Records 1 to 13 of 13

van Dieten Stamp Auctions Sale: 647

NEDERLANDS-INDIË - VOORFILATELIE
Sale No: 647
Lot No: 1286
Symbol: #

image Vrij frisse, iets gerepareerde briefomslag van een duplicaatbrief uit Samarang 22-10-1831 met op vz. een prachtige, rode afstempeling van het ovaalstempel van 55x44 mm met ´ZeeBrieven/ongefrankeerd´ in sierletters in negatief (WdB.61b) en het ovaalstempel ´ZeeBrief/Ongefrankeerd´ (WdB.65c) ´pr. de Dartenaar´ via Hellevoetsluis (az. ´Hellevoetsluis/Zeebrief´ PEP2.Z121) naar een makelaar te Amsterdam 18-3(-1832), een reisduur van 21 weken. Port 180. Zeer zeldzaam poststuk, stempel 61b hoogst zelden aangeboden! Ex Bulterman (Image)

Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 1287
Symbol: #

image Complete brief van een zoon aan zijn ouders, geschreven te Kedong Kebo (ten zuiden van Pekalongan, Java, datum weggescheurd, uit de tekst is op te maken dat het 1845 kan zijn) met op vz. luxe afstempeling ovaalstempel ´BAGLEN/Ongefrankeerd/ZeeBrief´ in blauw (WdB.85b) via Zierikzee 12(€)-8 (ovaal Zeebriefstempel PEP2.Z148) over Arnhem 13(€)-8 naar Angeren. Port 60 cent. Prachtige en zeldzame brief (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1288
Symbol: #

image Ongedateerde helft van een brief met op vz. luxe afstempeling ovaalstempel ´BAGLEN/Franco/ZeeBrief´ in blauw (WdB. onbekend, aanvulling op WdB. in Bu. blz. 177 nr. 85A) via Zierikzee 25-3 (ovaal Zeebriefstempel PEP2.Z148) naar een officier te Breda 27-3. Port 60 cent op az. geschreven. Zeer zeldzaam en door ons nog niet eerder aangeboden (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1291
Symbol: #

image Complete, zeer frisse brief geschreven te Fort de Kock 7-2-1864 met op vz. luxe afdruk FORTDEKOCK in achthoekig kader in rood (WdB.149c) naar Van den Bossche, gouverneur van Sumatra´s Westkust te Padang (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1292
Symbol: #

image Complete brief geschreven in Telok Betong op 18-7-1858 met op vz. in rood LAMPONGSCHE/DISTRICTEN in achthoekig kader (WdB.175c) en FRANCO, via Batavia 24-7 naar Poerwakarta. Port (az. geschreven) 36 duiten (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1295
Symbol: #

image Complete, zeer frisse vouwbrief geschreven te Sumanap (op Madoera) op 13-12-1852 met op vz. luxe afstempelingen SUMANAP en FRANCO beide in kader (WdB.303c). Port 115 duiten (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1296
Symbol: #

image Complete, zeer frisse brief geschreven te Sumanap (op Madoera) op 25-10-1851 met luxe afstempeling ovaalstempel ´SUMANAP/Ongefrankeerd´ (WdB.305c), afgebeeld in Bu. op blz. 260, naar Batavia. Port 115 duiten (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1297
Symbol: #

image Complete, frisse brief geschreven te Manoondjaija 4-2-1863 met in zwart ovaalstempel ´SUMEDANG/Preanger Regentschappen/Ongefrankeerd´ (WdB.306a) naar Batavia. Tevens knipsel met het uiterst zeldzame ´SUMEDANG/Preanger Regentschappen/ZeeBrief/Franco´ (WdB.307), waarvan slechts één brief bekend is (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1299
Symbol: #

image Complete, frisse brief geschreven op Ternate 13-2-1855 met mooie afdruk ovaalstempel ´TERNATE/Franco/ZeeBrief´ in rood (WdB.316c) naar Batavia, daar op 19-4-1855 ontvangen. Port 48 duiten (op az. geschreven) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1300
Symbol: #

image Complete brief geschreven te Timor Koepang op 26-2-1860 met op vz. geschreven ´Franko´, eerst per abuis afgest. met ovaalstempel ´TIMOR/Ongefrankeerd/ZeeBrief´ (WdB.317c) waaroverheen ter correctie ´TIMOR/Franco/ZeeBrief´ (WdB.318c), naar Batavia en daar op 27-3 ontvangen. Port 30 cent. Bijzondere brief! Ex Bulterman (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1301

image Frisse briefomslag met op vz. in rood een dubbelovaalstempel ´TIMOR/ONGEFRANKEERD/ZEEBRIEF´ (WdB.319c) over Batavia 6-3 (blauw) via Den-Helder (zeebriefstempel in rood PEP2.Z141, bekend uit 1833-1845) naar Rotterdam 14-7. Enig bekende afstempeling van dit type TIMOR, jaartal in WdB. 1855, maar op az. in violet geschreven 1841 en in potlood 1845. Naar ons idee is 1845 het meest logisch. Port 60 cent. Unieke brief! Ex Tocila, Bulterman (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 647
Lot No: 1302
Symbol: #

image Complete, frisse brief geschreven op 9-1-1840 met op vz. TIANJOR in kader met FRANCO in dubbele rechthoek, in oranjerood (WdB.320c), naar Batavia. Port 30 centen koper. Tianjor wordt later gespeld als Tjianjor, Tjandjoer en Tjiandjoer (Image)

Sale No: 647
Lot No: 1304
Symbol: #

image Complete, iets door inktvraat aangetaste brief naar Batavia met op vz. in lichtrood afgest. EXP.Kr.BATAVIA Ml.STr. 6-2-1865 (SvL R) (Image)