Germany and German Colonies Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2263
WERELD, mooie partij postwaardestukken gebruikt, meest Duitsland, in 2 verhuisdozen
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 2285
DUITSLAND, doosje met ruim € 800 frankeergeldig materiaal
Sale No: 642
Lot No: 2286
WERELD POSTHISTORIE, doosje met ruim 40 poststukken waarbij goede ex. Duitsland o.a. Zeppelin (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2347
DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden, Bund, Berlijn en DDR, o/*/** in 13 albums en 16 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No: 2374
DUITSLAND, vanaf de Oude Duitse Staten wb. aardig Bayern en Württemberg, Duitse Rijk wb. div. goede nrs. o/*/**, Danzig, Memel, Saar, en SBZ, alsmede iets Bizone, Bund en iets diversen in 6 albums en 5 insteekboeken. Mooie koop met zeer hoge cataloguswaarde in verhuisdoos
Sale No: 642
Lot No: 2382
DUITSE RIJK, BERLIJN en BUNDESPOST, */** en iets gebruikt in 3 Davo de Luxe albums en 7 insteekboeken, wb. enkele aardige postfrisse nrs./series en blokken van Duitse Rijk en enkele goede series beginperiode Berlijn
Sale No: 642
Lot No: 2424
DUITSE RIJK 1872-1944, o/* mooi opgezette verzameling met betere nrs. in 3 Lindner ringbanden, tevens 2 insteekboeken met doubletten
Sale No: 642
Lot No: 2474
DUITSLAND 1850-1947, Oude Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden, Danzig, Memel, Saar, Koloniën, SBZ, etc., o/*/** in 2 albums, 13 insteekboeken en 1 map, wb. div. goede nrs., series en blokken en zhcw. (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2482
DUITSLAND 1996-2010, postfris in album, map en insteekboek, frankeergeldig € 475
Sale No: 642
Lot No: 2490
DUITSLAND, partij tot ca.2004 in 10 albums, 4 insteekboeken en mapje met aardig Duitse Rijk, DDR, etc., wb. beter materiaal in 2 dozen
Sale No: 642
Lot No: 2522
DUITSE RIJK 1872-1945, o/* in 2 albums en 2 insteekboeken, wb. div. aardige nrs. en series
Sale No: 642
Lot No: 2523
BERLIJN 1948-1990, o/*/** in 2 albums en 2 insteekboeken, wb. zwart- en roodopdrukken, doubletten, etc.
Sale No: 642
Lot No: 2526
DUITSLAND ca.2001-2017, modern materiaal in 3 insteekboeken en album met veel boekjes, frankeerwaarde € 2200
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 642
Lot No: 2529
DUITSLAND, Oud Duitse Staten, Duitse Rijk, Bezette Gebieden WO-I en II, Danzig, Saar, Franse Zone, Bizone, SBZ en Bund, o/*/** in 10 Safe albums in 2 dozen
Sale No: 642
Lot No: 2546
DUITSLAND, Duitse Rijk, Gebieden W.O.I en II, Danzig, Saar, DDR, Bund en Berlijn, o/*/** in 29 insteekboeken, in 3 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)
Sale No: 642
Lot No: 2578
DDR 1949-1990, cpl. gebruikte en iets ongebr./pfr. verz., wb. extra's in 4 Abria en 1 Schaubek album
Sale No: 642
Lot No: 2593
MOTIEF Muziek, o/*/** in 3 Lindner albums, wb. div. aardige nummers o.a. Duitse Rijk 499/507, alsmede 4 insteekboeken met diverse thema's en landen
Sale No: 642
Lot No: 2599
DUITSLAND, prachtverzameling o/*/** Duitse Rijk met brieven/kaarten, Berlijn o.a. 1/20 ** met cert. Schlegel, Bund meest dubbel verz. o/**, DDR waarbij de goede nrs. en series vaak postfris aanwezig, tevens stempels op briefstukjes, het geheel in 10 albums/insteekboeken en iets los (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2640
DUITSLAND, Bizone AM-post, uitgebreide gespecialiseerde verz., Amerikaanse, Engelse en Duitse druk, op papier-, tanding-, en variëteiten opgezet in 35 dikke insteekboeken, 17 mappen en op kaarten, wb. nog vele duizenden ex. onuitgezocht. Enorme hoeveelheid voor de specialist, in 4 verhuisdozen