Worldwide Stamps and Covers Los - Nederland en O.G.D. EMISSIE 1852 - NAAMSTEMPELS
Sale No: 642
Lot No: 384
CHARLOIS in blauw (EY.500) op 5 cent (zeer fraai ex.) waaroverheen Gouda A, alsmede HOLWERD in blauw (EY.125) op 5 cent (prachtex.) waaroverheen Leeuwarden C (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
Sold For 25
Sale No: 642
Lot No: 387
LUNTEREN (EY.250) op 10 cent nr. 2q-Pl.X-15. Prachtige zegel met kopstaande, doch vrijwel volledige afst. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 642
Lot No: 388
OOSTBURG (EY.500) op 5 cent nr. 1n-Pl.IV-100. Prachtex. met een zo volledig mogelijke afst. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 389
RHENEN (EY.125) op 5 cent nr. 1d-Pl.II-43. Prachtex. met volledige afst. en hoekafst. Utrecht B. Attest 'Vleeming, 2019' (Image)
Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 642
Lot No: 390
RYSSEN (EY.RR) op 5 cent nr. 1j-Pl.III-70. Prachtex. met bijna volledige afdruk van dit uiterst zeldzame stempel, waaroverheen Deventer A. Attest 'Vleeming, 2019' (Image)
Sale No: 642
Lot No: 391
ZEDDAM (EY.R) op 5 cent nr. 1e-Pl.II-23. Pracht randstuk met ideale afst. waaroverheen Doesborgh B. Attest 'Vleeming, 2019' (Image)