Records 1 to 50 of 81

van Dieten Stamp Auctions Sale: 647

NEDERLANDS-INDIË- STEMPELS OP LOSSE ZEGELS
Sale No: 647
Lot No: 484

image Buitenlands nummerstempel 239 op 10 cent nr. 1. Vrijwel prachtex. met duidelijke afst. Mogelijk uniek op deze zegel (Image)

Closed..Apr-06-2022, 19:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 486

image Rond-francostempel VELDPOSTK.ATJEH No.3 op 10 cent nr. 9A. Prachtex. met zeer duidelijke afst. waarin ook het veldpostkantoornummer 3 onmiskenbaar is, met datum 19-12-187(4). Grote stempelrariteit! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 487

image Rond SEBLAT op 2½ cent nr. 7. Zeer fraaie zegel maar wel met sublieme afst. in blauw met datum 8-4-1885 van dit op zegel uiterst zeldzame stempel (SvL RR) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 489

image Rond WONOSOBO met ´wybertjes´ op 30 cent. Prachtex. met volledige afst. met late datum 5-5-1893, bovendien zeldzaam op deze zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 490

image Kleinrond BANJERMASIN op 2 cent vaalbruin nr. 6. Vrijwel prachtex. met fantastische afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 491

image Kleinrond BENKOELEN op 12½ cent nr. 10. Prachtex. met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 492

image Kleinrond BODJONEGORO op 1 cent nr. 4. Prachtex. met prima afst. (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 493

image Kleinrond DEMAK op 2 cent nr. 18. Prachtex. met volledige afst. (Image)

Sale No: 647
Lot No: 494

image Kleinrond EDI op 1 cent nr. 4. Vrijwel prachtex. met mooie afst. in violet. Zeldzaam op zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 503

image Kleinrond PADANG op 20 cent nr. 26. Prachtex. met scherpe, late afst. van 29-4-1893. Kleinrond is zeer zeldzaam op deze zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 504

image Kleinrond PAMEKASSAN op 5 cent nr. 8. Luxe! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 505

image Kleinrond POERWODADI op 2 cent nr. 18. Prachtex. met ideale afst. (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 506

image Kleinrond RANTAU-PRAPAT op 50 cent port P12B-II. Prachtex. met zeer mooie afst. en hoogst zeldzaam! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 507

image Kleinrond RIOUW op 25 cent nr. 13. Prachtex. met ideale afst. Schaars op zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 508

image Kleinrond SERANG op 10 cent nr. 9. Prachtex. met prima afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 510

image Kleinrond SOEBANG op 10 cent nr. 9. Prachtex. met iets lichte, overigens volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 512

image Kleinrond TANDJOENGPOERA op 15 cent nr. 11. Zeer fraaie zegel maar wel met ideale afdruk van dit zeldzame stempel! (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 514

image Kleinrond TERNATE op 3 cent nr. 20. Luxe! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 515

image Kleinrond TJIAMIS op 2 cent nr. 18. Zeer fraaie zegel met volledige afst. (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 516

image Kleinrond TOELOENG AGOENG op 20 cent nr. 12. Vrijwel prachtex. met ideale afst. Kleinrond is schaars op deze zegel (Image)

Opening EUR 24.00

Sale No: 647
Lot No: 518

image Kleinrond NED.IND.SINGAPORE op 2½ cent nr. 19. Prachtex. met luxe afst. Schaars op zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 519

image Grootrond GENTING op 1 cent BB nr. 82. Prachtex. met luxe afdruk van dit extreem zeldzame stempel met datum 17-10-1910, gebruikt door het fungerend hulppostkantoor Genting. Ons slechts 2 afstempelingen bekend waarvan dit de mooiste is. Zie: Severijn blz. 91, 223 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 520

image Grootrond KETAUN op 3 cent nr. 105. Mooi blok van vier met luxe centrale afst. Waarschijnlijk de laatst bekende afst. Zie: Severijn blz. 95, 225 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 521

image Grootrond TANGERANG op 10 cent port P16. Prachtex. met complete afst. waarin de datum een kwart slag is gedraaid. Schaars stempel en vooral indien zo volledig op zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 522

image Kortebalk spoorwegtraject BATAVIA-ANJER met datum 7-10-1914 op 1 cent nr. 100 in verticale strip van drie. Uiterst zeldzaam (SvL RR) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 523

image Kortebalk spoorwegtraject SPOORKANTOOR D met datum 8-12-1910 op 10 cent nr. 115 op knipsel. Zeldzaam (SvL R) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 524

image Langebalk TJILATJAP/S1 op 10 cent nr. 274. Prachtstrip van drie op knipsel met twee ideale afstempelingen van dit uiterst zeldzame vooroorlogs gebruikte stempel met datum 27-1-1942. Ons slechts een paar vooroorlogse ex. bekend. Niet in Poststempelcatalogus 1995, wel in langebalklijst SC 1e editie (€ 1000) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 525

image Langebalk HB. POST/BUREAU A2 met datum 21-9-1929 in violet op 2½ cent nr. 104 in twee blokken van vier op knipsel. Twee luxe afdrukken van dit administratieve stempel van het Hoofdbureau van de Posterijen, afdeling postwisseldienst (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1205

image Halfrond-franco ANJER op 5 cent nr. 8A. Zeer fraaie zegel met grootste deel van deze op de 5 cent zeldzame afst. van 24-12-1874 (Image)

Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 1206

image Halfrond-franco BANDA op 50 cent nr. 15A. Luxe zegel met superbe afst. van 12-8-1873. Oogstrelend en een grote rariteit! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1207

image Halfrond-franco BENKOELEN op 5 cent nr. 8A. Zeer fraaie zegel met ideale afst. van 12-5-1871. Uitermate zeldzaam op deze emissie (V.1250) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1208

image Halfrond-franco BEZOEKIE op 10 cent nr. 9A. Zeer fraaie strip van drie met twee volledige afst. van 30-5-1873. Bezoekie is op deze emissie al een rariteit, op strip wellicht uniek! (V.1250) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1209

image Halfrond-franco BEZOEKIE op 20 cent nr. 12A. Vrijwel prachtex. met nagenoeg volledige afst. met onleesbare datum, en fragment Franco afkomstig van een hulppostkantoor (V.1250) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1210

image Rond-franco BUITENZORG op 5 cent nr. 8A. Prachtex. met volledige afst. van 10-12-1873. Schaars op deze emissie! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1211

image Rond-franco BUITENZORG op 10 cent nr. 9A. Zeer fraaie zegel met ideale afst. van 2(€)-7-1873. Schaars op deze emissie! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1212

image Rond-franco BUITENZORG op 50 cent nr. 15A. Zeer fraaie zegel met groot deel van de afst. van 10-12-1873. Zeldzaam op deze zegel! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1213

image Halfrond-franco CHERIBON op 10 cent nr. 9A. Vrijwel prachtex. met luxe afst. van 8-1-1872 (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 1214

image Rond-franco FORT D. KOCK op 50 cent nr. 15A. Vrijwel prachtex. met geweldig mooie afst. van 16-7-187(3). Ons slechts 3 ex. bekend waarvan 2 ex. op de 50 cent. Dit is de mooiste. Grote rariteit! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1216

image Rond-franco KENDAL op 10 cent nr. 9A. Zeer fraaie zegel met lichte, gedeeltelijke maar onmiskenbare afst. van 22-4-18(73). Enig bekende afstempeling! (V.1250) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1217

image Rond-franco KLATTEN op 50 cent nr. 15A. Fraaie zegel (diverse gebreken) maar wel met ideale afst. van 19-9-1872. Slechts twee afstempelingen bekend, 1 ex. op de 20 cent en dit ex. op de 50 cent. Rariteit! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1218

image Halfrond-franco MAKASSAR in blauwgroen op 50 cent nr. 15A. Prachtpaar met volledige afst. van 12-11-1873 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1219

image Rond-franco MODJOKERTO op 50 cent nr. 15A. Prachtex. met bijzonder mooie, zeer duidelijke afst. van 27-2-1873. Slechts twee afstempelingen bekend! (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1220

image Rond-franco MUNTOK op 10 cent nr. 9A. Zeer fraaie zegel met vrijwel volledige afst. van 17-5-1873. Alleen Muntok heeft dit type gebruikt: FRANCO staat recht onder de datum, waaronder een rozet. Uiterst zeldzaam op deze emissie en slechts drie afstempelingen daarop bekend (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1221

image Rond-franco MUNTOK op 50 cent nr. 15A. Vrijwel prachtex. met nagenoeg volledige afst. van 29-4-18(73). Alleen Muntok heeft dit type gebruikt: FRANCO staat recht onder de datum, waaronder een rozet. Uiterst zeldzaam op deze emissie en slechts drie afstempelingen daarop bekend (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1222

image Halfrond-franco PAMAKASSAN op 50 cent nr. 15A. Prachtex. met grootste deel van de afst. van 14-€-1872. Zeer zeldzaam op deze emissie! (V.1250) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1223

image Halfrond-franco PASSOEROEAN op 10c nr. 9. Vrijwel prachtex. met volledige afst. van 18-6-1872 en eveneens volledig Franco in kader (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Sold For 25

Sale No: 647
Lot No: 1224

image Halfrond-franco PONTIANAK op 10 cent nr. 9A. Prachtex. met luxe afst. van 17-8-1872 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1226

image Halfrond-franco PROBOLINGO op 50 cent nr. 15A. Prachtex. met ideale afst. van 14-3-1871 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1227

image Halfrond-franco RIOUW op 5 cent nr. 8A. Vrijwel prachtex. met volledige afst. van 20-11-1870(€) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1230

image Rond-franco VELDPOSTK.ATJEH op 10 cent nr. 9a. Prachtex. op briefstukje waarop onmiskenbare afdruk van dit uiterst zeldzame stempel van 27-12-1873, waarvan het veldpostkantoornummer No.1, 2 of 3 niet goed is afgedrukt. Uniek. Ex Bolk, SvL en Voerman (Image)