Records 1 to 34 of 34

van Dieten Stamp Auctions Sale: 642

Album - Europa en gebieden

EUROPA EN GEBIEDEN
Sale No: 642
Lot No: 2035

image OUD DUITSE STATEN 1849-1920, Bayeren en Württemberg, mooie opgezette verzameling o/* met betere nrs., in Lindner ringband (Image)

Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST

Sale No: 642
Lot No: 2037

image DUITSE RIJK 1872-1945, meest gebruikte verzameling in 2 Lindner albums, met diverse aardige nrs. o.a. Mi. 344/50, 407/09, 499/507, 508/11 **, etc. (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 642
Lot No: 2039

image DANZIG en PORT GDANSK 1920-1939, keurig opgezette verzameling o/* in Lindner ringband, vaak dubbel verzameld met betere nrs. (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2040

image SAAR en SAARLAND 1920-1959, o/* in 2 Lindner ringbanden, keurig opgezette verzameling met betere nummers (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2043

image BERLIJN 1948-1990, geheel gebruikte verz. in Davo album met o.a. 35/41 en 61/63, tevens DDR met 286/288, etc., in Schaubek album (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2046

image BUNDESPOST en BERLIJN 1948-2007, mooie geheel gebruikte collectie met postzegelboekjes en combinaties, met veel goed materiaal uit de beginjaren, vaak ook op brief of kaart, tevens kleine verz. DDR 1965-1972, het geheel in 3 albums (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2047

image BUNDESPOST en BERLIJN 1949-1985, cpl. gebruikte verz. (ex. Blok 1 van Berlijn) in keurige kwaliteit in 2 Davo albums, wb. div. ex. gekeurd. Mooie collectie met hoge cataloguswaarde! (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2067

image EUROPA, o/*/** verzameling blokken en velletjes van West Europese landen in 2 albums, wb. diverse beter genoteerde nummers o.a. Duitse Rijk blok 1 en 3, Duitsland blok 1, DDR Marx blokken, Frankrijk blok 3, Monaco blok 1, Luxemburg blok 3 en 7, Vaticaan blok 1, Zwitserland blok 11, etc., etc. (Image)

Sold...EUR 950.00

Diversen in dozen

OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2263

WERELD, mooie partij postwaardestukken gebruikt, meest Duitsland, in 2 verhuisdozen

Sale No: 642
Lot No: 2285

DUITSLAND, doosje met ruim € 800 frankeergeldig materiaal

Sale No: 642
Lot No: 2286

image WERELD POSTHISTORIE, doosje met ruim 40 poststukken waarbij goede ex. Duitsland o.a. Zeppelin (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2347

DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 13 albums en 16 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 642
Lot No: 2374

DUITSLAND, vanaf de Oude Duitse Staten wb. aardig Bayern en Württemberg, Duitse Rijk wb. div. goede nrs. o/*/**, Danzig, Memel, Saar, en SBZ, alsmede iets Bizone, Bund en iets diversen in 6 albums en 5 insteekboeken. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde in verhuisdoos

Sale No: 642
Lot No: 2382

DUITSE RIJK, BERLIJN en BUNDESPOST, */** en iets gebruikt in 3 Davo de Luxe albums en 7 insteekboeken, wb. enkele aardige postfrisse nrs./series en blokken van Duitse Rijk en enkele goede series beginperiode Berlijn

Sale No: 642
Lot No: 2424

DUITSE RIJK 1872-1944, o/* mooi opgezette verzameling met betere nrs. in 3 Lindner ringbanden, tevens 2 insteekboeken met doubletten

Sale No: 642
Lot No: 2474

image DUITSLAND 1850-1947, Oude Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden, Danzig, Memel, Saar, Koloniën, SBZ, etc., o/*/** in 2 albums, 13 insteekboeken en 1 map, wb. div. goede nrs., series en blokken en zhcw. (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2482

DUITSLAND 1996-2010, postfris in album, map en insteekboek, frankeergeldig € 475

Sale No: 642
Lot No: 2490

DUITSLAND, partij tot ca.2004 in 10 albums, 4 insteekboeken en mapje met aardig Duitse Rijk, DDR, etc., wb. beter materiaal in 2 dozen

Sale No: 642
Lot No: 2522

DUITSE RIJK 1872-1945, o/* in 2 albums en 2 insteekboeken, wb. div. aardige nrs. en series

Sale No: 642
Lot No: 2523

BERLIJN 1948-1990, o/*/** in 2 albums en 2 insteekboeken, wb. zwart- en roodopdrukken, doubletten, etc.

Sale No: 642
Lot No: 2526

DUITSLAND ca.2001-2017, modern materiaal in 3 insteekboeken en album met veel boekjes, frankeerwaarde € 2200

Sold...EUR 1,400.00

Sold For 1400

Sale No: 642
Lot No: 2529

DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden WO-I en II, Danzig, Saar, Franse Zone, Bizone, SBZ en Bund, o/*/** in 10 Safe albums in 2 dozen

Sale No: 642
Lot No: 2546

DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden W.O.I en II, Danzig, Saar, DDR, Bund en Berlijn, o/*/** in 29 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)

Sale No: 642
Lot No: 2578

DDR 1949-1990, cpl. gebruikte en iets ongebr./pfr. verz., wb. extra's in 4 Abria en 1 Schaubek album

Sale No: 642
Lot No: 2593

MOTIEF Muziek, o/*/** in 3 Lindner albums, wb. div. aardige nummers o.a. Duitse Rijk 499/507, alsmede 4 insteekboeken met diverse thema's en landen

Sale No: 642
Lot No: 2599

image DUITSLAND, prachtverzameling o/*/** Duitse Rijk met brieven/kaarten, Berlijn o.a. 1/20 ** met cert. Schlegel, Bund meest dubbel verz. o/**, DDR waarbij de goede nrs. en series vaak postfris aanwezig, tevens stempels op briefstukjes, het geheel in 10 albums/insteekboeken en iets los (Image)

Sale No: 642
Lot No: 2640

DUITSLAND, Bizone AM-post, uitgebreide gespecialiseerde verz., Amerikaanse, Engelse en Duitse druk, op papier-, tanding-, en variëteiten opgezet in 35 dikke insteekboeken, 17 mappen en op kaarten, wb. nog vele duizenden ex. onuitgezocht. Enorme hoeveelheid voor de specialist, in 4 verhuisdozen

Map - Europa

Sale No: 642
Lot No: 1783

image BAYERN 26Y, 12 Kreuzer dunkelbraunpurpur, farbfrisch und tadellos gezähnt mit sauber aufgesetztem EKr. von München, ein schönes Stück dieser seltenen Marke, kleine Schürfstelle im Wappen, signiert und mit Farbfotoatteste Bühler und Stegmüller, € 6000,= (Image)

Sale No: 642
Lot No: 1785

image HANNOVER 18, 10 Groschen dunkelgrünoliv, allseits breitrandig, mit sauberem DKr. "HANNOVER 11/7", signiert Grobe und Zöbisch und Farbfotoattest Bühler (1993) € 1700,- (Image)

Sale No: 642
Lot No: 1786

image MECKLENBURG-SCHWERIN 4, Wappen auf punktiertem Grund, durchstochen:4/4 Schilling graurot, farbfrisch und tadellos durchstochen mit zentrisch sauber aufgesetztem DKr."ROSTOCK 10/11". Linke obere Ecke etwas verbessert, sonst Einwandfrei. Attest Pfenninger und Berger (2016). (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 642
Lot No: 1787

image WÜRTTEMBERG 42b, 70 Kreuzer rotlila, farbfrisch und allseits breitrandig mit an drei Seiten fast vollständig erhaltenen Sicherungslinien, geringe Unebenheit in der linke Ecke, schön erhaltene Wappenprägung, und klarer, grüner Fächerstempel von "STUTTGART IV". Attraktives Exemplar, signiert Unverferth und Farbfotoattest Heinrich BPP (1997) € 5000,- (Image)

Opening EUR 740.00

Sale No: 642
Lot No: 1788

image DUITSLAND, 6 interessante poststukken w.o. 3 voorfila, met Feldpostetiket uit 1942 en Nachname-etiket uit Stralsund 1881 (Image)

Sale No: 642
Lot No: 1792

image DUITSLAND, mooi gefrankeerd couvert uit bezet Jersey 21-2-1944 waarop in rood ´Mit Schnellboot/befördert´ (Image)

Map - Wereld

Sale No: 642
Lot No: 1886

image MOTIEF: Ruimtevaart, Russia RSM-40M, 1999- Trans Millenium-Rocket, the space flight into the new millenium, entire small sheet of Federal Republik of Germany 1999, charity stamp "Der Kosmos", 300 + 100 (Michel 2081), flown with Russian Trans-Millenium-Rocket RSM-40M, launched from submarine 'Murena' located in the Barents Sea through space to Kamchatka, certificate of authenticity and signed by Sieger, 3000 small sheets flew on 31.12.1999 to the 01.01.2000 (Image)