van Dieten Stamp Auctions Sale: 647
INTERNERING
Sale No: 647
Lot No: 1091
IN2 en IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, postfrisse prachtex. € 650 (Image)
Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 1092
IN1 en IN2, Nederlandse Maagd met Leeuw, postfrisse prachtex. € 650 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 1093
IN2 en IN2, Nederlandse Maagd in groen en bruin, in postfrisse hoekrandblokken, prachtex. € 2600 (Image)