van Dieten Stamp Auctions Sale: 642
United States
Diversen in dozen
OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2376
USA 1851-1990, o/*/** in 2 albums en 5 insteekboek(jes), waarbij enkele aardige nrs. en series
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 2535
USA, modern postfris in 3 Lindner albums, 2 insteekboeken en iets los, nominaal US$ 1130
Sale No: 642
Lot No: 2537
USA 1945-1999, ongebr. resp. postfrisse verzameling in 4 Davo albums
Sale No: 642
Lot No: 2553
USA, postfrisse jaarcollecties 2003 t/m 2017 in 15 'Yearbooks'
Sale No: 642
Lot No: 2577
USA 1945-1995, ongebr., meest postfrisse verzameling in 4 Davo albums
Sale No: 642
Lot No: 2621
USA 1847-1997, o/*/** in 5 Davo de Luxe albums, wb. enkele betere nrs./series en naoorlogs verregaand compleet