DDR 1949-1990 in 5 albums. Collectie zeer overwegend gebruikt (wb. Block 7 en 286/288) en iets postfris (Block 8A/B en 9A/B). Een complete collectie met tevens nog div. combinaties extra aanwezig.
Low Estimate € 250
Closed..Feb-16-2019, 05:00:00 EST
Sale No: 61
Lot No: 922
DDR 1949-1976 in 2 klembanden. Collectie ongebruikt/postfris met div. beter genoteerd wb. Block 6** (Goethe), block 7*, block 8A t/m (B (papierresten op gomzijde) en va. 1954 vrijwel compleet aanwezig. Tevens Russische zone aanwezig. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 923
DDR 1949-1982 in 3 Leuchtturm ringbanden. Collectie postfris/(on)gebruikt met veel postfris en va. 1955 uitsluitend postfris en vrijwel compleet.
Low Estimate € 100
Sale No: 61
Lot No: 1316
Verhuisdoos DDR uit 1950-1990 wb. restverzamelingen in 3 album en 8 voorraadboeken postfris/(on)gebruikt.
Low Estimate € 75
Sale No: 61
Lot No: 1317
Doos DDR restanten in 5 albums en op bladen.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 28.00
Sold For 28
Sale No: 61
Lot No: 1666
Partij DDR en iets Bund */**/gebruikt wb. beter uit de beginperiode oa. Karl Marx blokken 1953 gebruikt in 9 insteekboeken, een map en diverse rondzendboekjes.