Sale No: 61
Lot No: 1004
Insteekboek Groenland 1971-2009 met iets gebruikt/postfris tot 1993 en nadien uitsluitend postfris met series en veel blokken**
Low Estimate € 75
Closed..Feb-16-2019, 03:00:00 EST