Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. ROLTANDING
Sale No: 642
Lot No: 698
19/31, cpl. postfrisse serie, meest prachtex. € 440 (Image)
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 699
29a, 30 cent Veth in verticaal paar waarvan de onderste zegel met afwijkende verticale tanding links en rechts, gebruikt prachtpaar. € 200 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 700
32aa, 7½ cent Veth in driegaatsroltanding, gebruikt in de postzegelplakmachine van de Kas-Vereeniging Amsterdam, waarbij de linker- en rechterzijde van de zegel zijn afgesneden door de machine, gebruikt prachtzegel. Cert. ´Pzh Jan Riet, 1981´. € 6500 (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 642
Lot No: 701
Symbol: #
R32aa, driegaatsroltandingzegel van 7½ cent in luxe kwaliteit (!) opgeplakt door de Multipost Stamp Affixing Machine op een envelop van de Kas-Vereeniging in Amsterdam, machinaal afgestempeld in Amsterdam Centraal-Station op maandag 19-12-1927 en verzonden naar Haarlem (het Noord-Hollandsch Landbouwcrediet€), op achterzijde bestellersstempel A107. Gewoonlijk zijn de zegels uit deze periode (10-22 dec. 1927) met de hand afgestempeld. Helaas is het adres weggeknipt en daarop is een wit papiertje geplakt. De zegel is van onberispelijke kwaliteit, bovendien ook mooi gecentreerd. Slechts enkele poststukken bekend. Zie: H. Hospers in Filatelie mei 2009. € 6500 voor de zegel (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 642
Lot No: 702
32b, Driegaatsroltanding, luxe breed gerand exemplaar, perfect gecentreerd met duidelijke afst. Amsterdam met cert. Muis (1995) € 4500 (Image)
51a, 53a en 53b, 25 cent Veth met verticale tanding afwijkend, gebruikt prachtex., alsmede 30 cent Veth met afwijkende tanding links resp. rechts, twee ongebruikte prachtex. € 640 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 707
53a, 30 cent Veth in strip van drie met tussen de rechter- en middenzegel afwijkende tanding. Ongebruikte vrijwel prachtstrip (gom minimaal getint). € 200+ (Image)
Sale No: 642
Lot No: 708
53c, 30 cent Veth in blok van vier met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal, ongebruikt prachtblok. € 1000 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 709
53c, 30 ct. lila in blok van zes, met afwijkende tanding tussen de zegels verticaal in het rechter blok, ongebruikt zeer fraai, gomzijde iets tropisch € 1000 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 711
71/72, 81a, 2 cent Kind 1925 (twee losse ex. en paar), 7½ cent Kind 1925 (los ex. en hoekblok van vier) en 15 cent Kind 1927 (los ex. en paar), allemaal ongebruikt (enkele postfris) en met 1 paskruisje, hetzij boven, hetzij onder of hetzij tussen de zegels (Image)
Sale No: 642
Lot No: 712
81a, 15 cent Kind 1927 in randstrip van vier met tussen de bovenste twee zegels een paskruisje. Postfrisse prachtstrip (plakker op velrand). € 230 (Image)