Sale No: 642
Lot No: 945
Symbol: (*)/*
35/41, ongebr. zeer fraaie tot prachtex. (12½ ct. zonder gom) met opdruk Specimen, aangebracht door het GPO te Londen. Slechts enkele sets bekend, met certificaat Vleeming (2018) (Image)
Closed..Oct-03-2019, 13:00:00 EST