1500 (Image)
CURAÇAO
Sale No: 647
Lot No: 1139
Symbol: (*)
11 en 12, 1½ gld. donker- en lichtblauw en 2½ gld. bruingeel en violet in luxe ongebruikte hoekrandblokken van vier € 840 + (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1140
35/41, Koningin Wilhelmina 10 t/m 50 cent, 30 cent heeft horizontale vouw, ov. waarden prachtex. met cert. Muis (2010) € 1100 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1141
LP1/3, 50 cent, 1 en 2 gulden overdrukken in postfrisse blokken van vier, elke waarde gesigneerd Sanabria e.a. € 1000 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1142
LP18/25, Prins Bernhard-Fonds, cpl. postfrisse serie met opdruk Specimen en rond gat-doorboring € 1000 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1143
ANTILLEN, 230/33, 1 t/m 10 gulden Koningin Juliana, postfrisse prachtex. € 425 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1736
Symbol: #
Incoming Mail Interneringskamp. Bijgefrankeerd postwaardestuk uit de Sovjet-Unie in mei 1941 aangetekend verzonden over New York en San Francisco 7-7-1941, via Willemstad 24-7 (az. R-strookje, tevens aldaar gecensureerd) naar Hansi Magnus Grünberg in het Interneringskamp te Bonaire (in N.W.I. = Ned. West-Indië). Uitzonderlijk poststuk in vele opzichten en een begeerlijk tentoonstellingsstuk voor iedere Curaçao-collectie! (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 647
Lot No: 1737
Symbol: #
Mededeling van Adreswijziging met 10c Disberg van Willemstad 11-5-1963 naar Schiedam, tevens Nederlandse adreswijzigingskaart met 25c Disberg, beschreven maar niet afgestempeld (Image)
DIENST
Sale No: 647
Lot No: 1083
D1/8, Armenwet, compl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1084
D1/8, Armenwet, cpl. postfrisse prachtex. € 800 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1086
D8, ½ cent met rode opdruk Armenwet in postfris hoekrandblok van vier, prachtex. € 1200 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1087
D16/19, in postfrisse blokken van vier € 480 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1088
D16/19, 10 postfrisse prachtseries € 1200 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1089
D25/26, 2 en 4 cent, postfrisse prachtex. € 750 (Image)
DIVERSE STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
Sale No: 647
Lot No: 1146
Naamstempel AXEL in rood op zeer fraaie 5 cent nr.4 (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 647
Lot No: 1147
Naamstempel GORREDIJK in schreefloze letters in rood, op prachtex. 5 cent nr.4 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1148
Naamstempel HOOGCARSPEL in zwart op 15 cent geel nr.6, pr.ex. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1149
257 = Middelharnis op 10 cent nr.37a, pracht.ex. € 125 (Image)
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 647
Lot No: 599
1a-Pl.I-12/13, 5 cent diepdonkerblauw in iets smal, maar volrandig prachtpaar met afstempeling Nymegen-A (Image)
Sale No: 647
Lot No: 600
1a-Pl.I-36/37, 5 cent diepdonkerblauw, prachtpaar met gevlekte afst. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 601
1a-Pl.I-83/84, 5 cent diepdonkerblauw, gebruikt prachtpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 602
1b-Pl.I-12/13, mooi gerand prachtpaar met deel van linker buurzegel en afst. Leeuwarden-B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 603
1b-Pl.I-21/22, breed gerand prachtpaar met afst. Zutphen-A en penvernietiging (Image)
Sale No: 647
Lot No: 604
1b-Pl.I-32/33, mooi gerand prachtpaar met afst. Leeuwarden-B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 605
1b-Pl.I-37/38, volrandig paar met afst. Rotterdam-B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 606
1b-Pl.I-41/42, prachtpaar met afst. Amersfoort-B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 607
1b-Pl.I-44/45, goed gerand prachtpaar met afst. Alphen-A en penvernietiging (Image)
Sale No: 647
Lot No: 608
1b-Pl.I-64/65, driezijdig breedgerand prachtpaar met centrale afst. Hoorn-A (Image)
Sale No: 647
Lot No: 609
1b-Pl.I-77/78, gebruikt prachtpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 610
1b-Pl.I-86/87, gebruikt prachtpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 611
1b-Pl.I-88/89, gebruikt prachtpaar met afst. Dokkum-A (Image)
Sale No: 647
Lot No: 612
1b-Pl.I-96/97, prachtpaar met centrale afst. Arnhem-B en penvernietiging (Image)
Sale No: 647
Lot No: 613
1c-Pl.I-12/13, volrandig prachtpaar met centrale, iets gevlekte afst. Utrecht-B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 614
1c-Pl.I-16/17, 5 cent staalblauw-nuance, goed gerand prachtpaar met afst. sGravehage-B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 615
1c-Pl.I-53/54, 5 cent lichtstaalblauw, volrandig paar met afst. Tiel-A (Image)
Sale No: 647
Lot No: 616
1c-Pl.I-77/82, 5 cent lichtstaalblauw in verticaal prachtpaar, lichte vouw tussen de zegels, met afst. Almelo-A (Image)
Sale No: 647
Lot No: 617
1c-Pl.I-93/94, gebruikt prachtpaar in staalblauw-nuance met centrale afst. Kampen-A (Image)
Sale No: 647
Lot No: 618
1d-Pl.II-38/40. Normaal tot breed gerande prachtstrip van drie, afgestempeld Amsterdam A. Strippen van plaat II zijn zeldzaam (Image)
Sale No: 647
Lot No: 619
1d-Pl.II-72/73, driezijdig breedgerand prachtpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 620
1e-Pl.II-23. Aan alle zijden zeer breed gerand pracht randstuk, licht afgestempeld Zevenaar B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 621
1f-Pl.II-14/15. Breed gerand, keurig gestempeld prachtpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 622
1f-Pl.II-29/30. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 624
1j-Pl.III-41/42. Prachtig randpaar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 627
2b-Pl.I-11/13, redelijk gerande prachtstrip van drie met 2 afst. Leeuwarden B (Image)
Sale No: 647
Lot No: 628
2b-Pl.I-25, prachtex. met afst. Deventer A (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 629
2b-Pl.I-32/34, goed gerande prachtstrip van drie op briefstukje (Image)
Sale No: 647
Lot No: 630
2b-Pl.I-46, breedgerand prachtex. met afst. Amersfoort B (EY.150) (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 631
2b-Pl.I-58, mooi gerand prachtex. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 633
2b-Pl.I-89, mooi gerand prachtex. (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25