Records 1 to 50 of 244

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

NEDERLAND
Sale No: 642
Lot No: 396

image 8IB, 10 cent karmijn in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt prachtex. Keur ´Ned. Bond´, cert. ´NVPH, 1958´. € 2000 (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

Sale No: 642
Lot No: 397

image 9IB, 15 cent oranjebruin in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt vrijwel prachtex. Keur ´Ned. Bond´, cert. ´NVPH, 1958´. € 2000 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 398

image 9IIB, 15 cent oranjebruin in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt zeer mooi gecentreerd prachtex. Attest ´Koopman, 1976´. € 1500 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 399

image 10IIB, 20 cent donkergroen in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt prachtex. Keur ´Ned. Bond´. € 200 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 400

image 11IID, 25 cent donkerviolet, Lijntanding 14 kl.g., type II, gebruikt zeer fraai ex. met certificaat Moeijes (1990). Zeer zeldzaam zegel! € 5000 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 642
Lot No: 402

image 13, ½ cent bruin, postfris prachtex. € 330 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 403

image 14A, 1 cent zwart, prachtpaar met centrale afst. franco-takje Zierikzee 5-6-1869. € 200+ (Image)

Sale No: 642
Lot No: 404

image 15B, 1 cent groen Kt.13¼ kl.g., postfris prachtex. € 330 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 405

image 15B, 1 cent groen in Kt. 13¼ kl.g., gebruikt prachtex. met variëteit ´volledige spiegeldruk´ (Image)

Sale No: 642
Lot No: 406

image 17A, 2 cent bruingeel, Lt. 14 kl.g., postfris prachtex. met originele, iets gelige gom en Befund Vleeming (2018) € 375 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 407

image 18A, 2½ cent violet in Lt. 14 kl.g., gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1959´. € 550 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 408

image 18Ca, 2½ cent paars in Kt. 13¼ kl.g. in olieachtige druk, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. Attest ´Moeijes, 1984: zonder enig gebrek en echt, in deze tanding zeer zeldzaam´. € 715++ (Image)

Sale No: 642
Lot No: 410

image 19J, 5 cent blauw, Kt. 11½ x 11 gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2019) € 425 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 411

image 19K, 5 cent blauw Kt.12½ kl.g., in postfris blok van vier € 1300 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 412

image 19L, 5 cent blauw Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 350 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 413

image 19La, 5 cent grijsblauw Kt.12½ gr.g., postfris prachtex. € 350 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 414

image 19v (paar), 21v, 22v (randpaar) en 26v/29v, ongetande merendeels prachtex. met originele gom van de 5, 10, 15, 25 en 50 cent alsmede de 2.50 gld. Cert. ´NVPH, 2004´ voor de 10 cent, de 25 cent, 50 cent en 2½ gulden. € 4060 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 415

image 20, 7½ ct. chocoladebruin, postfris prachtex. € 375 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 416

Sale No: 642
Lot No: 418

image 20, 7½ ct. chocoladebruin, postfris blok van vier € 1500 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 419

image 23G, 26G en 27G, de 15, 25 en 50 cent in Kt.13½ x 13¾, ongebr. prachtex. met zeer fraaie gomzijde (meerdere plakkerresten) € 2950 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 420

image 25H, 22½ cent blauwgroen, Kt. 12½ x 12, postfris prachtex. met certificaat Vleeming (2019) € 1450 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 642
Lot No: 421

image 28H, 1 gulden grijsviolet, Kt. 12½ x 12, postfris prachtex. met cert. Vleeming (2019) € 2500 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 422

image 29, 2½ gulden rood en blauw, ongebr. zeer fraai ex. (min. gomloos plekje) € 1400 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 427

image 30AI, ½ cent roze in Lt. 14 gr.g., gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1985´. € 750 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 428

image 31D+31C, gecombineerde tanding, postfris prachtpaar met linkervelrand € 250 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 429

image 33D + 33C, 2½ cent lila in gecombineerde tanding, ongebruikt prachtpaar met volle, originele gom. € 650 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 433

image 32ap, 2 cent olijfgeel in Bossche tanding, afgest. ´sHertogenbosch 15-3-1899. Zeldzaam! Cert. ´NVPH, 1994´. € 1600 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 434

image 33p, 2½ cent lila in Bossche tanding, afgest. ´sHertogenbosch 1-10-1892. Zeldzaam! Handgeschreven keurbewijs van J.F. Cleij. € 1500 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 435

image 30b/33a, postfrisse prachtex. € 400 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 436

Sale No: 642
Lot No: 437

image 30b/33a, ½ ct t/m 2½ ct in postfrisse prachtblokken van vier € 1600 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 438

image 33a, 2½ cent violet, postfris prachtex. € 150 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 440
Symbol: */**

image 33a, 2½ cent violet in ongebruikt randblok van negen, met variëteit ´Sterk verschoven horizontale perforatie´, blok met volle, originele gom waarvan drie postfrisse ex. (Image)

Sale No: 642
Lot No: 441

image 34, 3 cent oranje met luxe eerste dag-afstempeling Nijmegen 1-4-1892. Zeldzaam! € 550 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 444
Symbol: */**

image 34/43, 3 cent t/m 50 cent met opdruk Specimen, de 20 cent ongebr., de overige waarden prachtig postfris € 860 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 445
Symbol: (*)

image 35f, 5 cent in de oranje kleur van de 3 cent, ongebruikt vrijwel prachtex. zonder gom. € 5000 (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 642
Lot No: 447

image 36a, 7½ cent roodbruin type I en II samenhangend in gebruikt prachtpaar met datum 2-10-1893. Aanvankelijk bekend als uniek, ex coll. Witpen en beschreven door Jan Dekker in ´Koningin Wilhelmina 60 jaar op de postzegels 1891-1951´ (cat. Amphilex ´77). In HPN A7-98, afb. 234, verduidelijkt: ´Bij dit paar van de 7½ cent raakt bij de zegel rechts de ¨N¨ de ¨T¨ niet, maar het blijft een druk van een cliché´. Bijzonder paar, uit veiling 592, k. 2958 € 1400 excl. (Image)

Sale No: 642
Lot No: 448

image 37, 10 cent roze met variëteit ´Sterk verschoven verticale perforatie´, ongebruikt prachtex. (Image)

Sale No: 642
Lot No: 449

image 37, 10 cent roze, gedecentreerd geperforeerd postfris prachtex. (Image)

Sale No: 642
Lot No: 451

image 38, 12½ cent grijs met plaatfout ´Verticale kras rechts van gelaat´, postfris prachtex. (Mast 38PM, € 325) (Image)

Sale No: 642
Lot No: 453

image 43b, 50 cent geelbruin, ongebruikt prachtex. met als gewoonlijk enkele originele zwarte puntjes in de gom. € 750 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 454

image 43b, 50 cent geelbruin, ongebruikt prachtex. € 750 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 455

image 44, 1 gulden grijsviolet, ongebruikt, nagenoeg postfris prachtex. en alleen bij scheerlicht een miniem plakkerspoortje waarneembaar. € 1000 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 456

image 44, 1 gulden grijsviolet, ongebruikt prachtex. € 1000 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 457

image 45B, 50 cent groen en bruin in Lt. 11½ x 11, postfris prachtex. € 900 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 458

image 45B en 46C, 50 cent en 1 gulden in gebruikte blokken van vier, prachtex. 46C met cert. Vleeming (2016) € 440 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 459

image 46B, 1 gulden bruin en olijfgroen in Lt. 11½ x 11, postfris prachtex. € 1350 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 460

image 46B, 1 gulden bruin en olijfgroen in Lt. 11½ x 11, prachtblok van vier met op elke zegel kleinrond Utrecht/R.P.S.B. € 270+ (Image)

Sale No: 642
Lot No: 461

image 46C, 1 gulden bruin en olijf, Lijntanding 11, gebruikte prachtstrip van vier € 320+ (Image)