Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. CURAÇAO
Sale No: 642
Lot No: 945
Symbol: (*)/*
35/41, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. (12½ ct. zonder gom) met opdruk Specimen, aangebracht door het GPO te Londen. Slechts enkele sets bekend, met certificaat Vleeming (2018) (Image)
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
DIENST
Sale No: 642
Lot No: 737
7, 10 cent Armenwet met opdrukvariëteit ´Gedeeltelijke A´ (linker been ontbreekt), postfris prachtex. Cert. ´NVPH, 1998´ (Image)
16f/19f, de serie met opdrukafwijking: InternationalF, gebr. prachtex. € 400 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 743
17af, 12½ cent Cour in paar waarvan de rechter zegel met plaatfout ´GENT i.p.v. CENT´, gestempeld prachtpaar. € 625 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 744
17af, plaatfout Gent, gebruikt prachtex. € 625 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 745
20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 1200 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 746
20, 22/23, 7½ cent, 12½ cent en 20 cent (paar) Cour met variëteit ´Gedeeltelijk onbedrukt wegens papiertje van knipteken´, gestempelde prachtex. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 747
25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 750 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 748
37, 20 cent Cour, gestempelde verticale strip van drie alsmede losse zegel, alle met harmonicavouw, waardoor bij twee zegels de tanding iets verspringt (Image)
EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 642
Lot No: 8
1g-Pl.II op geribd papier. Mooi tot breed gerand prachtex. Attest ´Dr. Louis, 1987´ (Image)
Sale No: 642
Lot No: 9
1i-Pl.III-1 t/m 25. Linker boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. 3 randstukken (pos. 16 met watermerklijn), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
Sale No: 642
Lot No: 10
1i-Pl.III-6/7. Zeer breed gerand prachtpaar met deel onderbuurzegels (Image)
1i-Pl.III-51 t/m 75. Linker onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 68 2x afgest. met Franco zonder kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
Sale No: 642
Lot No: 15
1i-Pl.III-53/54. Prima gerand randpaar, tussen de zegels gladgestreken vouw, met Schagen B (Image)
Sale No: 642
Lot No: 16
1i-Pl.III-63/65. Goed tot breed gerande pracht randstrip van drie (Image)
Sale No: 642
Lot No: 17
1i-Pl.III-71/72. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met watermerklijn in linker velrand (Image)
Sale No: 642
Lot No: 18
1i-Pl.III-76 t/m 100. Rechter onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. meerdere randstukken (pos. 96 en 98 met watermerklijn, pos. 95 speldeprikje), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)
1i-Pl.III-97/100. Mooi tot zeer breed gerande nagenoeg luxe strip van vier met variëteit ´Sterk verschoven watermerk´, met twee ideale afstempelingen Tiel A. Ex Dreikurs en Van Hussen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 21
1j-Pl.III-63 op geribd papier. Links onder iets smal, overigens prachtex. Geribd papier komt gewoonlijk niet op deze plaat voor. Geen apart catalogusnummer. Cert. ´Muis, 1988) (Image)
2e, 10 Cent plaat III, 26 losse zegels, 10 paren en 1 strip van drie uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1, 2, 3/4, 5, 6/8, 9/10 (gladgestreken vouw tussen zegels), 11, 12, 13, 14, 15, 16/17, 18/19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 (breed gerand hoekstuk, gladgestreken vouw), 26/27, 28/29, 30, 31, 32/33, 34/35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/44, 45, 46/47, 48 en 49. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. diverse randstukken en mooie afstempelingen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 25
2e-Pl.III-3/5. Breed tot zeer breed gerande pracht randstrip van drie (Image)
Sale No: 642
Lot No: 26
2e-Pl.III-13/15. Mooi tot breed gerande prachtstrip van drie, twee zegels kopvrij gestempeld (Image)
Sale No: 642
Lot No: 27
2e-Pl.III-91/94. Breed tot zeer breed gerande prachtstrip van vier. € 900 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 28
2f-Pl.III-16 op geribd papier. Zeer breed gerande luxe zegel, afgest. Groningen B. Zeldzaam in deze kwaliteit. Attest ´Dr. Louis, 1986´ (Image)
Sale No: 642
Lot No: 29
2g, 10 Cent plaat IV, 6 losse zegels, 10 paren en 6 strippen van drie en 1 strip van vier uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1/2, 2/4, 5,6, 7/9, 10, 11, 12/13, 14/15, 16, 17/18, 19/20, 21/23, 24/25, 26/29 (smal tot goed gerand), 31/33, 36/37, 38/39, 40, 41/43, 44/45, 46/48 en 49/50. Merendeels prima tot breed gerande ex. w.o. randstrip (Image)
Sale No: 642
Lot No: 30
2g-pl.IV-10/25. Mooi gerande verticale prachtstrip van vier. € 900 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 31
2g-Pl.IV-32/34. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)
Sale No: 642
Lot No: 32
2g-Pl.IV-51 op geribd papier. Breed tot zeer breed gerand pracht hoekstuk. Geen apart catalogusnummer. Ex van Hussen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 33
2h, 10 Cent plaat V, vroege druk, 2 losse zegels, 15 paren en 2 strippen van drie uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 2/3, 3/4, 4/5, 6/7, 8/9 (Franco in kader), 9/10, 11/12, 13/14, 10/15 (knipje tussen zegels), 20, 22/24, 24/25, 26/28, 28/29, 32/33, 33/34, 35, 35/40 en 41/42. Goed tot zeer breed gerande prachtzegels w.o. randstukken (Image)
Sale No: 642
Lot No: 34
2h-Pl.V-16/19. Goed tot zeer breed gerande randstrip van vier. € 900 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 35
2i-Pl.V-46/47. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met lichte, centrale afst. ´sGravenhage C (Image)
Sale No: 642
Lot No: 36
2j, 10 Cent plaat V, gevlekte druk, 4 losse zegels, 12 paren, 2 strippen van drie en 3 strippen van vier, uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1/3, 2/5, 6/7, 8, 9/10, 11/12, 13/14, 14/15, 16/17, 17/18, 19/20, 21, 22/25, 26/27, 27/28, 28/30, 31/32, 36, 37/40 (Amsterdam C zonder jaar) en 41/42. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. randstukken en meerdere ex. met Franco in kader (Image)
Sale No: 642
Lot No: 38
2j-Pl.V-42/45. Rechts iets smal, overigens breed gerande prachtstrip van vier met mooie afst. Amsterdam C klein. € 900 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 39
2l, 10 Cent plaat VI, 4 losse zegels, 13 paren en 3 strippen van drie en 1 strip van vier, uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1, 2, 3, 4/5, 1/6, 9/10, 12/15, 16/17, 21/22, 22/23, 23/25, 28/30, 31/33, 34/35, 36/37, 38/39, 41, 44/45, 46/47, 47/48 en 49/50. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. diverse randstukken en mooie afstempelingen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 41
2l-Pl.VI-19. Breed tot zeer breed gerand prachtex. met volledig Utrecht C 1-1-1860. Opmerkelijke datum, omdat plaat VI pas in september 1860 zou zijn verschenen. Stempelfout€ (Image)
3a, pos. 26. Prachtzegel met gedeeltelijk Meppel A (EY.900) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 48
3b, pos. 10. Zeer breed gerande luxe zegel met deel velrand (Image)
Sale No: 642
Lot No: 50
3b, pos. 21. Breed gerand prachtig hoekstuk met volledig Rotterdam C groot. Hoekstukken van de 15 cent zijn zeer schaars! Een plaatje! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 53
3c, pos. 1/5. Mooi tot breed gerande prachtstrip van vijf, alle zegels fris van kleur, afgestempeld in Rotterdam (rechts mogelijk stempelfragment New York). € 3000 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 56
3c, pos. 76/80. Breed tot zeer breed gerande prachtstrip van vijf (links smal gerand, maar niet aangesneden), afgestempeld Amsterdam C zonder jaar (EY.350) (Image)
Sale No: 642
Lot No: 57
3c/d, pos. 30. Zeer breed gerande prachtzegel, met fragment rode afstempeling van London (Image)
Sale No: 642
Lot No: 58
3c/d, pos. 31/32. Pracht randpaar met scherpe afdruk Franco in kader (Image)
EMISSIE 1852 - HALFROND-FRANCOSTEMPELS OP LOSSE ZE
Sale No: 642
Lot No: 59
ALKMAAR A (EY.100) op 5 cent nr. 1b-Pl.I-86. Prachtex. met volledige, als gewoonlijk wat gevlekte afst. (Image)