Stamps - Large lots - cannot be shipped Stamps - Large lots - cannot be shipped Netherlands and (former)overseas territories
Sale No: 77
Lot No: 2011
Verhuisdoos met met veelal postfris NOR en buitenland in 13 stockboeken, 3 kistjes en een doos waarin een groot aantal kindervelletjes, series in blokjes van 4, automaatboekjes etc.etc.
Low Estimate € 75
Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No: 2012
Verhuisdoos Nederland en O.G. in 16 insteekboeken (1 ledig) overwegend gebruikt w.b veel engros incl. klassiek.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 2013
Verhuisdoos Nederland en wat O.G. postfris/(on)gebruikt in 19 insteekboeken/albums en 3 mappen wb. ouder gebruikt en veel modern ongebruikt/postfris.
Low Estimate € 75
Sale No: 77
Lot No: 2014
Volle verhuisdoos met diverse NOR vanaf 1852 en buitenland in stockboeken en insteekalbums.
Low Estimate € 60
Sale No: 77
Lot No: 2015
Goed gevulde verhuisdoos stockboeken NOR incl. klassiek waarbij wat stempeltjes en Back of the Book.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2016
Grote doos Nederland en Overzee **/*/0 w.o. oude albums met nog goed materiaal, stockboeken, automaat boekjes, FDC's, etc.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2017
Nederland en Overzee */0 in een dubbel laden kastje met post- en postwaarde stukken, prentbriefkaarten, ook Buitenland, ouder materiaal.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2018
Onbeschreven verzameling FDC's van Nederland, Nederlandse Antillen, Surinam en Surinam Republiek vanaf de jaren '60-'70 t/m 1999 in 11 fdc albums.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2019
Nederland en OR*/**/o in 7 albums en 6 stockboeken wb. klassiek en beter materiaal.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2020
Nederland en Overzee **/*/0 in verhuisdoos 8 albums met cassette en stockboek w.o. ouder mat.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 2021
Doos diversen waarin aardig Nederland (wb. postfrisse rolzegels in strippen van 5 en 11) OR, leuke verzameling Duitsland en Spanje etc. etc.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 2022
Verzameling fdc's min 10 albums van de Nederlandse Antillen, Surinam beide t/m 2001 ( eerste nrs. meerdere malen aanwezig) en Nederlands Nieuw Guinea.
Low Estimate € 40
Sale No: 77
Lot No: 2023
Volle verhuisdoos NOR in albums en stockboeken wb. gestempelde blokjes van 4, postfris OR, verzamelingen etc. etc. en tevens wat gestempeld Zwitserland.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 77
Lot No: 2024
Verhuisdoos met 13 boeken Nederland en Overzee w.o. FDC's, deelverzamelingen, etc.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 2025
Verhuisdoos met Nederland **/*/0 in 17 vnl. stockboeken meestal na 1960.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 2026
Verhuisdoos met 14 boeken vnl. Nederland **/*/0 w.o. rest verzamelingen, 2 boeken met postwaarde stukken gebruikt.
Low Estimate € 30
Sale No: 77
Lot No: 2027
Verhuisdoos met 14 boeken met Nederland **/*/0 w.o. postwaarde stukken, FDC's, iets ouder materiaal, plaatfouten.
Low Estimate € 30
Sold...EUR 38.00
Sold For 38
Sale No: 77
Lot No: 2028
Verhuisdoos Nederland wb. PTT mapjes 1/255 in 5 albums, 3 insteekboeken postfris (tot 2001), album FDC Ned. Antillen 1961-1982, 2 Davo de luxe albums Nederland gestempeld 1970-2001 en startcollectie Curaçao/Antillen tot 1984.
Low Estimate € 30
Sold...EUR 38.00
Sold For 38
Sale No: 77
Lot No: 2029
Verhuisdoos Nederland in oa. 14 insteekboeken/mappen wb. 1e Dag bladen tot 2004, FDC's, Rolzegels** in strippen van 5 of 11, doorlopers**, doubletten en wat diverse landen.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 77
Lot No: 2030
Verhuisdoos met FDC's, Pro-Fil bladen,3 Davo albums, 2 stockboeken**/*/0.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2031
Nederland en Overzee **/*/0 een verhuisdoos met 16 stockboeken en een Davo album vnl. na 1950.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2032
Nederland **/*/0 een verhuisdoos met 7 Davo vnl. Luxe albums en 2 Importa veelal met cas. diverse perioden.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2033
Verhuisdoos met 9 vnl Davo albums en veel jaarsets Nederland gulden periode,**/*/0.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2034
Verhuisdoos met 10 vnl. Davo albums veelal na 1960 Nederland en een album Nederlands Indië **/*/0.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2035
Nederland en Overzee FDC's in 3 verhuisdozen w.o. ook gelegenheids enveloppen en iets Covers/Postal stationary .
Low Estimate € 20
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 77
Lot No: 2036
Verhuisdoos met 8 Edel albums w.o. Hermitage Amsterdam in 2 albums, Glorie van de Gouden eeuw, History of the United States of America en het huis van Oranje** vnl speciale enveloppen.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2037
Nederland en Overzee in 9 FDC's albums w.o. begin periode Nederlandse Antillen, Surinam, Gelegenheids enveloppen.
Nederland vnl FDC's, Covers/Postal stationary , etc w.o. iets Buitenland.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 10.00
Sold For 10
Sale No: 77
Lot No: 2040
Verhuisdoos met Nederland en Overzee in 10 boeken w.o. iets gelegenheid en diverse los.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 77
Lot No: 2041
Nederland ** een verhuisdoos met PTT mapjes, Jaarpakketten, FDC's uit de Gulden periode.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 2042
Verhuisdoos met 14 albums of stockboeken vnl Nederland **/*/0 w.o. davo.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 2043
Verhuisdoos met o.a. veldelen Weense drukken, Nederland, FDC's, zakjes engros, stockboeken jaren 80, etc.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 2044
Verhuisdoos met Nederland **/*/0 in 4 Lindner w.o. jaren 50, Importa album Overzee, FDC album en diverse doosjes.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sale No: 77
Lot No: 2045
Nederland in 4 Lindner albums 1969 - 1992, Indonesië tot 1980 in 2 Davo albums en 2 Davo albums Nederland tot 1970 **/*/0.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 77
Lot No: 2046
Nederland. Verhuisdoos Nederland postfris/(on)gebruikt met6 albums N.O.G.(deels zeer matig gevuld) meest periode 1965-2000 alsmede 7 insteekboeken postfris Nederland wb. blokken van 4, veldeeltjes en wat complete vellen allen uit de gulden periode.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2047
Nederland. 4 verhuisdozen met ca. 8000 aangetekende enveloppen meest na 1970 met veel Beatrix frankeringen.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2048
Verhuisdoos diversen wb. Jaarcollecties(Fl.), Kinderbedankkaarten, Telefoonkaarten, div. O.G. wb. Automaatboekjes Surinam, startcollectie Surinam** 1975-1980 in Davo, etc. etc.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 77
Lot No: 2049
Verhuisdoos met een laden kastje, 2 doosjes met FDC's. post en postwaarde stukken w.o. Nederland en Overzee, iets Buitenland.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2050
Enormous amount used stamps from Netherlands Indie, Indonesia, Asia etc. in big plastic boxes.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 77
Lot No: 2051
Verhuisdoos met allerlei soorten boekjes met FDC's, gelegenheidsenveloppen, Nederland en Overzee ook iets Buitenland etc.