Worldwide Stamps and Covers OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 643
Lot No: 1630
IRAK, Bagdad Overprints, o/* collection on stock-pages with better numbers i.e: S.G.1, 7, 8, 11, 14, 18, 21, etc., etc. The lot will be sold "as is" because there are probably some dubious overprints, still a very nice lot with high catalogue value! (Image)
Closed..Mar-13-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 643
Lot No: 1634
LIBIË, Michel nrs.1627/38, Opperbevelhebber Gaddhafi 50 Dh. t/m 2550 Dh. compleet postfris. Deze set werd na 2 uur uit de verkoop genomen i.v.m. de gelijkenis van de ster op de Epaulet met de Davidster. Schaarse set! (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1638
PERU 1858-1873, kleine gebruikte verzameling op insteekblad, waarbij betere nrs. en paren, o.a aanwezig Mi.4 en 5, meest met mooie afstempelingen! (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1644
WERELD, o/*, hoofdzakelijk betere nummers in 'vloeiboekjes', met o.a. Finland 11 gebr., Hongarije 1/6 gebr., Turkije 1/4, Venuzuela 23/27, Würtemberg 20 gebr., Zweden 5a gebr., etc., etc. Zeer hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1860
MEXICO 1856-1960, o/*/** verzameling in insteekboek, met vele betere nummers, Dienst en Lokaal-uitgaven (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1861
MOTIEF: Vlinders, prachtige zeer uitgebreide verzameling o/*/** in 18 Leuchtturm albums en 3 insteekboeken, met vele beter genoteerde series, blokken, velletjes, boekjes, proeven, epreuves de luxe, etc., etc. van o.a. Burundi, China, Gambia, Grenada, Guyana, Libanon, Macau, Swaziland, Togo, etc., etc. Fantastische koop met zeer hoge waarde! (Image)
Sold...EUR 3,600.00
Sold For 3600
Sale No: 643
Lot No: 1863
PALESTINA 1928-1937, ca.90 poststukken in Leuchtturm ringband, wb. goede en zeldzame frankeringen, Aangetekend, Censuur enz. Prachtkoop voor de specialist! (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1864
PERU 1858-1873, uitgebreide verzameling afstempelingen op de klassieke uitg. wb. paren en strippen en vele schitterende afdrukken. De verzameling loopt verder tot 1942 en dan gebr./ongebr./postfris, wb. div. ex./series in aantallen. Een ideale koop voor de 'cancel-finder', maar zeker ook om verder te detailleren. Enorme cataloguswaarde! (Image)
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 643
Lot No: 1866
VENEZUELA, div., meest postfris waarbij aardige 'errors' en enkele betere nrs. o.a. Mi.230/31, alsmede velletjes 90-er jaren (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1867
GEHELE WERELD, Luchtpost, verzameling wb. betere nrs., series, mis- en foutdrukken o.a. Brazilië ZP4, Griekenland 352/53, IJsland ZP, Italië, Liechtenstein 114/15, Libanon 157I en Rusland 462/66, etc., etc. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1869
GEHELE WERELD, o/*/**, diverse betere nrs. en series, foutdrukken, ongetand, etc. waarbij Spanje 355/60, Yemen 144B en Ba, etc., etc. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1875
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, 50 Stuiver Lodewijk Napoleon (Sch.149), ZF (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1878
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, 10 Gulden Willem III 1875 (Sch.549) ZF + (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1879
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Gouden 10 Gulden Willem III 1889 (Sch.558) ZF/P (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1880
Cat No: Netherlands
Sale No: 643
Lot No: 1898
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Willem I, II en III in Importa album, waarbij aardige ex. in diverse kwaliteiten. Goed bezichtigen! (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1899
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Wilhelmina, verzameling in 3 albums, waarbij veel Zilver en iets diversen in verschillende kwaliteiten (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1900
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, verzameling Willem II t/m Beatrix in 2 albums, waarbij aardige ex. o.a. 1 Gulden 1910 ZF en Zilver (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1901
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, muntenmapje met 1 x 10 Gulden Goud 1917 (ZF/P), 6 x Zilveren 50 Guldenstuk, 2 x Zilveren tientje, 7 x Zilveren Rijksdaalder en 13 Zilveren Guldens (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1902
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, verzameling Ecu's in 3 albums, waarbij veel Zilveren ex. totaal ruim 490 gram (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1903
Cat No: Netherlands
REPUBLIEK INDONESIA, 1948 Photographic Proofs for the unissued Sukarno set 5, 10, 25, 50 and 100 Rupiah a total of 19 pieces. An unique set of proofs from the American Banknote Company Archives (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1904
Cat No: Netherlands
REPUBLIEK INDONESIA, 1951 Pane of 10, 1 Rupiah uncut and without serialnummber. Issued by the American Banknote Company (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1905
Cat No: Netherlands
FRANKRIJK, kleine verzameling in album, waarbij Zilver (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1906
Cat No: Netherlands
OUDHEID, kleine verzameling Romeinse munten op albumblad (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 643
Lot No: 1907
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Provinciaal, jaartal verzameling 2 Stuiver stukken (119 stuks), alsmede enkele 6 Stuiver stukken en 1 Gulden (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1908
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, 1 Guldens Willem I, II en III op albumblad in gevarieerde kwaliteit, waarbij 1819, 1824, 1832 en 1842, totaal 22 stuks (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1913
Cat No: Netherlands
NEDERLANDS INDIË, 1 Cent tot ¼ Gulden, kleine jaartal verzameling in gevarieerde kwaliteiten, totaal in 2 mapjes (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1914
Cat No: Netherlands
DIVERSEN, waarbij 20 Franc 'Napoleon' 1806A F/ZF, ruim € 100 aan Zilveren Guldens en Rijksdaalders, enkele Penningen, etc., etc. (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1915
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Gouden Dukaat 2001 Proof in cassette (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1916
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, 6 x Gouden Dukaat 1993 t/m 1998 alle Proof (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1917
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Dukatenset 1989 met Zilveren, enkele en dubbele Gouden Dukaat (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1918
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, 18 Zilveren Dukaten in cassettes en los (Image)
Sale No: 643
Lot No: 1919
Cat No: Netherlands
NEDERLAND, Euro serie 'Tromp' en 'Escher' 5 t/m 100 Euro in bijbehorende cassettes (6,4 gram .999) (Image)