Stamps - Large lots - cannot be shipped Stamps - Large lots - cannot be shipped Netherlands and (former)overseas territories - Cov
Sale No: 77
Lot No: 2046
Nederland. Verhuisdoos Nederland postfris/(on)gebruikt met6 albums N.O.G.(deels zeer matig gevuld) meest periode 1965-2000 alsmede 7 insteekboeken postfris Nederland wb. blokken van 4, veldeeltjes en wat complete vellen allen uit de gulden periode.
Low Estimate € 50
Closed..Jan-13-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 77
Lot No: 2047
Nederland. 4 verhuisdozen met ca. 8000 aangetekende enveloppen meest na 1970 met veel Beatrix frankeringen.
Low Estimate € 50
Sale No: 77
Lot No: 2048
Verhuisdoos diversen wb. Jaarcollecties(Fl.), Kinderbedankkaarten, Telefoonkaarten, div. O.G. wb. Automaatboekjes Surinam, startcollectie Surinam** 1975-1980 in Davo, etc. etc.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 77
Lot No: 2049
Verhuisdoos met een laden kastje, 2 doosjes met FDC's. post en postwaarde stukken w.o. Nederland en Overzee, iets Buitenland.
Low Estimate € 20
Sale No: 77
Lot No: 2050
Enormous amount used stamps from Netherlands Indie, Indonesia, Asia etc. in big plastic boxes.
Low Estimate € 5
Opening EUR 5.00
Sold...EUR 13.00
Sold For 13
Sale No: 77
Lot No: 2051
Verhuisdoos met allerlei soorten boekjes met FDC's, gelegenheidsenveloppen, Nederland en Overzee ook iets Buitenland etc.