Records 1 to 50 of 383

van Dieten Stamp Auctions Sale: 647

NEDERLAND
Sale No: 647
Lot No: 549

image POSTSTUKKEN 1869-1891, 14 betere brieven/briefomslagen/kwitanties/briefkaarten met diverse frankeringen en stempels w.o. naam, punt (o.a. 186 op env. met naamstempel Lutten), takje, trajectstempel Breda-Maastr./A2. (= kleine 2 waaronder punt, zie: Cees Janssen KRTR 0046), 2 briefkaarten met bijfrankering naar België, briefkaart uit Ginneken via Breda met puntstempel 16, etc. (Image)

Closed..Apr-06-2022, 19:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 579

image STEMPELVARIËTEITEN ETC., zeer gevarieerde collectie van allerlei variëteiten en bijzonderheden op losse zegels en zegels op knipsels vanaf emissie 1852, zoals buitenlandse stempels op Nederlandse zegels, Nederlandse stempels op buitenlandse zegels, tevens op zegels van O.R., stempelfouten vanaf emissie 1869, stempels op gehalveerde zegels (op knipsels), dubbele frankeringen, combinaties van stempels, particuliere stempels, Rijksverzekeringsbank, giro, afdeling valse stempels, toevalligheden, strookjes, testzegels, vluchtoorden, veldpost, administratief, penvernietigingen, allerlei stempels op portzegels w.o. nietig en ovaal afgeschreven etc. etc. te veel om op te noemen, alles in 2 insteekboeken. Een walhalla voor de speurders en snuffelaars! (Image)

Sold...EUR 2,800.00

Sold For 2800

Sale No: 647
Lot No: 879
Symbol: #

image Tricolore emissie 1864 in Utrechtse druk. 5 Cent (prachtex.), 10 cent (onder minieme beschadiging) en 15 cent (prachtex.) op frisse brief van de muziekuitgever en pianofabrikant F.J. Weygand & Co. (L.J. Lefèbre) te ´s-Gravenhage op 5-1-1867 via grenskantoor Valenciennes 7-1 naar de wereldberoemde pianobouwer Erard te Parijs 7-1 met op de vz. tevens ´P.D.´ Prachtige tricolore. Ex Elderink, veiling 516, k.4134 en veiling 638, k.250 (Image)

Sold...EUR 2,000.00

Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST

Sale No: 647
Lot No: 880

image 12IA, 50 cent goudkleur, ongebruikt vrijwel prachtex. (onbeduidend kreukje) met volle, originele gom en lichte plakkerrest, mooi gecentreerd en fris van kleur. € 3500 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 881
Symbol: #

image PC93a, twee ongetande kleurproeven van de 12½ cent lichtgeelbruin, tegen de regels in gefrankeerd op brief van Amsterdam 16 mei 1896 naar Berlijn, ak. 17-6, met cert. NVPH (1980). Tax.300 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 882

image 22G, 12½ cent grijs, Kt.13½ x 13¼, beh. een min. bruin tandje, een postfris prachtex. € 600 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 883

image 31av, 1 cent smaragdgroen met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met plakkerrest en klein papierrestje op gomzijde. Zeldzaam! € 3000 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 884

image 32p, 2 Cent okergeel met Bossche tanding, prachtex. afgest. ´sHERTOGENBOSCH 25-11-1887. € 1750 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 885

image 35f, kleurafwijking 5 cent oranje in plaats van blauw, ongebruikt, fris van kleur, goed getand, originele gom en kleine plakkerrest, zonder gebreken (van de 14 bekende ex. zijn de meeste min of meer beschadigd). Het mooist bekende exemplaar met certificaten van Dr. Louis(1998) en Muis(2001) € 5000 (Image)

Sold...EUR 4,400.00

Sold For 4400

Sale No: 647
Lot No: 886

image 38v, 12½ cent lichtgrijs met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, ongebruikt vrijwel prachtex. met PZ op velrand en cert. Muis(2003). Zeer zeldzaam! € 3500 (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 647
Lot No: 887

image 45B, 50 cent groen en bruin, beh. origineel zwart stipje, een postfris prachtex. met cert. NVPH(2019) € 900 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 888

image 46B, 1 gulden bruin en olijfgroen, Lt.11½ x 11, enkele originele poreuse puntjes, ov. postfris prachtex. met cert. Vleeming(2017) € 1350 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 647
Lot No: 889

image 47A, 2½ gulden wijnrood en lichtblauw, Lt.11½, ongebruikt prachtex. met nauwelijks waarneembaar plakkerspoortje, cert. Vleeming(2018) € 650 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 890

image 48, 5 gulden bronsgroen en roodbruin, postfris met originele gom, miniem dof plekje, ov. prachtex. met cert. NKD(2016) € 2850 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 891

image 49, 1 gulden blauwgroen, Lt.11½ x 11, zgn. Kroningsgulden, beh. dof plekje, een postfris prachtex. met cert. Vleeming(2011) € 1500 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 892
Symbol: (*)

image 50v, ½ cent lila met variëteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. zonder gom (€ 2700) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 893

image 51v, 1 cent rood met variëteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met originele gom en plakkerrest € 550 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 894

image 51va, 1 cent rood ongeperforeerd in paar met 1 cent 3-zijdig geperforeerd, postfris prachtex. met cert. Muis(1990) € 1250 ++ (Image)

Sale No: 647
Lot No: 896

image 52v, 1½ cent Vürtheim ultramarijn met variëteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtstuk met cert. Moeijes(1989) € 1800 (Image)

Sold...EUR 950.00

Sale No: 647
Lot No: 897

image 53, 1½ cent donkerblauw met druktoevalligheid: 1 van de ½ ontbreekt in kleine gebogen frame, gebruikt prachtex. met cert. NVPH(1998) (Image)

Sale No: 647
Lot No: 898

image 54, 2 cent bruin met spectaculaire harmonicavouw van 6 mm, postfris met ondervelrand en samenhangend met ongebr. normaal ex. Tax.300 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 899

image 55v, 2½ Vürtheim met varieteit: linkerzijde ongeperforeerd, ongebruikt pracht randpaar € 600 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 900

image 57v, 3 cent olijfgroen met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris hoekrandstuk met plakkerrestje op velrand, cert. NVPH en NKD(2001) € 2600 (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 647
Lot No: 901

image 60v, 5 cent rood met varieteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris pracht hoekrandstuk waarop miniem plakkerspoor € 500 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 902

image 61v, 7½ cent bruin met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met originele gom waarop miniem plakkerrestje, cert. NVPH(2011) € 2500 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 903

image 66, 67 en 70 t/m 76, Wilhelmina Bontkraag, postfrisse prachtex. € 1425 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 904

image 67v, 17½ cent ultramarijn en bruin met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met velrand van 4 mm. Vlgs. Vleeming: "er zijn 3 exemplaren bekend met een velrand van 4 mm., ...hoewel niet voldaan aan de norm 1,5 cm., is dit exemplaar boven ongetand". Zeer zeldzaam! € 2500 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 905

image 69v, 20 cent geelgroen en grijs met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris hoekrandpaar, miniem plakkerrestje op velrand en linker perforatie iets los. Zeldzaam prachtstuk met cert. NVPH(2011) € 2200 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 647
Lot No: 906

image 73v, 40 cent groen en oranje met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris prachtex. met plakkerrestje op velrand, cert. NVPH(2012) € 2500 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 907

image 77C, 1 gulden blauwgroen, gebruikt prachtpaar met deel van linker-buurzegel, tussen de zegels ongeperforeerd, cert. Muis(2001) Tax.300 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 908

image 77Cv, 1 Gulden blauwgroen met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, gebruikt prachtpaar € 675 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 909

image 78D, 2½ gulden grijsviolet. Lt.11½, beh. origineel gomrimpeltje een postfris prachtex. € 375 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 911

image 80, 10 gulden Wilhelmina met Bontkraag, postfris prachtex. met ondervelrand en cert. Muis(2007) € 2250 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 913

image 90Av, 2½ cent donkergroen met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris prachtex. met cert. NKD(2012) € 400 + (Image)

Sale No: 647
Lot No: 914

image 91Ava, 3 cent bruingeel met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. € 1700 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 915

image 93Bv, 10 cent grijszwart met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtstuk met originele gom en miniem plakkerrestje € 2250 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 647
Lot No: 916

image 94Bv, 12½ cent violetblauw met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. € 900 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 647
Lot No: 917

image 95Bv, 20 cent bruin met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris pracht hoekrandstuk met klein plakkerrestje in bovenrand. Zeldzaam! € 2350 + (Image)

Sale No: 647
Lot No: 918

image 96Av, 25 cent lichtblauw met variëteit: bovenzijde ongeperforeerd, postfris prachtex. met cert. NVPH(2011) € 1925 + (Image)

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 647
Lot No: 919

image 98B, 1 gulden wijnrood, Lt.11½, postfris prachtex. € 350 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 920

image 99, 2½ gulden donkerviolet, postfris prachtex. € 475 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 921

image 100, 5 gulden geel, postfris prachtex. € 740 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 922

image 101, 10 gulden roodoranje, postfris prachtex. met cert. Muis(1995) € 2250 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 923

image 102/03, Hulpuitgifte veertig en zestig cent, postfrisse prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 924
Symbol: (*)

image 102/03, Hulpuitgifte veertig en zestig cent met handstempel-opdruk Specimen, prachtex. zonder gom. Tax.150 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 925

image 104/05, Rijksdaalderopdrukken, postfrisse prachtex. € 800 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 926

image 105f, 2,50 op 10 gulden met plaatfout: gebroken E en varieteit: dubbele opdruk. Ongebruikt prachtstuk met cert. Moeijes (1984) en uiterst zeldzaam! Tax.1000 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 927

image 107/09 en 108a, Cijfer, postfrisse prachtex. € 405 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 928

image 122Cv, 5 cent groen met variëteit: onderzijde ongeperforeerd, ongebruikt prachtex. met cert. NKD(2018) € 800 (Image)

Sale No: 647
Lot No: 929

image 122Cva, 5 cent groen in verticaal paar met variëteit: tussen de zegels ongeperforeerd, ongebr. beh. miniem bruin puntje in de gom, een prachtstuk € 2250 (Image)

Opening EUR 740.00
Sold...EUR 950.00