Records 1 to 50 of 1513

Heritage Auctions Europe Sale: 61

AUSTRIA / Oostenrijk

Sale No: 61
Lot No: 573

image 557-562 - postfrisse serie Algemene Katholiekendag 1933, pr.ex., catw. € 440 (Image)

Low Estimate € 60

Closed..Feb-16-2019, 08:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No: 1035

image Oostenrijk 1850-1937 in Leuchtturm ringband. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel klassiek (deels in gemengde kwaliteit en veel beter genoteerd jaren 20/30 overwegens ongebruikt wb. ook iets postfris. Voor impressie zie fotocollage! Mooie koop! (Image)

Low Estimate € 300

Sale No: 61
Lot No: 1036

Oostenrijk 1850-1999 in 3 Davo albums. Collectie gebruikt met oa. nr. 158 en va. 1947 zeer goed gevuld incl. luchtpost Vogels wb. tevens wat extra's en gebieden.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 1037

Oostenrijk 1867-2006 in 4 Davo albums. collectie ongebruikt/postfris wo. betere series jaren 20/30* en veel modern postfris. Tevens aantal albumsupplementen Oostenrijk.

Low Estimate € 200

Sale No: 61
Lot No: 1038

Oostenrijk 1945-2000 in 4 Safe albums. Collectie zeer overwegend postfris met vrijwel alle betere jaren 50 aanwezig, wat moderne velletjes, Port en iets luchtpost.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 1039

Insteekboek gebruikt en postfris vanaf 2002 wb. veel frankeergeldig.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 1040

Oostenrijk 1945-1997 in 2 Davo albums. Collectie postfris, aardig gevuld en va. 1955 compleet aanwezig.

Low Estimate € 125

Opening EUR 125.00
Sold...EUR 125.00

Sold For 125

Sale No: 61
Lot No: 1041

image Collectie Oostenrijk 1916-1985, overwegend ongebruikt met div. beter genoteerd en va. 1945 vrijwel compleet. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 1042

image Oostenrijk 1945-1999 in album. Collectie postfris en goed gevuld in overwegend prachtkwaliteit. (Image)

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 1043

2 voorraadboeken Oostenrijk postfris uit 1960-2001.

Low Estimate € 70

Sale No: 61
Lot No: 1044

Oostenrijk (1947/2000) in 3 insteekboeken wb. enkel en in blok van 4 verzameld. Tevens iets VN.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1046

Insteekboek postfris Oostenrijk uit 1982-2001 vrijwel alle hoekrandstukken en wat blokken/velletjes.

Low Estimate € 40

Sale No: 61
Lot No: 1362

Doos Oostenrijk 1850-2014. Starcollectie postfris/(on)gebruikt in 4 ringbanden doch moderne deel va. 1981 in abonnement geleverd incl. velletjes en grotendeels nog in post-leveringen aanwezig.

Low Estimate € 400

Sold...EUR 550.00

Sale No: 61
Lot No: 1363

Doos Oostenrijk in 4 albums en 2 insteekboeken wo. postfris jaren 80. Tevens wat diversen.

Low Estimate € 30

Sale No: 61
Lot No: 1364

Doos Oostenrijk met startverzameling 1908-1977 in 2 albums en insteekboek gebruikt tot ca. 2000.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00

Sold For 33

BELGIUM / België

Sale No: 61
Lot No: 500

image 914B - postfris Rode Kruisboekje 'Prinses Josephine-Charlotte' 1953 met voorrang Nederlandse tekst, vr.pr.ex. (linkerzegels deels aan kaftjes gehecht), catw. € 220 (Image)

Low Estimate € 5

Opening EUR 5.00
Sold...EUR 5.00

Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST
Sold For 5

Sale No: 61
Lot No: 850

Belgisch Congo 1886-1959 in 2 mappen. Collectie gebruikt/ongebruikt met div. beter genoteerd in overwegend goede kwaliteit wb. tevens wat Ruanda Urundi.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 851

image België 1849-1866. 11 stuks gebruikt uit nrs. 1-19 meest in goede kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 903

België 1849-2002 in 4 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt en va. 1954 zeer veel postfris en vrijwel compleet (blokken va. 1964).

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No: 904

België 1849-2003 in 2 Davo insteekboeken. Collectie postfris/(on)gebruikt met div. beter jaren 20/30 ongebruikt (wo. Michel nrs. 235/249, 270/275, 305/313 en 347/353*), blok 4**, blok 21/22**, div beter jaren 50 (va. 1955 overwegend postfris) en veel mode

Low Estimate € 250

Sale No: 61
Lot No: 905

België 1849-1940 in klemband. Collectie gebruikt/ongebruikt met oa. OBP nrs. 342/350*, 351/352, en blok 1*, 2*, 3*, 4*(fr/z.fr.), 5* en 6*.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 908

Insteekboek België meest type 'Heraldieke Leeuw' wo. zegels uit automaatboekjes en 13 stuks ongetand (wb. 1370 op wit papier).

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 909

België 1958-1990. Collectie postfris en vrijwel compleet in 2 Ka-Be klembanden.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 910

België 1906-1966 in 2 insteekboeken. ca. 2250 voorafstempelingen met doubletten.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 911

FDC album met ruim 100 briefkaarten meest 'Heraldieke Leeuw' wb. veel reclame briefkaarten.

Low Estimate € 40

Sale No: 61
Lot No: 1303

België 1969-1991 in 3 Davo albums. Collectie postfris en goed gevuld (zegels en blokken) wb. tevens ouder Dienst en Spoorwegen incl. modern Spoorwegen ongebruikt/postfris.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 1304

Doos België met oa. 4 insteekboeken en 1 album diversen wo. ruim € 100 frankeergeldig, moderne hoekblokken gebruikt, boekjes, Pubs, voorafstempelingen etc. Tevens partij FDC's en OBP catalogus 2014.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 1306

Doos België postfris/(on)gebruikt in 7 insteekboeken/albums kistje en 1 doosje wb. veel postfris jaren 60 incl. motief van Belgisch Congo en Ruanda Urundi alsmede zegels uit 1996-2002 bestemd voor publicaties (ontwaard dmv. cirkel), automaatboekjes, wat k

Low Estimate € 75

Sale No: 61
Lot No: 1307

Doos België jaren 70/80 wb. FDC's in kleine aantallen en postfrisse blokken van of paren.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 61
Lot No: 1308

Doos Begië meest oud gebruikt wb. veel stempelmateriaal.

Low Estimate € 25

Opening EUR 25.00

Sale No: 61
Lot No: 1664

image Verhuisdoos België 1849-2012 in 9 Davo albums. Zeer uitgebreide collectie postfris/(on)gebruikt veel zowel gebruikt als ongebruikt/postfris (en deels ook o/*/**) incl. div. betere nrs. als. 76 (2x), 127A*, 157A(2x) en goed achterin wo. betere spoorwegen, (Image)

Low Estimate € 1500

Sale No: 61
Lot No: 1665

Verhuisdoos België in 13 Davo albums wb. collectie gebruikt/ongebruikt 1851-1999, coll. gebruikt/ongebruikt 1849-1996 en coll. ongebr./postfris 1894/1999. Kwaliteit nogal wisselend.

Low Estimate € 150

CURACAO / Curaçao

Sale No: 61
Lot No: 236

image LP2 - ongebruikte 1 gulden 1929 Luchtpost, met extra perforatieslag en verschoven opdruk, pr.ex. (Image)

Low Estimate € 20

Closed..Feb-15-2019, 03:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No: 465

image Curaçao/Ned. Antillen/Aruba 1873-2010. Complete collectie postfris/(on)gebruikt met alle topnummers van Curaçao incl. Port en Luchtpost en Antillen/Aruba zeer uitgebreid verzameld met veel modern postfris en vele extra's als brugparen en velletjes. Mooie (Image)

Low Estimate € 750

Closed..Feb-15-2019, 08:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No: 466

image Curaçao/Nederlandse Antillen 1873-2006 in 2 Davo albums. Collectie postfris/(on)gebruikt wb. Curaçao compleet gebruikt/ongebruikt aanwezig incl. LP en Port en Ned. Antillen gebruikt/ongebruikt en va. 1960 overwegend postfris. Tevens Davo-album Aruba 1986- (Image)

Low Estimate € 450

Sale No: 61
Lot No: 467

Verzameling Curaçao en Nederlandse Antillen postfris /(on)gebruikt deels dubbel verzameld in 3 albums tussen 1873-1993 waarbij een leuke afdeling tandingen en types, luchtpost oa. Lp. 1-2 en 18-25, betere porten (incl. div. types) wo. 11-20 en 34-43. Mooi

Low Estimate € 250

CZECHOSLOVAKIA / Tsjechoslowakije

Sale No: 61
Lot No: 1057

image Tjechoslowakije 1939-1945 in blanco album. Tentoonstellingscollectie oa. Böhmen und Mähren (incl. wat post(waarde)stukken) en veel lokaal opdrukken Revolutieperiode (Ubergansprovisorien) wo. Olomouc, Partizanenbrigade Janazizky, Praag-Holesovice, Jicin, F (Image)

Low Estimate € 250

Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST

Sale No: 61
Lot No: 1058

Tjechoslowakije 1918-1990 in 5 Ka-Be blembanden. Collectie ongebruikt/postfris met wat beter oud en zeer veel modern postfris wb. tevens wat ongetande blokken aanwezig.

Low Estimate € 150

Sale No: 61
Lot No: 1374

Doos Tjechoslowakije wb. startcollectie overwegend gebruikt 1918-1979 in 3 albums en 3 insteekboeken doubletten 1918-1979 wb. ook modern postfris.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1375

Doos Tjechoslowakije uit 1918 2010 (w.b Tjechië) overwegend gebruikt wb. startcollectie in 2 albums en 3 voorraadboeken.

Low Estimate € 50

Sale No: 61
Lot No: 1376

Doos Tjechoslowakije in ringband en insteekboek wb. veel postfris wo. blokken/velletjes met veel motief.

Low Estimate € 40

DENMARK / Denemarken

Sale No: 61
Lot No: 857

image Groenland 1945. Michel nrs. 8/16 ongebruikt in goede kwaliteit. (Image)

Low Estimate € 20

Sold...EUR 23.00

Sold For 23

Sale No: 61
Lot No: 926

Denemarken 1851-1940 in ringband. Voorraadboek klassiek en oud wb. veel beter genoteerd klassiek met oa. nr. 1 (6x), 2 (fr./z.fr), 3 (3x), 4 (19x), 5 (2x), 6 (fr./z.fr.), 11/15 (meest 3x), uitgebreid posthoorn wb. kopstaande ramen en stempelmateriaal en v

Low Estimate € 350

Sale No: 61
Lot No: 927

image Denemarken 1854-1973. Insteekboek Denemareken met veel beter genoteerd wo. klassiek in goede kwaliteit, beter jaren 20, Postfaerge, goed Faroer (wb. 1 t/m 6!), Groenland met 11 pakketzegels*/** en Mich. nrs. 8 t/m 25* alsmede div. Deens West Indië. Wat ro (Image)

Low Estimate € 300

Sale No: 61
Lot No: 928

Denemarken 1851-2007. Mooi startcollectie gebruikt in ringband en insteekboek met div. klassiek en beter genoteerd materiaal. Tevens doubletten en wat Groenland.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 929

Denemarken 1851-1980 in blanco album. Mooie startcollectie met aardig klassiek (in gevarieerde kwaliteit), een mooie nr. 66, veel ongebruikt va. 1935 alsmede Luchtpost, Port en Dienst.

Low Estimate € 70

DUTCH -ANTILLES / Nederlandse Antillen

Sale No: 61
Lot No: 472

Nederlandse Antillen 1950-2010 in Holland album. Complete collectie incl. 230/233 geheel ongebruikt in prachtkwaliteit.

Low Estimate € 300

Sale No: 61
Lot No: 473

Nederlandse Antillen 1953-1997** en Aruba 1986-1997** in 2 Davo albums. Vrijwel compleet aanwezig.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 474

Ringband postfris modern uit 2010-2017 wb. Saba, Bonaire, Aruba, St. Eustatius wb. 18 jaarcollecties.

Low Estimate € 100

Sale No: 61
Lot No: 476

Nederlandse Antillen 1949-1985 in Erka album. Collectie ongebruikt en va. 1970 overwegend postfris, geheel compleet incl. 230/233*. Tevens Ned. Nieuw-Guinea ongebruikt compleet incl. UNTEA en iets Indonesië.

Low Estimate € 50