• Login (enter your user name) and Password
    Please Login. You are NOT Logged in.

    Quick Search:

  • To see new sales and other StampAuctionNetwork news in your Facebook newsfeed then Like us on Facebook!

Login to Use StampAuctionNetwork.
New Member? Click "Register".

StampAuctionNetwork Extended Features

StampAuctionNetwork Channels


Back to Great Britain and British Commonwealth

Records 1 to 50 of 50

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Great Britain and British Commonwealth
Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2239
Symbol:

GEHELE WERELD, o/*/**/FDC diversen in 9 albums, doosje met zakjes en los op bladen, waarbij veel motief, boekjes, enveloppen, etc., etc., in 2 verhuisdozen

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2261
Symbol:

NED.- INDIË POSTHISTORIE, vele honderden poststukken ca. 1874-1949 met frankeringen, bestemmingen, postwaardestukken, aangetekend, talrijke stempeltypen w.o. van schaarse kantoren, KPM, postagenten, censuurstempels en strookjes, veldpost 1946-1949 w.o. militaire luchtpostbladen, luchtpost, etc. etc. Prachtige uitzoekpartij!

Opening EUR 500.00
Sold...EUR 850.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 850

Sale No: 642
Lot No: 2269
Symbol:

NED.- INDIË POSTHISTORIE, 29 poststukken 1945-1949 w.o. veldpost (o.a. 2x Rode Olifant), marine, Rapwi, noodstempels, port, baarfrankering (Merauke 40 ct), Rode Kruis, etc. beschreven op bladen

Opening EUR 150.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No: 2272
Symbol:

WERELD POSTHISTORIE, vele honderden meest vooroorlogse poststukken van vnl. Europese landen w.o. Duitse Rijk vroege luchtpost 1912-14, Zwitserland, Guernsey 1941-43, vroeg Israël, etc. in 3 albums en blikje

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No: 2277
Symbol:

NED.- INDIË STEMPELS, restantverzamelingen van allerlei soorten stempels w.o. punt, klein- en grootrond, korte- en langebalk, naam (lang), propaganda, haltes, naoorlogs w.o. noodstempels, scheepsstempels, zegels in aantallen, zegels met variëteiten, portzegels, losse R-strookjes O.R. etc. op bladen en 11 insteekboeken, alsmede literatuur (Bulterman, SvL)

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

Sale No: 642
Lot No: 2288
Symbol:

image NEDERLAND, diversen op kaartjes, in insteekboekjes en op bladen, wb. div. betere nrs. en series o.a. 13/18 *, 56/76 * (2), E3, typen en tandingen, goed Roltanding, Port, plaatfouten, proeven, etc., etc. Leuke snuffelkoop met mogelijkheden! (Image)

Opening EUR 300.00
Sold...EUR 1,800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1800

Sale No: 642
Lot No: 2290
Symbol:

WERELD, Afrikaanse landen, meest motief, waarbij blokken, vellen en veldelen, hoofdzakelijk postfris in insteekboeken en op albumbladen

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2311
Symbol:

DIVERSEN, Griekenland, Turkije en Albanië o/*/** op insteekbladen waarbij aardige nrs.

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2312
Symbol:

USA, hoofdzakelijk gebruikt en iets postfris op insteekbladen/kaarten waarbij klassiek, precancels, Back of the Book, etc.

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 160.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 160

Sale No: 642
Lot No: 2328
Symbol:

WERELD, diversen in 12 insteekboeken/albums/mapjes met Fdc's, etc., waaronder aardig Engelse Koloniën met Australië o.a. Kangroos t/m 5 Shillings

Opening EUR 150.00
Sold...EUR 150.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 150

Sale No: 642
Lot No: 2329
Symbol:

ENGELAND ca.1970-2005, verzameling in 2 Lindner albums en 1 insteekboek met doubletten, postzegelboekjes, jaarboeken, doosje diversen, etc. Nominaal ruim £.1700

Opening EUR 500.00
Sold...EUR 800.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 800

Sale No: 642
Lot No: 2332
Symbol:

ZWITSERLAND 1881-2000, o/*/** in insteekboek en op albumbladen, wb. diverse aardige nummers en series, keerdrukken, boekjes, etc. Cat.wrd.vlgs.inz. ruim € 8000

Opening EUR 300.00
Sold...EUR 400.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 400

Sale No: 642
Lot No: 2340
Symbol:

ENGELAND en KOLONIËN, o/*/** waarbij div. aardige postfrisse series en blokken

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 140.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 140

Sale No: 642
Lot No: 2352
Symbol:

image ENGELSE KOLONIËN, A t/m Z in 7 albums wb. goed Australië, Nieuw Zeeland, Maleise Staten, Caribische Gebieden, etc. Mooie koop met zeer hoge waarde! (Image)

Opening EUR 500.00
Sold...EUR 1,100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1100

Sale No: 642
Lot No: 2358
Symbol:

KANAALEILANDEN, o/*/** tot ca.1993 met postzegelboekjes, Fdc's, Gutterpairs, velletjes, etc., alsmede een leuke afdeling voorlopers met brieven en kaarten, tevens enig Nederland met Fdc's, etc., het geheel in 14 albums/insteekboeken en 3 doosjes in 2 verhuisdozen

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 360.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 360

Sale No: 642
Lot No: 2360
Symbol:

OOST EUROPA, o/*/** van klassiek tot modern in 31 insteekboeken en op albumbladen, wb. zeer aardig Roemenië en Bulgarije, in 2 verhuisdozen

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 320.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 320

Sale No: 642
Lot No: 2361
Symbol:

ENGELAND, IERLAND en KANAALEILANDEN, o/*/** doublettenpartij in 13 insteekboeken en 2 doosjes, frankeergeldige waarde £.1000

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

Sale No: 642
Lot No: 2367
Symbol:

WERELD, diversen o/*/** in albums/insteekboeken en op bladen

Opening EUR 50.00
Sold...EUR 55.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 55

Sale No: 642
Lot No: 2368
Symbol:

ENGELAND 1840-2000, o/*/** in 6 albums en iets los waarbij plaatnummers, watermerk-variëteiten, div. betere nrs. en series en aardig deel frankeergeldig. Hoge waarde!

Opening EUR 500.00
Sold...EUR 750.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 750

Sale No: 642
Lot No: 2372
Symbol:

WERELD, o/*/**, meest West Europa waarbij aardig België, Japan, Vaticaan (met oudere brieven), Oostenrijk, motief-collecties Kerst, Wetenschap, Componisten, tevens nominaal Engeland, het geheel in 37 insteekboeken/albums en los op bladen, alsmede brieven en Fdc's. Totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 1,300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 1300

Sale No: 642
Lot No: 2378
Symbol:

USA, gebruikt en iets */** op blanco bladen en in 2 insteekboeken, wb. goed klassiek materiaal. Hoge waarde!

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 500.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 500

Sale No: 642
Lot No: 2394
Symbol:

MIDDEN en ZUID AMERIKA, hoofdzakelijk gebruikt op blanco bladen, wb. zeer aardig klassiek materiaal!

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 260.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 260

Sale No: 642
Lot No: 2404
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, o/*/** in 51 insteekboeken/albums/mappen, wb. veel engros Australië en Canada, het totaal in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 300.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 300

Sale No: 642
Lot No: 2405
Symbol:

AUSTRALIË, mooie verz. prentbriefkaarten, vaak met zegels op de voorzijde, waarbij veel ouder materiaal in 3 Importa albums

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 260.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 260

Sale No: 642
Lot No: 2418
Symbol:

AUSTRALIË, o/*/** in 3 insteekboeken en 1 map, wb. gebruikte verz. met 'Kangroos' tot 5 SchillingS, plate blocks, variëteiten, Port, jaarboeken, etc.

Opening EUR 150.00
Sold...EUR 220.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 220

Sale No: 642
Lot No: 2434
Symbol:

image SCANDINAVIË, meest gebruikt met betere nrs., in 4 insteekboeken en op losse bladen (Image)

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 180.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 180

Sale No: 642
Lot No: 2443
Symbol:

ENGELAND, £.1950 frankeergeldig materiaal in 8 insteekboeken en 1 doosje

Opening EUR 300.00
Sold...EUR 950.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 950

Sale No: 642
Lot No: 2457
Symbol:

DUITSLAND, Bundespost en DDR 1949-2016, verzamelingen en doublettenposten o/*/** in 7 albums, 13 insteekboeken, op bladen, jaarcollecties, etc., etc. In 2 verhuisdozen

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2461
Symbol:

CHINA, HONGKONG en INDIA, in 4 insteekboeken en op bladen

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2466
Symbol:

NEDERLAND, Fdc's vanaf E3, speciaalcovers, Profielbladen met zegels, Max-kaarten, etc., etc. in 16 albums, in 2 dozen

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2473
Symbol:

EUROPA, gebruikt op blanco bladen, wb. aardig klassiek materiaal van o.a. Frankrijk, Griekenland, Italië en Portugal

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 240.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 240

Sale No: 642
Lot No: 2478
Symbol:

WERELD, o/*/** in 16 insteekboeken/banden met veel Engeland o.a. verzameling Fdc's tot 2006, in 2 dozen

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 160.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 160

Sale No: 642
Lot No: 2496
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, op blanco bladen, insteekboek en albumpje, wb. aardig klassiek materiaal, stempels enz. Zeer hoge cat.wrd.!

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

Sale No: 642
Lot No: 2497
Symbol:

image O.G.D., diversen op kaartjes, in zakjes, 2 kistjes en insteekbladen, wb. div. betere nrs. en series, Luchtpost, Dienst, Port, brieven, etc., etc. Leuke koop! (Image)

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 460.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 460

Sale No: 642
Lot No: 2500
Symbol:

AUSTRALIË 1913-2004, meest gebruikte verzameling in 3 Davo albums, tevens matig gevulde verz. Jersey

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 200.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 200

Sale No: 642
Lot No: 2507
Symbol:

OOSTENRIJK 1850-1997, o/*/** verz. in 8 albums, 2 insteekboeken en op bladen, wb. div. aardige nrs. en series, doubletten, etc.

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 750.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 750

Sale No: 642
Lot No: 2508
Symbol:

MALEISE STATEN, Burma, Nepal, Cambodja en Vietnam, o/*/** in 2 albums, op bladen en in 4 insteekboeken

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 220.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 220

Sale No: 642
Lot No: 2509
Symbol:

ENGELSE KOLONIËN, meest postfrisse verzameling in 3 insteekboeken en op insteekbladen, wb. diverse aardige nrs. en series, leuk motief, blokken en velletjes, etc. Cat.wrd.vlgs.inz. € 9500

Opening EUR 300.00
Sold...EUR 340.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 340

Sale No: 642
Lot No: 2511
Symbol:

NEDERLAND en O.G.D., o/*/** in album, 3 insteekboeken en op bladen, wb. aardige nummers, Roltanding, stempelmateriaal Nederlands Indië, etc., etc.

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 240.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 240

Sale No: 642
Lot No: 2524
Symbol:

WERELD, 75 goed gevulde rondzendboekjes, wb. veel Engeland en Australië en hoge restwaarde

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 170.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 170

Sale No: 642
Lot No: 2525
Symbol:

ENGELAND 1970-1995, postfrisse series en postzegelboekjes in 5 Lindner albums en doosje. Frankeerwaarde ruim £.1000

Opening EUR 300.00
Sold...EUR 600.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 600

Sale No: 642
Lot No: 2540
Symbol:

AUSTRALIË en NIEUW ZEELAND, in 3 Lindner albums, 2 insteekboeken, op bladen en los in doosje, wb. aardig modern postfris materiaal

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 440.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 440

Sale No: 642
Lot No: 2548
Symbol:

DUITSLAND, Bund, Berlijn, DDR en iets Saar, hoofdzakelijk postfris in 5 insteekboeken en op insteekbladen/kaarten, waarbij aardige nrs. en series

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 220.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 220

Sale No: 642
Lot No: 2562
Symbol:

FRANKRIJK en GEBIEDEN, o/*/** verzameling in 3 insteekboeken en op bladen, wb. iets klassiek, aardig motief, ongetand, etc., etc.

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 100.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 100

Sale No: 642
Lot No: 2563
Symbol:

MIDDEN OOSTENm o/*/** in 3 insteekboeken en op insteekbladen/kaarten, wb. Egypte, Israël, Oliestaten en Sudan

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 200.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 200

Sale No: 642
Lot No: 2576
Symbol:

ENGELAND en GEBIEDEN, hoofdzakelijk gebruikte verzameling in 2 albums en insteekboek, wb. aardig Australië en Britse Koloniën in Azië

Opening EUR 200.00
Sold...EUR 200.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 200

Sale No: 642
Lot No: 2592
Symbol:

MOTIEF Olympische Spelen 1896-2000, postfrisse en iets gebruikte verz. mooi opgezet in 7 dikke Victoria albums, wb. div. betere series en blokken en zeer hoge cataloguswaarde!

Opening EUR 300.00
Sold...EUR 360.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 360

Sale No: 642
Lot No: 2615
Symbol:

ENGELAND 1841-1989, o/*/** in 2 Leuchtturm albums, wb. enkele watermerk-variëteiten en leuk deel frankeergeldig

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 120.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 120

Sale No: 642
Lot No: 2616
Symbol:

AUSTRALIË, verzameling brieven, kaarten, Fdc's waarbij oudere ex., in 5 albums

Opening EUR 100.00
Sold...EUR 120.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 120
Sale No: 642
Lot No: 2635
Symbol:

GEHELE WERELD, A t/m Z in 6 albums en 87! veelal dikke insteekboeken, wb. aardig Engelse Koloniën, Midden Oosten, Azië wb. aardig Japan, Europese landen en Latijns Amerika. Veel midden-klasse materiaal maar ook veel moderne postfrisse nieuwtjes-uitgiften van o.a. Australië, USA, Engeland, India en Zuid Korea, vrijwel cpl. verz. DDR, verz. Scandinavië in oud Minkus album, etc., etc. Omvangrijke koop in 7 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Opening EUR 1,000.00
Sold...EUR 3,200.00


Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sold For 3200


StampAuctionCentral and StampAuctionNetwork are
Copyright © 1994-2022 Droege Computing Services, Inc.
All Rights Reserved.
Mailing Address: 20 West Colony Place
Suite 120, Durham NC 27705
Back to Top of Page