Great Britain and British Commonwealth Album - Europa en gebieden EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 642
Lot No: 2038
DUITSE RIJK 1923, gespecialiseerde verzameling 'OPD-Drucke der Milliardenüberdrucke' getand en doorstoken zegels postfris, meest met bovenvelranden, met veel kennis van zaken opgezet op Safe bladen in ringband (Image)
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 2048
ENGELAND 1840-1975, o/*/** verzameling in Davo album met diverse betere nrs. en series w.o. Mi.nrs.102/114 * (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2049
ENGELAND 1840-1980, o/*/** verzameling met doubletten in 2 insteekboeken, met o.a. mooie nrs.1/2, leuke watermerk- en fosfor-variëteiten, etc., tevens map met brieven waarbij oudere (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2050
ENGELAND 1840-1984, o/*/** verzameling met beter materiaal o.a. 1, 2, Puc Pond, etc., in 3 Lindner albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2051
ENGELAND 1840-2010, o/*/** verzameling in 4 Davo albums, aanvankelijk gebruikt met betere nrs. o.a. S.G.1/2, later ook postfris waarbij nominaal (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 642
Lot No: 2052
ENGELAND 1935-1993, postfris in dik insteekboek (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2053
ENGELAND 1970-1985, postfris in Davo album en circa 190 postzegelboekjes in Lindner album, hoog nominaal (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2055
ENGELAND en KOLONIËN, betere nummers en series o/* op kaartjes in insteekboek, waarbij leuk Maleise en Australische Gebieden (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2060
ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 3 insteekboeken, met aardig Australië met Staten en Nieuw Zeeland (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2063
ENGELSE KOLONIËN, Australië 1927-1997, meest ongebr. resp. postfrisse verzameling met betere nummers, in 2 Davo albums (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2064
ENGELSE KOLONIËN, Nieuw Zeeland 1855-1990, o/*/** verzameling in Davo album, met leuk ouder materiaal w.o. 2 x 'Mount Cook', goed Port o.a. 1/8 en Dienst (Image)
Opening EUR 210.00
Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2239
Sale No: 642
Lot No: 2261
Sale No: 642
Lot No: 2277
Sale No: 642
Lot No: 2288
NEDERLAND, diversen op kaartjes, in insteekboekjes en op bladen, wb. div. betere nrs. en series o.a. 13/18 *, 56/76 * (2), E3, typen en tandingen, goed Roltanding, Port, plaatfouten, proeven, etc., etc. Leuke snuffelkoop met mogelijkheden! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2290
Sale No: 642
Lot No: 2311
Sale No: 642
Lot No: 2312
Sale No: 642
Lot No: 2328
Sale No: 642
Lot No: 2329
Sale No: 642
Lot No: 2332
Sale No: 642
Lot No: 2340
Sale No: 642
Lot No: 2352
ENGELSE KOLONIËN, A t/m Z in 7 albums wb. goed Australië, Nieuw Zeeland, Maleise Staten, Caribische Gebieden, etc. Mooie koop met zeer hoge waarde! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2358
KANAALEILANDEN, o/*/** tot ca.1993 met postzegelboekjes, Fdc's, Gutterpairs, velletjes, etc., alsmede een leuke afdeling voorlopers met brieven en kaarten, tevens enig Nederland met Fdc's, etc., het geheel in 14 albums/insteekboeken en 3 doosjes in 2 verhuisdozen
Sale No: 642
Lot No: 2360
OOST EUROPA, o/*/** van klassiek tot modern in 31 insteekboeken en op albumbladen, wb. zeer aardig Roemenië en Bulgarije, in 2 verhuisdozen
Sale No: 642
Lot No: 2361
ENGELAND, IERLAND en KANAALEILANDEN, o/*/** doublettenpartij in 13 insteekboeken en 2 doosjes, frankeergeldige waarde £.1000
Sale No: 642
Lot No: 2367
WERELD, diversen o/*/** in albums/insteekboeken en op bladen
Sale No: 642
Lot No: 2368
ENGELAND 1840-2000, o/*/** in 6 albums en iets los waarbij plaatnummers, watermerk-variëteiten, div. betere nrs. en series en aardig deel frankeergeldig. Hoge waarde!
Sale No: 642
Lot No: 2372
WERELD, o/*/**, meest West Europa waarbij aardig België, Japan, Vaticaan (met oudere brieven), Oostenrijk, motief-collecties Kerst, Wetenschap, Componisten, tevens nominaal Engeland, het geheel in 37 insteekboeken/albums en los op bladen, alsmede brieven en Fdc's. Totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No: 2378
USA, gebruikt en iets */** op blanco bladen en in 2 insteekboeken, wb. goed klassiek materiaal. Hoge waarde!
Sale No: 642
Lot No: 2394
MIDDEN en ZUID AMERIKA, hoofdzakelijk gebruikt op blanco bladen, wb. zeer aardig klassiek materiaal!
Sale No: 642
Lot No: 2404
ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 51 insteekboeken/albums/mappen, wb. veel engros Australië en Canada, het totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No: 2405
AUSTRALIË, mooie verz. prentbriefkaarten, vaak met zegels op de voorzijde, waarbij veel ouder materiaal in 3 Importa albums
Sale No: 642
Lot No: 2418
AUSTRALIË, o/*/** in 3 insteekboeken en 1 map, wb. gebruikte verz. met 'Kangroos' tot 5 SchillingS, plate blocks, variëteiten, Port, jaarboeken, etc.
Sale No: 642
Lot No: 2434
SCANDINAVIË, meest gebruikt met betere nrs., in 4 insteekboeken en op losse bladen (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2443
ENGELAND, £.1950 frankeergeldig materiaal in 8 insteekboeken en 1 doosje
Sold...EUR 950.00
Sale No: 642
Lot No: 2457
DUITSLAND, Bundespost en DDR 1949-2016, verzamelingen en doublettenposten o/*/** in 7 albums, 13 insteekboeken, op bladen, jaarcollecties, etc., etc. In 2 verhuisdozen
Sale No: 642
Lot No: 2461
CHINA, HONGKONG en INDIA, in 4 insteekboeken en op bladen
Sale No: 642
Lot No: 2466
NEDERLAND, Fdc's vanaf E3, speciaalcovers, Profielbladen met zegels, Max-kaarten, etc., etc. in 16 albums, in 2 dozen
Sale No: 642
Lot No: 2473
EUROPA, gebruikt op blanco bladen, wb. aardig klassiek materiaal van o.a. Frankrijk, Griekenland, Italië en Portugal
Sale No: 642
Lot No: 2478
WERELD, o/*/** in 16 insteekboeken/banden met veel Engeland o.a. verzameling Fdc's tot 2006, in 2 dozen
Sale No: 642
Lot No: 2496
ENGELSE KOLONIËN, op blanco bladen, insteekboek en albumpje, wb. aardig klassiek materiaal, stempels enz. Zeer hoge cat.wrd.!
Sale No: 642
Lot No: 2497
O.G.D., diversen op kaartjes, in zakjes, 2 kistjes en insteekbladen, wb. div. betere nrs. en series, Luchtpost, Dienst, Port, brieven, etc., etc. Leuke koop! (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2500
AUSTRALIË 1913-2004, meest gebruikte verzameling in 3 Davo albums, tevens matig gevulde verz. Jersey
Sale No: 642
Lot No: 2507
OOSTENRIJK 1850-1997, o/*/** verz. in 8 albums, 2 insteekboeken en op bladen, wb. div. aardige nrs. en series, doubletten, etc.
Sale No: 642
Lot No: 2508
MALEISE STATEN, Burma, Nepal, Cambodja en Vietnam, o/*/** in 2 albums, op bladen en in 4 insteekboeken
Sale No: 642
Lot No: 2509
ENGELSE KOLONIËN, meest postfrisse verzameling in 3 insteekboeken en op insteekbladen, wb. diverse aardige nrs. en series, leuk motief, blokken en velletjes, etc. Cat.wrd.vlgs.inz. € 9500
Sale No: 642
Lot No: 2511
NEDERLAND en O.G.D., o/*/** in album, 3 insteekboeken en op bladen, wb. aardige nummers, Roltanding, stempelmateriaal Nederlands Indië, etc., etc.