Records 1 to 50 of 131

van Dieten Stamp Auctions Sale: 647

O.G.D.
Sale No: 647
Lot No: 553

image NED.- INDIË HALFROND-FRANCOSTEMPELS, verzameling op emissies 1864, 1868 en 1870 (5, 10, 20 en 50 cent) tussen A t/m T w.o. enkele schaarse stempels, zegels in kwaliteit variërend van pracht tot zeer fraaie ex. en merendeels met mooie en volledige afstempelingen, tevens rond-franco Buitenzorg en Weltevreden (Image)

Opening EUR 740.00

Closed..Apr-06-2022, 19:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 555

image NED.- INDIË RONDSTEMPELS, kleine verzameling van B t/m W (waartussen enkele verdwaalde kleinrondstempels) op zegels van emissie 1870 w.o. diverse ex. van de 2 cent lilabruin, ook 20 cent port P4 waarop volledig Deli, diverse mooie afstempelingen van dit op losse zegels maar weinig aangetroffen stempeltype (Image)

Sale No: 647
Lot No: 580

image NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, zeer uitgebreide collectie van de nummers 1 t/m 120 (excl. 74 en 114) op verschillende emissies en waarden (zelfde stempel maar op verschillende zegels) o.a. op Hangend Haar, Port w.o. P2 en enkele buitenland (Straits Settlements), diverse typen van vooral grote kantoren, tevens groen, groenblauw en violet, alles even mooi van stempelkwaliteit, in dik insteekboek. Prachtkoop voor iedere puntstempelliefhebber! (Image)

Sold...EUR 3,200.00

Sold For 3200

Sale No: 647
Lot No: 581

image NED.- INDIË VIERKANTSTEMPELS, zeer uitgebreide collectie van A t/m W inclusief Postagenten en Spoorwegen op verschillende emissies en waarden (zelfde stempel maar op verschillende zegels) w.o. 2,50 gulden, ook enkele buitenlandse zegels, allemaal in klemstrookje, w.o. schaarse en zeldzame typen en kantoren zoals Denpasar, Indragiri (blauw, violet), Karimon (blauw), Kotabaroe, Moeara-Djawa (violet) en Moearadjawa, Sablimbingan (luxe!), Sampang, Seblat, Singkep, Seorabaja, Tanah Grogot, Agent Bat:Amsterdam, etc., diverse stempels in blauw en violet, stempelfouten (kopstaande data), alles in typische Mulder-kwaliteit dus de mooist mogelijke afstempelingen, in dik insteekboek (Image)

Sold...EUR 5,000.00

Sold For 5000

Sale No: 647
Lot No: 582

image NED.- INDIË NAAMSTEMPELS oftewel Langstempels, uitgebreide collectie op diverse emissies en waarden, en enkele knipsels, ook naoorlogse noodstempels en enkele uit de Republiek (1945-49), vele typen, naast zwart ook diverse tinten violet en blauw, van hulppostkantoren, fungerende hulppostkantoren en een enkele verdwaalde halte (bv. Papar, Toel.Boejoet), met schaarse en zeer zeldzame kantoren als Banggaai + datum, Bangko, Dabosingkep (na ´45), Galela, Koba, Leuwimoending (op nr. 22, door ons nog niet eerder gezien), Paloer, Pladjoe, Randoeblatoeng (op nr. 272), Simpangawas, Sei./Dareh, Tamako, Tanggamoes (door ons nog niet eerder gezien bestelhuis in Lampong, 1-4-1939), Telokdalem, etc. De meeste afstempelingen zo volledig mogelijk, alles keurig opgezet in dik insteekboek. Zelden zo omvangrijk en in dergelijke kwaliteit aangeboden! (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

Sale No: 647
Lot No: 584

image NED.- INDIË LANGEBALKSTEMPELS, zeer uitgebreide collectie vanaf 1917, ook iets uit de Japanse bezetting, Indonesië vanaf 1945, van A t/m W op losse zegels, met afstempelingen in uitzonderlijk mooie kwaliteit en verschillende typen (o.a. smalle en brede datumbalk), w.o. schaarse en zeldzame kantoren zoals Bajah (´45), Bangsalsari (´46), Grati (´41), Karangampel (´47), Kotobaharoe, Loerah-/Goeng (´46), Oelee Lheue, Penoeba, Praja (´41), Setjang (´46), Talangakar (´41), etc. Talrijke afstempelingen vooral op lichtkleurige zegels omdat zij daarop zo mooi uitkomen, merendeels in een niet verder te verbeteren kwaliteit. Een geweldig object in dik en dun insteekboek (Image)

Sale No: 647
Lot No: 585

image NED.- INDIË LANGEBALKSTEMPELS MET NUMMER in het ondersegment (type LBnr), uitgebreide collectie vanaf 1931 (invoering), ook het naoorlogse type (ZWP type 25) en iets Indonesië, van de diverse kantoren (o.a. de zeldzame Pontianak/1) zijn zoveel mogelijk verschillende nummers verzameld en dat natuurlijk in de mooiste kwaliteit, in insteekboek (Image)

Sale No: 647
Lot No: 586

image NED.- INDIË KORTEBALKSTEMPELS, omvangrijke en zeer mooie collectie van verschillende typen van eenzelfde kantoor op losse zegels w.o. 2½ gld BB en wat knipsels met diverse stempels in violet, alfabetisch opgezet van A t/m W met veel schaarse en zeldzame kantoren zoals Anjer, Bangko, Boeding, Fakfak (op 1 gld nr. 60), Madja, Matoer (is KBU), Moearaboengo, Pangoeroeran, Petta, Samboe (violet), Sampit, Saroelangoen, Soekadana, Tarakan, Terempa (RR!), Tjipatat, etc. en dat alles in een overweldigende kwaliteit, in insteekboek (Image)

Sale No: 647
Lot No: 590

image NED.- INDIË VARIA, gebruikte zegels in blokken van vier, stempels, engros, wat uitzoekwerk in 2 insteekboeken (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1763

image NED.- INDIË, 22 poststukken waarvan 16 ongebruikte oude postwaardestukken, o.a. env. G1 van Chinees te Baros (naamstempel) naar Chinees te Siboga 21-10-1879 met op vz. particulier naamstempel Siboga (Image)

Closed..Apr-08-2022, 17:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 1765

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 13 adreskaarten voor postpakketten naar Zwitserland (1920-1933, 7x), de USA (1926-1927, 5x) en naar Oostenrijk (1933, de enige met afgeknipte coupon), diverse modellen, met allerlei stempels, frankeringen en stroken w.o. een valeurstrookje op adreskaart van Dolokmerangir naar Winterthur (1932). Schaars materiaal! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1769

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 19 betere poststukken 1889-1949 w.o. formulieren, postwissel, frankeringen (o.a. nrs. 37 + 48 op R-brief), schaarse (nood-)stempels, etc. (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1770

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 19 poststukken met verschillende vierkantstempels w.o. Indrapoera, Kalianda, Kotaboemi, Lho Seumawe, Pajakombo en Seblat (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1773

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 7 aardige poststukken tussen 1923-1949 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1774

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 7 poststukken met schaarse kortebalk met uurstempels (KBU) van Banjoebiroe, Goendih, Ketapang, Moearabliti, Pangkalpinang, Soebang en Soemberredjo (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1775

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, 9 per veldpost verzonden postwissels 1941-42 met diverse (enkel)frankeringen o.a. Kreisler en Van Konijnenburg, stempels van distributiekantoren w.o. met op az. machinestempel met vlag ´Meldt U aan als/Bloedgever´, censuren, etc. (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1777

image NED.- INDIË POSTHISTORIE, grootrond Srandakan (luxe), envelop met vlag Koopt/Jamboree-/Zegels en 4 ontvangstbewijzen van verzonden postpakketten (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1779

image NED.- INDIË POSTHISTORIE PORT, mooie en bijzondere verzameling van 27 ontoereikend gefrankeerde poststukken w.o. diverse uit het buitenland, allemaal beport met zegels van de tweede emissie 1882-1888 waarbij portzegels in combinaties van waarden, meerdere exemplaren van dezelfde waarde en poststukken met één portzegel van 2½, 5, 10, 15, 20 en 40 cent. Prachtig kavel! (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 647
Lot No: 1781

image NED.- INDIË, Emissie 1870-1888 halfrond-francostempels op 5 cent nr. 8A (14x), 10 cent nr. 9A (23x + 3 paren), 20 cent nr. 12A (8x + 1 paar) en 50 cent nr. 15A (15x + 7 paren + strippen van 3 en 4 + blok van 4), verschillende typen van o.a. Batavia, veel mooie afstempelingen, ook wat schaarse kantoren (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1782

image NED.- INDIË, kleine verzameling halfrond-francostempels w.o. op nrs. 1 en 2, tevens rond- en kleinrondstempels met wat poststukken (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1783

image NED.- INDIË, verschillende bestelhuisstempels Bu. type E (21x), type F (5x) en type D2 (1x) op poststukken in wat gevarieerde kwaliteit (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1784

image NED.- INDIË, Emissie 1870-1888, afstempelingen van rond-, kleinrond-, cirkel- (Weltevreden, 1885), vierkant- en naamstempels (Gombong), op in totaal 29 zegels van diverse waarden, w.o. volgens inzender enkele enig of slechts twee bekende stempels op zegels in bepaalde tandingen (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1785

image NED.- INDIË, Emissie 1870-1888, volledige afstempelingen van betere rond-, kleinrond-, punt-, vierkant- halte- en naamstempels (w.o. Bengkalis, op in totaal 32 zegels van diverse waarden, w.o. volgens inzender enkele enig bekende stempels op zegels in bepaalde tandingen (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1786

image NED.- INDIË, Emissie 1870-1888, volledige afstempelingen van veelal betere rond-, kleinrond-, cirkel- (Weltevreden, 1885), punt- naam- (Bengkalis, halte Djenar) en vierkantstempels (o.a. Karimon) op ruim 180 zegels van diverse waarden, veel van 50 cent en 2,50 gulden, w.o. in paren, strippen en blokken, met volgens inzender enkele enig of heel weinig bekende stempels op zegels in bepaalde tandingen. Leuk kavel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1787

image NED.-INDIË 1864-1948, gebruikte verzameling op albumbladen (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1788

image NED.-INDIË 1864-1948, verregaand cpl. ongebr. resp. postfrisse verz. op albumbladen w.b. div. extra's, helaas enkele series en nrs. nagegomd, het merendeel in keurige kwaliteit, hoge cat.wrd.! (Image)

Sold...EUR 2,200.00

Sold For 2200

Sale No: 647
Lot No: 1789

image NED.-INDIË 1864-1962, geheel gebruikte, goed gevulde verzameling met o.a. nrs.1/2, Emissie 1870 op tanding (vrijwel compl.), 149/159, 160/66, 289, Port en Dienst, tevens RIS en Ned.Nw.Guinea (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1790

image NED.-INDIË 1864-1962, geheel ongebruikte verzameling in frisse kwaliteit op Yvert bladen met vele betere nrs. o.a. 1/2, 3/16 (ex. nr.12), 23/30, 149/59, 160/66, 260/65, 274/89, Luchtpost, Dienst, Port w.o. 1/4, RIS, Ned.Nw.Guinea, etc. (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1791

image NED.-INDIË 1870-1962, o/* verzameling met enige betere nummers, bevat o.a. 5, 7, 14/16 *, Brandkast 1/7 (*), tevens Ned.Nw.Guinea incl. Untea (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1792

image NED.- INDIË, diverse */** zegels o.a. 12½ cent nr. 10 in randblok van vier en in paar met de ´Gebroken C´, nrs. 253/259 met attest, port, etc. op insteekkaart (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1793

image NED.- INDIË, zegels op formulierknipsels met rode afstempeling ´Postes et Télégraphes/Madagascar/Collection de Berne´, alsmede wat proeven typen Veth en Van Konijnenburg PC.244b, 245/248, en 1 gulden nr. 132B met dubbele perforatie (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1794

image NED.- INDIË, 50 cent Veth met kopstaande opdruk BUITEN BEZIT. nr. 96f in postfris blok van 28 zegels, waarin diverse ex. met (zeer) dunne punt en 1 ex. zonder punt achter BEZIT. € 784 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1795

image NED.- INDIË, Emissie Koningin Wilhelmina met scheepje 1913. Kleurproef van de 12½ cent in grijs van de zesde, goed gekeurde tekening (tussen de masten geen lijn), in ongetand en ongegomd velletje met geperforeerd knipteken I4. Niet gecatalogiseerd. Fraai velletje (diverse gebreken), maar waarschijnlijk uniek! Tevens PC.93 in 2 zeer fraaie blokken van vier, 12½ cent rood in blok van vier (proef€) en opdruk 12½ cent op 20 cent met wat opdrukvariëteiten (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1796

image NED.- INDIË PORT, bescheiden stempelverzameling op de 2e emissie w.o. meerdere schaarse en zeldzame stempels zoals kleinrond Amboina en Rantau-Prapat, punt 78, vierkant Ketaun, Merauke (violet), Moearadjawa, Pangkal Pinang en Singkawang (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1797

image NED.- INDIË PORT, bescheiden stempelverzameling op de 3e emissie w.o. meerdere schaarse en zeldzame stempels zoals vierkant Indrapoera, Kotaboemi, Sampang, Soengeiliat, Tanah Grogot en Tebingtinggi-Palembang, tevens grootrond Bengkalis, Den Pasar, Koba en Toboali (violet), alsmede diverse naam- en kortebalkstempels en een ongebruikte serie (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1798

image NED.- INDIË PORT 1874-75, diverse gebruikte zegels w.o. 5 cent los en in blok van vier (!) en 20 cent (13x), tevens ongebruikt 15 cent (2x w.o. P3D met velrand) en 4 poststukken beport met 20 cent (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1800

image JAPANESE OCCUPATION 1942-1945, SUMATRA. Small collection of rare and very rare postmarks, types straight-line, oval negative and commemorative cancellations (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1802

image JAPANESE OCCUPATION 1942-1945, Revenues, small but nice selection of unused and genuinely used copies, some quite scarce and rarely offered! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1803

image JAPANESE OCCUPATION 1942-1945, Malaya, North Borneo, Burma, Shan States, few used and unused stamps including 2 proofs, 2 part of sheets and 4 large philatelic covers (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1804

image JAPANESE OCCUPATION, 12 Propaganda and Commemorative cancellations in red or violet on unused philatelic postcards from Java, Sumatra and Malaya (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1805

image JAPANESE OCCUPATION, 24 entires like covers, postcards, forms and fine money orders, most of them bearing Japanese stamps, some good cancellations, all from Java, Sumatra and Celebes (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1806

image JAPANESE OCCUPATION, 47 money orders from Sumatra bearing stamps from Japan and Malaya, definitive issue for Sumatra, stamps with overprints, several frankings, cancellations, censors, inland destinations. Nice lot in very fine quality! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1807

image JAPANESE OCCUPATION, 6 philatelic items (5 from Sumatra, 1 cancelled Makassar TS postmark), some with nice stamps like 10 cent Van Konijnenburg with double machine T overprint on postcard (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1808

image JAPANESE OCCUPATION, 8 unused postal items/documents (letter sheets, money orders, parcel post address card) without stamps but overprinted with Nippon/MA and MA from Djambi, overprint for Banka & Billiton and money order with Ceram mark (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1809

image JAPANESE OCCUPATION, A neatly penned petition from all residents of the Japanese town of Ikushina, addressed to D. MacArthur (misspelled as D. MacAurther), for the release of Yoshio Tsukagoshi, ´the former millitary police sgt. 25th millitary police in Sumatra´. The residents of Ikushina are surprised that he ´is under detention in Sumatra as a war criminal suspect.´ The petition gives an overview of the life of Yoshio Tsukagoshi. Added to the petition is a notebook with all the names of the inhabitants in Latin and Japanese script, each with a personal seal. Historical! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1810

image JAPANESE OCCUPATION, approx 50 unused postal stationery envelopes, letter sheets, postcards and a few Japanese fieldpost cards, some with overprints, including duplicates but also some scarce items (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1812

image JAPANESE OCCUPATION, General Issue, 10 on 12½ cent envelope type Kreisler with handstamped T overprint Bu.187, 7x with a nice philatelic variety of frankings, all cancelled with commemorative postmarks and sent from Medan, of which 6 registered. Colorful philatelic covers (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1813

image JAPANESE OCCUPATION, General Issue, 10 on 12½ cent envelope type Kreisler with handstamped T overprint Bu.187, 7x with a nice philatelic variety of frankings, all cancelled with commemorative postmarks and sent registered from Medan. Colorful philatelic covers (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1814

image JAPANESE OCCUPATION, some 40 covers/cards/fronts from Java and Sumatra, few receipts with revenues, frankings, cancellations, censors, postal stationery, and some items from the pre-occupation period, in mixed quality (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1817

image NICA, interesting collection of NICA SOEMBA (90+) and NICA TIMOR (20+) overprints, both in several colours, on a nice variety of stamps with red, black or orange anchor overprints, not checked for forgeries or reprinted overprints, also on a few Japanese stamps, and 2 post war covers from Koepang (but not bearing these stamps). Nice study collection (Image)