Records 1 to 50 of 247

van Dieten Stamp Auctions Sale: 643

NEDERLAND

Sale No: 643
Lot No: 279

image 4A/6A (10 cent rechtsonder hoekvouwtje), wreed van een brief naar Parijs 20-3-1865 gescheurde tricolore (Image)

Closed..Mar-12-2020, 23:59:00 EST

Sale No: 643
Lot No: 280

image 11IA, 25 cent donkerviolet, Kt.12¾ x 11¾, ongebruikt goed gecentreerd, met groot gedeelte originele gom en prachtig van kleur met cert. NVPH (1989) € 3300 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 643
Lot No: 281
Symbol: (*)

image PC.58, ongetande proef van de plaat van 5 cents zwart op grof papier, ongegomd prachtex. Hfl.380 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 283

image 20/28, 7½ ct. t/m 1 Gulden ongebr. fraaie tot prachtex., alle met opdruk Specimen, div. bemerkingen vwb de gom, waarbij nagegomd € 1190 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 284

image 29, 2½ Gulden rood en blauw met handstempel Specimen, ongebr. met originele gom en papierplakker, beh. een bruin vlekje een prachtex. Schaars zegel met cert. Vleeming (2015) € 700 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 285

image 19, 5 cent blauw met variëteit 'verticaal dubbele tanding' (diamanttanding), ongebr. vrijwel prachtex. (achterzijde miniem bruine puntjes), met volle originele gom en cert. NVPH (1999). Schaars € 250 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 287

image 19A, 5 cent ultramarijn, Lt.14 kl.g. gebruikt vrijwel prachtex. (kort tandje) met cert. NVPH (1973) € 800 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 288

image 19C, 21C en 24C, Lt.13¼ x 14 kl.g., 5, 10 en 20 cent, ongebruikte prachtex. € 1080 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 290

image 19D, 21D, 19G, 21G, 21J en 19K, alle ongebruikte prachtex. € 640 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 291

image 19E en 21E, 5 cent ultramarijn en 10 cent rood, Kt. 11½ x 12 kl.g., ongebruikt prachtex. € 400 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 292

image 19H, 5 cent blauw, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 325 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 293

Sale No: 643
Lot No: 294

image 19H, 22H, 23H, en 25H, Kt.12½ x 12, ongebruikte vrijwel pracht en prachtex. € 1205 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 295

image 19J en 24J, 5 cent blauw en 20 cent groen, Kt. 11½ x 12 gr.g., ongebr. pracht en vrijwel prachtex. € 1050 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 296

image 19L, 5 cent blauw, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 550 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 297

image 19La, 5 cent grijsblauw, postfris prachtex. € 350 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 298

image 19L, 21L, 22L en 25L, Kt.12½ gr.g., alle ongebruikte zfr. en prachtex. € 780 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 299
Symbol: */**

image 19v, 5 cent blauw, ongetand in ongebruikt hoekrandblok waarin de onderste twee ex. postfris € 320 + (Image)

Sale No: 643
Lot No: 300

image 20H, 7½ cent chocoladebruin, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 375 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 301

image 21E + 21D, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, ongebruikt prachtpaar met cert. NVPH (1979) € 700 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 302

image 21E + 21D, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, postfris vrijwel prachtpaar met iets geoxideerde gom en cert. Bakker (2011) € 1500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 303

image 21G, 10 cent rood, Kt.13½ x 13¼ gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2016) € 500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 304

image 21H, 10 cent rood, Kt. 12½ x 12 gr.g., postfris prachtpaar € 900 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 305

image 21J + H, 22J + H en 24J + H, gecombineerde tandingen van de 10, 12½ en 20 cent, gebruikte zeer fraaie tot prachtex. € 550 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 307

image 21J + 21H, 10 cent rood in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, in ongebruikt pracht blokpaar € 1000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 308

image 21K, 10 cent rood, Kt.12½ kl.g., postfris prachtex. met origineel gomstreepje € 475 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 309

image 21L, 10 cent rood, Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2015) € 475 (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 643
Lot No: 310

image 22G en 24G, 12½ cent grijs en 20 cent groen, Kt.13½ x 13¼ gr.g., ongebr. prachtex. € 1125 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 311

image 22H, 12½ cent grijs, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. € 500 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 313

image 22J + 22H, 12½ cent grijs in gecombineerde tanding 11½ x 12, 12½ x 12, postfris vrijwel prachtpaar met cert. Bakker (2011) € 1600 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 314

image 22L, 12½ cent grijs, Kt.12½ gr.g, postfris prachtex., origineel gomstreepje € 525 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 315

image 23D en 24D, 15 cent oranjebruin en 20 cent groen, Kt.12½ x 12 kl.g., ongebruikte zeer fraaie ex. € 1650 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 316

image 23E, 15 cent oranjebruin, Kt.11½ x 12 kl.g., ongebruikt, goed getand met originele gom met enkele gomloze plekjes. Cert. Vleeming (2017) € 950 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 318

image 23H, 15 CENT ORANJEBRUIN, KT.12½ X 12 GR.G., POSTFRIS PRACHTEX. MET CERT. VLEEMING (2016) € 5000 (Image)

Sold...EUR 3,800.00

Sold For 3800

Sale No: 643
Lot No: 319

image 23K, 15 cent oranjebruin, Kt.12½ kl.g., ongebruikt prachtex. met minimaal plakkerspoortje en klein gom-rimpeltje, cert. Vleeming (2017) € 770 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 320

image 23L, 15 cent oranjebruin, Kt.12½ gr.g., ongebruikt prachtex. € 770 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 321

image 23v, 15 cent oranjebruin, ongetand, ongebruikt prachtex. met cert. Ned. Bond (1970) € 525 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 322

image 24A, 20 cent groen, Lt.14 kl.g., ongebruikt prachtstuk! € 900 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 323

image 24A en 29A, 20 ct. en 2½ Gulden, Lt.14 kl.g., 2½ Gulden met ondervelrandje (zeldzaam) € 350 + (Image)

Sale No: 643
Lot No: 325

image 24H, 20 cent groen, Kt.12½ x 12, ongebruikt prachtstuk met cert. Moeijes (1989) € 880 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 326

image 24K, 20 CENT GROEN, KT.12½ KL.G., POSTFRIS PRACHTEX. MET CERTIFICAAT VLEEMING (2014) € 5500 (Image)

Sold...EUR 6,500.00

Sold For 6500

Sale No: 643
Lot No: 327

image 24K, 20 cent groen, Kt.12½ kl.g., ongebruikt prachtstuk met cert. Moeijes (1989) € 880 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 328

image 24L, 20 cent groen, Kt.12½ gr.g., ongebruikt prachtex. met keuren Dr. Louis en Dr. Oertel en certificaat Vleeming (2013) € 880 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 329

image 25H, 22½ cent blauwgroen, Kt.12½ x 12 gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2011) € 1450 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 643
Lot No: 331

image 26E, 25 cent donkerviolet, Kt.11½ x 12 kl.g., ongebruikt prachtex. met cert. Dr. Louis (1994) € 1200 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 332

image 26F, 25 cent donkerviolet, Lt.14 gr.g., ongebruikt prachtex. met originele gom en plakkersporen en rood eigendomsstempeltje, goed gecentreerd en getand met cert. Vleeming (2017). Zeldzaam! € 1750 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 333

image 26G, 25 cent lila, Kt.13½ x 13¼ gr.g., ongebr. prachtex. € 1000 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 334

image 26H, 25 cent violet, Kt.12½ x 12, ongebruikt prachtblok van vier met cert. Muis (2004) € 5000 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 643
Lot No: 335

image 26H, 25 cent violet, Kt.12½ x 12, ongebruikt prachtex. € 950 (Image)

Sale No: 643
Lot No: 336

image 26H, 25 cent violet, Kt.12½ x 12, ongebruikt prachtstuk met cert. Vleeming (2014) € 950 (Image)