Topicals Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2366
MOTIEF: Schepen, vrijwel geheel gebruikte verzameling met veel brieven en postwaardestukken, in 5 mappen, 2 insteekboeken en doosje
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 2432
MOTIEF: Kunst en Schilderijen, o/*/** in 9 albums
Sale No: 642
Lot No: 2435
MOTIEF: Vlinders, o/*/** verzameling in 3 albums
Sale No: 642
Lot No: 2451
MOTIEF: Flora en Fauna, meest postfris in 6 albums en 2 insteekboeken
Sale No: 642
Lot No: 2468
MOTIEF: Schilderijen, Kunst en WWF, postfris en gebruikt in 15 albums en 8 insteekboeken
Sale No: 642
Lot No: 2471
MOTIEF: Sport, meest postfrisse verzameling in insteekboek waarbij aardige nrs., alsmede 2 albums Fdc's
Sale No: 642
Lot No: 2520
MOTIEF: gevarieerde, hoofdzakelijk postfrisse verzameling in 17 insteekboeken en 1 album, met vele thema's o.a. Sport, Flora en Fauna, Ruimtevaart, Koningshuis, Vlaggen, etc., etc., wb. vele blokken, siervellen en postzegelboekjes
Sale No: 642
Lot No: 2533
MOTIEF: Vliegtuigen, Schepen en Treinen, o/*/** in 41 Lindner albums, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No: 2544
MOTIEF: Sport, Olympische Spelen, o/*/** in 5 albums, 3 insteekboeken en 1 map blokken
Sale No: 642
Lot No: 2545
MOTIEF: Kerst, Religie, o/*/** in 11 albums en 7 insteekboeken en iets los
Sale No: 642
Lot No: 2588
MOTIEF Ruimtevaart, meest postfrisse series en blokken in 4 insteekboeken
Sale No: 642
Lot No: 2601
MOTIEF Auto's, Vliegtuigen, Treinen en Schepen, in 13 albums/insteekboeken
Sale No: 642
Lot No: 2623
MOTIEF WWF, uitgebreide verzameling in 12 albums waarbij ook velletjes en Fdc's, in 2 dozen