Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. NEDERLAND
Sale No: 642
Lot No: 396
8IB, 10 cent karmijn in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt prachtex. Keur ´Ned. Bond´, cert. ´NVPH, 1958´. € 2000 (Image)
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 397
9IB, 15 cent oranjebruin in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt vrijwel prachtex. Keur ´Ned. Bond´, cert. ´NVPH, 1958´. € 2000 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 398
9IIB, 15 cent oranjebruin in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt zeer mooi gecentreerd prachtex. Attest ´Koopman, 1976´. € 1500 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 399
10IIB, 20 cent donkergroen in Kt. 10½ : 10¼ gr.g. Gebruikt prachtex. Keur ´Ned. Bond´. € 200 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 400
11IID, 25 cent donkerviolet, Lijntanding 14 kl.g., type II, gebruikt zeer fraai ex. met certificaat Moeijes (1990). Zeer zeldzaam zegel! € 5000 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 642
Lot No: 402
13, ½ cent bruin, postfris prachtex. € 330 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 403
14A, 1 cent zwart, prachtpaar met centrale afst. franco-takje Zierikzee 5-6-1869. € 200+ (Image)
18A, 2½ cent violet in Lt. 14 kl.g., gebruikt prachtex. Cert. ´NVPH, 1959´. € 550 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 408
18Ca, 2½ cent paars in Kt. 13¼ kl.g. in olieachtige druk, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom. Attest ´Moeijes, 1984: zonder enig gebrek en echt, in deze tanding zeer zeldzaam´. € 715++ (Image)
Sale No: 642
Lot No: 410
19J, 5 cent blauw, Kt. 11½ x 11 gr.g., postfris prachtex. met cert. Vleeming (2019) € 425 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 411
19K, 5 cent blauw Kt.12½ kl.g., in postfris blok van vier € 1300 (Image)
19v (paar), 21v, 22v (randpaar) en 26v/29v, ongetande merendeels prachtex. met originele gom van de 5, 10, 15, 25 en 50 cent alsmede de 2.50 gld. Cert. ´NVPH, 2004´ voor de 10 cent, de 25 cent, 50 cent en 2½ gulden. € 4060 (Image)
33a, 2½ cent violet in ongebruikt randblok van negen, met variëteit ´Sterk verschoven horizontale perforatie´, blok met volle, originele gom waarvan drie postfrisse ex. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 441
34, 3 cent oranje met luxe eerste dag-afstempeling Nijmegen 1-4-1892. Zeldzaam! € 550 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 444
Symbol: */**
34/43, 3 cent t/m 50 cent met opdruk Specimen, de 20 cent ongebr., de overige waarden prachtig postfris € 860 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 445
Symbol: (*)
35f, 5 cent in de oranje kleur van de 3 cent, ongebruikt vrijwel prachtex. zonder gom. € 5000 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 642
Lot No: 447
36a, 7½ cent roodbruin type I en II samenhangend in gebruikt prachtpaar met datum 2-10-1893. Aanvankelijk bekend als uniek, ex coll. Witpen en beschreven door Jan Dekker in ´Koningin Wilhelmina 60 jaar op de postzegels 1891-1951´ (cat. Amphilex ´77). In HPN A7-98, afb. 234, verduidelijkt: ´Bij dit paar van de 7½ cent raakt bij de zegel rechts de ¨N¨ de ¨T¨ niet, maar het blijft een druk van een cliché´. Bijzonder paar, uit veiling 592, k. 2958 € 1400 excl. (Image)