16f/19f, de serie met opdrukafwijking: InternationalF, gebr. prachtex. € 400 (Image)
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 743
17af, 12½ cent Cour in paar waarvan de rechter zegel met plaatfout ´GENT i.p.v. CENT´, gestempeld prachtpaar. € 625 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 744
17af, plaatfout Gent, gebruikt prachtex. € 625 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 745
20/24, Cour Internationale de Justice, 7½ t/m 25 cent, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 1200 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 746
20, 22/23, 7½ cent, 12½ cent en 20 cent (paar) Cour met variëteit ´Gedeeltelijk onbedrukt wegens papiertje van knipteken´, gestempelde prachtex. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 747
25/26, 2 cent blauw en 4 cent olijfgroen, postfrisse prachtex. met cert. Moeijes (1988) € 750 (Image)
Sale No: 642
Lot No: 748
37, 20 cent Cour, gestempelde verticale strip van drie alsmede losse zegel, alle met harmonicavouw, waardoor bij twee zegels de tanding iets verspringt (Image)