Records 1 to 37 of 37

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Los - Nederland en O.G.D.

EMISSIE 1852 - GEPLAAT
Sale No: 642
Lot No: 8

image 1g-Pl.II op geribd papier. Mooi tot breed gerand prachtex. Attest ´Dr. Louis, 1987´ (Image)

Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST

Sale No: 642
Lot No: 9

image 1i-Pl.III-1 t/m 25. Linker boven kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. 3 randstukken (pos. 16 met watermerklijn), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

Sale No: 642
Lot No: 10

image 1i-Pl.III-6/7. Zeer breed gerand prachtpaar met deel onderbuurzegels (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 36.00

Sold For 36

Sale No: 642
Lot No: 11

image 1i-Pl.III-22/23. Mooi gerand prachtig randpaar (Image)

Sale No: 642
Lot No: 14

image 1i-Pl.III-51 t/m 75. Linker onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels, pos. 68 2x afgest. met Franco zonder kader (zeldzaam), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

Sale No: 642
Lot No: 15

image 1i-Pl.III-53/54. Prima gerand randpaar, tussen de zegels gladgestreken vouw, met Schagen B (Image)

Sale No: 642
Lot No: 16

image 1i-Pl.III-63/65. Goed tot breed gerande pracht randstrip van drie (Image)

Sale No: 642
Lot No: 17

image 1i-Pl.III-71/72. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met watermerklijn in linker velrand (Image)

Sale No: 642
Lot No: 18

image 1i-Pl.III-76 t/m 100. Rechter onder kwadrant van een complete plaatreconstructie van de 5 cent donkerblauw plaat III, bestaande uit losse, breed tot zeer breed gerande zegels w.o. meerdere randstukken (pos. 96 en 98 met watermerklijn, pos. 95 speldeprikje), het geheel zorgvuldig geselecteerd op kwaliteit (Image)

Sale No: 642
Lot No: 19

image 1i-Pl.III-78/79. Breed gerand prachtig randpaar (Image)

Sale No: 642
Lot No: 20

image 1i-Pl.III-97/100. Mooi tot zeer breed gerande nagenoeg luxe strip van vier met variëteit ´Sterk verschoven watermerk´, met twee ideale afstempelingen Tiel A. Ex Dreikurs en Van Hussen (Image)

Sale No: 642
Lot No: 21

image 1j-Pl.III-63 op geribd papier. Links onder iets smal, overigens prachtex. Geribd papier komt gewoonlijk niet op deze plaat voor. Geen apart catalogusnummer. Cert. ´Muis, 1988) (Image)

Sale No: 642
Lot No: 22

image 1o-Pl.V-44/49. Mooi gerand keurig gestempeld verticaal randpaar (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 38.00

Sold For 38

Sale No: 642
Lot No: 24

image 2e, 10 Cent plaat III, 26 losse zegels, 10 paren en 1 strip van drie uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1, 2, 3/4, 5, 6/8, 9/10 (gladgestreken vouw tussen zegels), 11, 12, 13, 14, 15, 16/17, 18/19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 (breed gerand hoekstuk, gladgestreken vouw), 26/27, 28/29, 30, 31, 32/33, 34/35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43/44, 45, 46/47, 48 en 49. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. diverse randstukken en mooie afstempelingen (Image)

Sale No: 642
Lot No: 25

image 2e-Pl.III-3/5. Breed tot zeer breed gerande pracht randstrip van drie (Image)

Sale No: 642
Lot No: 26

image 2e-Pl.III-13/15. Mooi tot breed gerande prachtstrip van drie, twee zegels kopvrij gestempeld (Image)

Sale No: 642
Lot No: 27

image 2e-Pl.III-91/94. Breed tot zeer breed gerande prachtstrip van vier. € 900 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 28

image 2f-Pl.III-16 op geribd papier. Zeer breed gerande luxe zegel, afgest. Groningen B. Zeldzaam in deze kwaliteit. Attest ´Dr. Louis, 1986´ (Image)

Sale No: 642
Lot No: 29

image 2g, 10 Cent plaat IV, 6 losse zegels, 10 paren en 6 strippen van drie en 1 strip van vier uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1/2, 2/4, 5,6, 7/9, 10, 11, 12/13, 14/15, 16, 17/18, 19/20, 21/23, 24/25, 26/29 (smal tot goed gerand), 31/33, 36/37, 38/39, 40, 41/43, 44/45, 46/48 en 49/50. Merendeels prima tot breed gerande ex. w.o. randstrip (Image)

Sale No: 642
Lot No: 30

image 2g-pl.IV-10/25. Mooi gerande verticale prachtstrip van vier. € 900 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 31

image 2g-Pl.IV-32/34. Breed gerande prachtstrip van drie (Image)

Sale No: 642
Lot No: 32

image 2g-Pl.IV-51 op geribd papier. Breed tot zeer breed gerand pracht hoekstuk. Geen apart catalogusnummer. Ex van Hussen (Image)

Sale No: 642
Lot No: 33

image 2h, 10 Cent plaat V, vroege druk, 2 losse zegels, 15 paren en 2 strippen van drie uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 2/3, 3/4, 4/5, 6/7, 8/9 (Franco in kader), 9/10, 11/12, 13/14, 10/15 (knipje tussen zegels), 20, 22/24, 24/25, 26/28, 28/29, 32/33, 33/34, 35, 35/40 en 41/42. Goed tot zeer breed gerande prachtzegels w.o. randstukken (Image)

Sale No: 642
Lot No: 34

image 2h-Pl.V-16/19. Goed tot zeer breed gerande randstrip van vier. € 900 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 35

image 2i-Pl.V-46/47. Mooi tot zeer breed gerand pracht hoekpaar met lichte, centrale afst. ´sGravenhage C (Image)

Sale No: 642
Lot No: 36

image 2j, 10 Cent plaat V, gevlekte druk, 4 losse zegels, 12 paren, 2 strippen van drie en 3 strippen van vier, uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1/3, 2/5, 6/7, 8, 9/10, 11/12, 13/14, 14/15, 16/17, 17/18, 19/20, 21, 22/25, 26/27, 27/28, 28/30, 31/32, 36, 37/40 (Amsterdam C zonder jaar) en 41/42. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. randstukken en meerdere ex. met Franco in kader (Image)

Sale No: 642
Lot No: 38

image 2j-Pl.V-42/45. Rechts iets smal, overigens breed gerande prachtstrip van vier met mooie afst. Amsterdam C klein. € 900 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 39

image 2l, 10 Cent plaat VI, 4 losse zegels, 13 paren en 3 strippen van drie en 1 strip van vier, uit de bovenhelft van een plaatreconstructie, posities 1, 2, 3, 4/5, 1/6, 9/10, 12/15, 16/17, 21/22, 22/23, 23/25, 28/30, 31/33, 34/35, 36/37, 38/39, 41, 44/45, 46/47, 47/48 en 49/50. Prima tot zeer breed gerande ex. w.o. diverse randstukken en mooie afstempelingen (Image)

Sale No: 642
Lot No: 41

image 2l-Pl.VI-19. Breed tot zeer breed gerand prachtex. met volledig Utrecht C 1-1-1860. Opmerkelijke datum, omdat plaat VI pas in september 1860 zou zijn verschenen. Stempelfout€ (Image)

Sale No: 642
Lot No: 44

image 3a, pos. 15. Prachtex. in maisgeel (Image)

Sale No: 642
Lot No: 45

image 3a, pos. 26. Prachtzegel met gedeeltelijk Meppel A (EY.900) (Image)

Sale No: 642
Lot No: 48

image 3b, pos. 10. Zeer breed gerande luxe zegel met deel velrand (Image)

Sale No: 642
Lot No: 50

image 3b, pos. 21. Breed gerand prachtig hoekstuk met volledig Rotterdam C groot. Hoekstukken van de 15 cent zijn zeer schaars! Een plaatje! (Image)

Sale No: 642
Lot No: 53

image 3c, pos. 1/5. Mooi tot breed gerande prachtstrip van vijf, alle zegels fris van kleur, afgestempeld in Rotterdam (rechts mogelijk stempelfragment New York). € 3000 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 56

image 3c, pos. 76/80. Breed tot zeer breed gerande prachtstrip van vijf (links smal gerand, maar niet aangesneden), afgestempeld Amsterdam C zonder jaar (EY.350) (Image)

Sale No: 642
Lot No: 57

image 3c/d, pos. 30. Zeer breed gerande prachtzegel, met fragment rode afstempeling van London (Image)

Sale No: 642
Lot No: 58

image 3c/d, pos. 31/32. Pracht randpaar met scherpe afdruk Franco in kader (Image)