POSTSTUKKEN 1869-1891, 14 betere brieven/briefomslagen/kwitanties/briefkaarten met diverse frankeringen en stempels w.o. naam, punt (o.a. 186 op env. met naamstempel Lutten), takje, trajectstempel Breda-Maastr./A2. (= kleine 2 waaronder punt, zie: Cees Janssen KRTR 0046), 2 briefkaarten met bijfrankering naar België, briefkaart uit Ginneken via Breda met puntstempel 16, etc. (Image)
Closed..Apr-06-2022, 19:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 579
STEMPELVARIËTEITEN ETC., zeer gevarieerde collectie van allerlei variëteiten en bijzonderheden op losse zegels en zegels op knipsels vanaf emissie 1852, zoals buitenlandse stempels op Nederlandse zegels, Nederlandse stempels op buitenlandse zegels, tevens op zegels van O.R., stempelfouten vanaf emissie 1869, stempels op gehalveerde zegels (op knipsels), dubbele frankeringen, combinaties van stempels, particuliere stempels, Rijksverzekeringsbank, giro, afdeling valse stempels, toevalligheden, strookjes, testzegels, vluchtoorden, veldpost, administratief, penvernietigingen, allerlei stempels op portzegels w.o. nietig en ovaal afgeschreven etc. etc. te veel om op te noemen, alles in 2 insteekboeken. Een walhalla voor de speurders en snuffelaars! (Image)
Sold...EUR 2,800.00
Sold For 2800
Sale No: 647
Lot No: 879
Symbol: #
Tricolore emissie 1864 in Utrechtse druk. 5 Cent (prachtex.), 10 cent (onder minieme beschadiging) en 15 cent (prachtex.) op frisse brief van de muziekuitgever en pianofabrikant F.J. Weygand & Co. (L.J. Lefèbre) te ´s-Gravenhage op 5-1-1867 via grenskantoor Valenciennes 7-1 naar de wereldberoemde pianobouwer Erard te Parijs 7-1 met op de vz. tevens ´P.D.´ Prachtige tricolore. Ex Elderink, veiling 516, k.4134 en veiling 638, k.250 (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 880
12IA, 50 cent goudkleur, ongebruikt vrijwel prachtex. (onbeduidend kreukje) met volle, originele gom en lichte plakkerrest, mooi gecentreerd en fris van kleur. € 3500 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 881
Symbol: #
PC93a, twee ongetande kleurproeven van de 12½ cent lichtgeelbruin, tegen de regels in gefrankeerd op brief van Amsterdam 16 mei 1896 naar Berlijn, ak. 17-6, met cert. NVPH (1980). Tax.300 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 882
22G, 12½ cent grijs, Kt.13½ x 13¼, beh. een min. bruin tandje, een postfris prachtex. € 600 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 883
31av, 1 cent smaragdgroen met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met plakkerrest en klein papierrestje op gomzijde. Zeldzaam! € 3000 (Image)
35f, kleurafwijking 5 cent oranje in plaats van blauw, ongebruikt, fris van kleur, goed getand, originele gom en kleine plakkerrest, zonder gebreken (van de 14 bekende ex. zijn de meeste min of meer beschadigd). Het mooist bekende exemplaar met certificaten van Dr. Louis(1998) en Muis(2001) € 5000 (Image)
Sold...EUR 4,400.00
Sold For 4400
Sale No: 647
Lot No: 886
38v, 12½ cent lichtgrijs met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, ongebruikt vrijwel prachtex. met PZ op velrand en cert. Muis(2003). Zeer zeldzaam! € 3500 (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 647
Lot No: 887
45B, 50 cent groen en bruin, beh. origineel zwart stipje, een postfris prachtex. met cert. NVPH(2019) € 900 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 888
46B, 1 gulden bruin en olijfgroen, Lt.11½ x 11, enkele originele poreuse puntjes, ov. postfris prachtex. met cert. Vleeming(2017) € 1350 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 647
Lot No: 889
47A, 2½ gulden wijnrood en lichtblauw, Lt.11½, ongebruikt prachtex. met nauwelijks waarneembaar plakkerspoortje, cert. Vleeming(2018) € 650 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 890
48, 5 gulden bronsgroen en roodbruin, postfris met originele gom, miniem dof plekje, ov. prachtex. met cert. NKD(2016) € 2850 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 891
49, 1 gulden blauwgroen, Lt.11½ x 11, zgn. Kroningsgulden, beh. dof plekje, een postfris prachtex. met cert. Vleeming(2011) € 1500 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 892
Symbol: (*)
50v, ½ cent lila met variëteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. zonder gom (€ 2700) (Image)
Sale No: 647
Lot No: 893
51v, 1 cent rood met variëteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met originele gom en plakkerrest € 550 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 894
51va, 1 cent rood ongeperforeerd in paar met 1 cent 3-zijdig geperforeerd, postfris prachtex. met cert. Muis(1990) € 1250 ++ (Image)
Sale No: 647
Lot No: 896
52v, 1½ cent Vürtheim ultramarijn met variëteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtstuk met cert. Moeijes(1989) € 1800 (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 647
Lot No: 897
53, 1½ cent donkerblauw met druktoevalligheid: 1 van de ½ ontbreekt in kleine gebogen frame, gebruikt prachtex. met cert. NVPH(1998) (Image)
Sale No: 647
Lot No: 898
54, 2 cent bruin met spectaculaire harmonicavouw van 6 mm, postfris met ondervelrand en samenhangend met ongebr. normaal ex. Tax.300 (Image)
67v, 17½ cent ultramarijn en bruin met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met velrand van 4 mm. Vlgs. Vleeming: "er zijn 3 exemplaren bekend met een velrand van 4 mm., ...hoewel niet voldaan aan de norm 1,5 cm., is dit exemplaar boven ongetand". Zeer zeldzaam! € 2500 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 905
69v, 20 cent geelgroen en grijs met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris hoekrandpaar, miniem plakkerrestje op velrand en linker perforatie iets los. Zeldzaam prachtstuk met cert. NVPH(2011) € 2200 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 647
Lot No: 906
73v, 40 cent groen en oranje met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris prachtex. met plakkerrestje op velrand, cert. NVPH(2012) € 2500 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 907
77C, 1 gulden blauwgroen, gebruikt prachtpaar met deel van linker-buurzegel, tussen de zegels ongeperforeerd, cert. Muis(2001) Tax.300 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 908
77Cv, 1 Gulden blauwgroen met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, gebruikt prachtpaar € 675 (Image)
105f, 2,50 op 10 gulden met plaatfout: gebroken E en varieteit: dubbele opdruk. Ongebruikt prachtstuk met cert. Moeijes (1984) en uiterst zeldzaam! Tax.1000 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 927
107/09 en 108a, Cijfer, postfrisse prachtex. € 405 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 928
122Cv, 5 cent groen met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met cert. NKD(2018) € 800 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 929
122Cva, 5 cent groen in verticaal paar met variëteit: tussen de zegels ongeperforeerd, ongebr. beh. miniem bruin puntje in de gom, een prachtstuk € 2250 (Image)