Back to Topicals

Records 1 to 13 of 13

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Topicals
Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2366

MOTIEF: Schepen, vrijwel geheel gebruikte verzameling met veel brieven en postwaardestukken, in 5 mappen, 2 insteekboeken en doosje

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

Sale No: 642
Lot No: 2432

MOTIEF: Kunst en Schilderijen, o/*/** in 9 albums

Sale No: 642
Lot No: 2435

MOTIEF: Vlinders, o/*/** verzameling in 3 albums

Sale No: 642
Lot No: 2451

MOTIEF: Flora en Fauna, meest postfris in 6 albums en 2 insteekboeken

Sale No: 642
Lot No: 2468

MOTIEF: Schilderijen, Kunst en WWF, postfris en gebruikt in 15 albums en 8 insteekboeken

Sale No: 642
Lot No: 2471

MOTIEF: Sport, meest postfrisse verzameling in insteekboek waarbij aardige nrs., alsmede 2 albums Fdc's

Sale No: 642
Lot No: 2520

MOTIEF: gevarieerde, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 17 insteekboeken en 1 album, met vele thema's o.a. Sport, Flora en Fauna, Ruimtevaart, Koningshuis, Vlaggen, etc., etc., wb. vele blokken, siervellen en postzegelboekjes

Sale No: 642
Lot No: 2533

MOTIEF: Vliegtuigen, Schepen en Treinen, o/*/** in 41 Lindner albums, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 642
Lot No: 2544

MOTIEF: Sport, Olympische Spelen, o/*/** in 5 albums, 3 insteekboeken en 1 map blokken

Sale No: 642
Lot No: 2545

MOTIEF: Kerst, Religie, o/*/** in 11 albums en 7 insteekboeken en iets los

Sale No: 642
Lot No: 2588

MOTIEF Ruimtevaart, meest postfrisse series en blokken in 4 insteekboeken

Sale No: 642
Lot No: 2601

MOTIEF Auto's, Vliegtuigen, Treinen en Schepen, in 13 albums/insteekboeken

Sale No: 642
Lot No: 2623

MOTIEF WWF, uitgebreide verzameling in 12 albums waarbij ook velletjes en Fdc's, in 2 dozen