Worldwide Stamps and Covers EMISSIE 1852 - PROEVEN EN ONGEBRUIKT
Sale No: 647
Lot No: 592
Symbol: (*)
PC9, zwarte zegelafdruk van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier, zonder watermerk en ongegomd. Prachtig gerand randstuk, pos. 72 (Image)
Closed..Apr-07-2022, 17:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 593
Symbol: (*)
PC9, zwarte zegeldruk van de goedgekeurde plaat I op dik, wit kartonpapier in randstrip van vier. Prachtex. met cert. Vleeming (voor veldeel van 25) (Image)
Sale No: 647
Lot No: 594
Symbol: (*)
PC11g, kleurproef van de 10 cent plaat V met streepje op de wang in steenrood, zonder gom. Mooi gerand prachtex. Fl. 600 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 595
2l, 10 cent bruinrood Pl.VI-94, ongebruikt zeer fraai ex. met Befund Vleeming (2021) € 900 (Image)
3c, 15 cent oranje, ongebruikt prachtex. met volle, originele gom en enkele plakkerresten. € 1100 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 598
5 Cent diepdonkerblauw op dun papier nr. 1a-Pl.I-88, 10 cent rood op dun poreus papier nr. 2q-Pl.X-88 en 15 cent donkeroranje nr. 3b, alle breed gerande zegels met volle, originele gom en met verticale handstempelopdruk ´SPECIMEN´. Circa 10 series bekend. Cert. NVPH (2020): ´Nvphnrs. 1 en 2 zijn zonder gebreken. Nvphnr. 3 is linksonder iets ingeknipt.´ € 7500 (Image)