van Dieten Stamp Auctions Sale: 647
LUCHTPOST
Sale No: 647
Lot No: 1040
LP1/4, 20, 15 en 60 cent, in postfrisse prachtblokken van vier € 1000 (Image)
Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 1041
LP1 t/m 14, cpl. postfrisse prachtex. € 1013 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1042
Sale No: 647
Lot No: 1043
Sale No: 647
Lot No: 1044
LP1 t/m 14, alle 5x, cpl. postfrisse prachtex. € 5065 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 647
Lot No: 1045
LP6/8 en 9, Mecurius en Fotomontage, in postfrisse prachtblokken van vier € 620 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1046
LP6/8, Mecurius, 10 postfrisse prachtseries € 800 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1047
Sale No: 647
Lot No: 1048
LP9, Fotomontage, 36 ct. nr.9B, idem 'zonder blauwe hemel' alsmede 9f met sterk verschoven blauwdruk, postfrisse prachtex. Tax.150 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1049
LP12/13, Zeemeeuwen, postfrisse prachtex. € 600 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1050
Sale No: 647
Lot No: 1051
LP12/13, Zeemeeuwen, in postfrisse hoekrandblokken van vier, pr.ex. € 2400 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1052
LP12/13, Zeemeeuwen, 5 postfrisse prachtseries € 3000 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1053
LP15, Bijzondere Vluchten 25 c. blauw, grijs, groen en paars met foutdruk: zonder tekst 'bijzondere vluchten', postfris prachtex. € 2500 (Image)
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700