Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. POSTZEGEL- EN AUTOMAATBOEKJES
Sale No: 642
Lot No: 713
PZ22d, boekje met 4 maal 6 zegels 1½ cent grijs, beh. 'n enkel roestvlekje van het nietje een prachtex. € 135 (Image)
Opening EUR 24.00
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 714
PZ39-L, Rode Kruis: serie in blokken van vier in boekje, links gehecht, prachtex. € 750 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 715
PZ42-L, Rode Kruis met helaas maar 1 maal i.p.v. 2 maal 10 zegels 7½ cent ultramarijn, links gehecht. Cat.wrd. voor het complete boekje bedraagt € 2750 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 716
PZ43b, boekje Fl.1,20 met 4 maal 6 zegels 5 cent groen (332) geniet, postfris prachtex. € 170 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 717
PZ54, Fl.2,40 boekje met 4 maal 6 zegels 10 cent violet, postfris prachtex. € 275 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 718
Hangverpakking 1735c, "50 stuks voor de baby", postfris prachtex. Schaars! € 300 (Image)