Worldwide Stamps and Covers Map - Nederland en O.G.D.
Sale No: 642
Lot No: 1673
PRENTBRIEFKAARTEN, complete ongebruikte, prachtig geïllustreerde serie van 12 Nederlandsche Provinciale Briefkaarten, inclusief verpakkingsenvelop, uitgave J.M. Schalekamp, Buiksloot (ca. 1900) (Image)
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 1675
PUNTSTEMPELS, verzameling nummers 1 t/m 152 (waartussen paar ontbrekende nummers) op 5 cent nr. 7, meest volledige afdrukken en keurig opgezet op drie bladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1676
PUNTSTEMPELS, op emissie 1867, meest 5 en 10 cent en iets overig, ruim 140 stuks, enkele poststukken en iets divers, alles uitvoerig beschreven, op blanco bladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1677
KLEINRONDSTEMPELS op 21 TBC-zegels nrs. 84/86 w.o. Buren, Hengeloo en diverse bijpostkantoren van Amsterdam (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1678
KLEINRONDSTEMPELS op 26 De Ruyter-zegels nrs. 87/89 en 5 portzegels P35, 36 (3x) en 41 w.o. Dirkshorn, Nieuwe Niedorp, Slikgat en St. Anthonis (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1679
DUBBELRINGSTEMPELS, bescheiden collectie op losse zegels van diverse emissies en waarden w.o. Maassluis op nrs. 45/47 en op 3 poststukken (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1680
GROOTRONDSTEMPELS, 50 stuks, meest pracht afdrukken op insteekbladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1681
GROOTRONDSTEMPELS, collectie van post-, hulppost-, bijpost- en stationskantoren alsmede trajectstempels, op losse zegels van diverse emissies en waarden, briefstukjes en knipsels, w.o. schaarse ex. en prachtige afstempelingen, op 8 insteekbladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1682
KORTEBALKSTEMPELS, schaarse/zeldzame kortebalk spoorwegtrajectstempels op enige zegels alsmede o.a. 26 betere poststukken vnl. met Vürtheim en Bontkraagfrankeringen w.o. 2 monsterzakjes en 3 adreskaarten, ENTOS, div. andere stempels (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1684
Leuk partijtje diversen wo. Voorfilatelie (28 brieven) en insteekkaartjes met oudere emissies wo. aardig stempelwerk, tevens 130/131 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1686
POSTHISTORIE, 53 betere poststukken met spoorwegtrajectstempels, zegels type Vürtheim & Bontkraag door bestellers ongeldig gemaakt, expressebrief met zegels Veth machinaal afgestempeld (hoogst ongewoon!), etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1689
POSTHISTORIE, acht bk. G78-I, II en 79-II, met 1 cent bijgefr. en in 1911-12 verz. naar de bekende verzamelaar Joh.Sandow, dus met prachtige stempelafdrukken van Alem (grootrond=GR), Lollum (langebalk=LB), Oldeberkoop (GR), Santpoort (Dorp) en De Bildt/Station (GR resp. LB), Vledder en Jorwerd (GR), Wormer (GR), Zoetermeer en Parrega (GR) en Zuidzande en Winkel (GR) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1691
POSTHISTORIE, Distributiewet 1916, 3 poststukken uit okt.-nov. 1917 met aanwijzingen betreffende de distributiewet (= wet om bepaalde artikelen als levensmiddelen, brandstoffen etc. op de bon te doen), d.m.v. oranje etiket, stempel, resp. gedrukte briefkaart. Bijzonder stukje postgeschiedenis! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1692
POSTHISTORIE, Jubileum 1923, 24 poststukken w.o. aangetekend en aardige mengfrankeringen met emissies Bontkraag en Veth (Image)
EMISSIE 1852, Franeker C1, Franeker C2, Gorinchem C2, Groningen C3, Haarlem C1 op paar zonder jaar, Helmond B1, Hulst C2, Kampen C2, Loenen C1, Zwolle B2 en naamstempels van Lith op 5c (EY.500), Ossendrecht op 5c (EY.RR) en Sloten op 10c (EY.R) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1704
EMISSIE 1852, 5c (35x) en 10c (6x + 1 paar) w.o. geplaat en met randstukken, 10c plaat X in paar op brief van Zaandam 5-6-1863 naar Antwerpen, tevens vouwbrief uit Ossendrecht 7-4-1854 waarop halfrond-franco Bergen op-Zoom A (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1705
Prachtige partij betere nummers en series o/* in meest nette kwaliteit op insteekkaarten waarbij onder andere 1/6(6), 7/12(4), 48, 49(7), 101, 130/31(2), 136/38(5), Luchtpost 12/13(3), Postbewijs 1/7(2), Port 42/43(3), Dienst 1/8(6), etc. Hoge cataloguswaarde! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1706
NEDERLAND 1864-1957, hoofdzakelijk gebruikte verzameling op bladen waarbij enkele aardige nummers, onder andere Postbewijs 1/7 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1707
o/*/** op insteekbladen met oa. 12(2) gebr., 130/131 gebr., en leuk jaren '30 postfris (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1710
EMISSIE 1872, mooie kleine collectie stempels op insteekkaart (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1712
49, 90/100, 104/05, 130/31, 132/33, en 136/38, alle 5x in keurige gebruikte kwaliteit, cat.wrd. € 6300 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1713
49, 90/100, 104/05, 130/31, 134/35 en 136/38, alle 5 x keurig gebruikt, cat.wrd. € 6425 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1714
82/83, 5 en 10 cent o/* particulier doorgestoken los of op briefstukjes w.o. met stempels van Bergen (N.H.), Blokzijl en ´sGravenhage, op insteekkaart (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1715
TBC-zegels nrs. 84/86 in blokken van vier, elke waarde op apart couvert, lokaal verzonden in Amsterdam op 3-1-1907 (1c), 11-1-1907 (3c) en 19-1-1907 (5c) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1716
1894-1950, postfris in meest mooie kwaliteit met oa. 104/105 (cert.), 236/237, 534/537, Lp.12/13 (cert.), cataloguswaarde € 6650,- (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 642
Lot No: 1717
1894-1950, postfris in meest mooie kwaliteit met oa. 236/237, 346/349, Luchtpost 1/3 in paren, en 12/13, cataloguswaarde € 8490,- (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 642
Lot No: 1718
VARIËTEITEN, 1899-1978, meer dan 50 zegels o/*/** w.o. in paren en blokken met perforatiefouten (dubbel, verschoven), kleurvegen, harmonicavouwen, deels onbedrukt, spiegeldruk, versnijdingen (inhoud boekje), verschoven druk, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1719
Emissie Jubileum 1913, eerste maand van uitgifte d.m.v. stempeldata op losse zegels uit nrs. 90/99 samengesteld, inclusief zon- en feestdagen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1720
Jubileum 1913, complete ongebruikte verzameling plaatnummers van de 2½ cent t/m de 50 cent, opgezet op bladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1721
Jubileum 1913, 5 gulden nr. 100, 25 ex. los of op knipsel, alle mooi afgestempeld. € 1125 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1722
Opruimingsuitgifte 4c op 4½ cent nr. 106. Studieverzameling en gedeeltelijke plaatreconstructies, plaatfoutjes, opdruktoevalligheden, etc. alsmede het boek van F.H.M. Post (1956). Voor de specialist! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1723
Jubileum 1923, diverse stempels w.o. bestellers-, postagent-, spoorwegtraject- en naamstempels op verschillende waarden, alsmede de ongeperforeerde vervalsingen van de 2½ en 5 gulden (zie: HPN A12-65, afb. 139), op 3 insteekbladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1724
Kinderzegels 1925 en 1927, kleine, vnl. postfrisse speciaalcollectie met hoekstukken, paskruizen, etc. waarbij roltanding (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1725
Olympiade 1928 met speciaal stempel op 2 esperanto-enveloppen, 3 Olympiade-prentbriefkaarten, de complete serie op envelop met gestempeld R-strookje alsmede ongebruikte Olympiade-briefkaart OL19 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1726
o/*/**, 2x 171Af in blok van 4 met hoekvelrand, alsmede een fraaie 172Ba met stempel Hoogkarspel (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1728
PORT 1881-1887, 7 ongebruikte ex. w.o. paar (€ 815), 7 gebruikte ex. met plaatfouten (€ 269) en 3 gebruikte ex. met breukstreepvariëteiten (-.-), alle prachtex. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1729
Postbewijsformulieren, 11 stuks 1888-1955 in een wat gevarieerde kwaliteit (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1730
Postbewijszegels, 25 gebruikte ex. (geen 4 en 10 gld) afgestempeld met kleinrond- of grootrondstempels, op insteekkaart (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1731
FDC E1 t/m E24 meest met keurige getypte adressen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1735
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 6 prachtige brieven uit 1839-98 w.o. met mooi blauw landmail-portstempel (1847) en env. waarop 2x naamstempel Tjitjalengka (1898) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1736
NED.- INDIË POSTHISTORIE, acht oude brieven/vouwbrieven met rode rondstempels van Anjer (1868), Menado (1867), Pamakassan (1865), Pattie (1864), Pontianak (1869), Serang (1865), Sumedang (1869) en Telokbetong (1866), alle pracht tot luxe afstempelingen! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1737
NED.- INDIË POSTHISTORIE, Bestemmingen. Vijf poststukken naar Noorwegen (1901), Portugal (1908, 1909), Zweden (1910, naamstempel Laboean Roekoe) en Algerije (1911) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1738
NED.- INDIË POSTHISTORIE, Incoming Mail. Negen poststukken uit Groot-Brittannië (1900, 1903), Frans Indo-China (1918, 1941), India (1906) en Zwitserland (1891, 1897, 1908, 1911) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1739
NED.- INDIË POSTHISTORIE, vierkantstempels op 19 poststukken (diverse aangetekend) w.o. Baros, Edi, Indrapoera, Lho Seumawe en Tapan (veldpost) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1741
NED. - INDIË POSTHISTORIE, Gebroken cirkelstempel van Weltevreden uit 1885 op 12 zegels w.o. nr. 15 in paar (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1742
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 19 betere poststukken gefrankeerd met types Vürtheim en/of Veth incl. met Java.- en/of Buiten Bezit.-opdrukken, w.o. aangetekend, binnen- en buitenlandse bestemmingen, kwitantie, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1743
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 20 mooie poststukken gefrankeerd met type Vürtheim met alle waarden, w.o. enkelfrankeringen, combinatie- en meerkleurige frankeringen, brieven, drukwerken, omslagbandje, aangetekend, ontoereikend, etc. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1744
NED.- INDIË POSTHISTORIE, type Veth met verschillende, prachtige en betere stempels w.o. naam (o.a. Prigen), vierkant (o.a. Pangkalpinang), grootrond (o.a. Taliwang), korte (o.a. Hajoep) en langebalk (o.a. Merauke) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 1745
NED.- INDIË POSTHISTORIE, diverse stempels w.o. veel type puntvlakvulling in prachtkwaliteit, LBnr, ook proefafdrukken van stempels op papier, afgestempelde bundelbriefjes, etc. (Image)