France and French Colonies Diversen in dozen OVERIGE LANDEN GEHELE WERELD
Sale No: 642
Lot No: 2222
PRENTBRIEFKAARTEN, ruim 210 meest vooroorlogse wel/niet verzonden ex. diverse Europese landen, meest Duitse Rijk en Frankrijk
Closed..Oct-04-2019, 13:00:00 EST
Sale No: 642
Lot No: 2228
NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, ca. 260 poststukken waarvan ruim 100 vooroorlogs Nederland o.a. met frankeringen emissies 1852, 1864, 1872 etc. alsmede ca. 140 Ned.- Indië, ook iets voorfila Frankrijk, in wat gevarieerde kwaliteit (Image)
Sale No: 642
Lot No: 2229
NED. NIEUW-GUINEA, zegels **/o in insteekboekje w.o. UNTEA en stempels, wat enveloppen, 68 landkaartenveloppen meest met bestelhuisstempels en 3 aardige UNTEA Rong-kaarten
Sale No: 642
Lot No: 2281
NED. NIEUW-GUINEA, postzegels o/*/**, FDC´s in aantallen, vluchten w.o. ook van voor 1942 in aantallen, frankeringen, stempels, poststukken w.o. dienstenveloppen, landkaartenveloppen w.o. met bestelhuisstempels, etc. in 2 dozen, 3 albums en mappen
Sale No: 642
Lot No: 2282
NEDERLAND en O.G.D. POSTHISTORIE, enorm aantal poststukken vanaf de voorfila-periode, wel/niet verzonden postwaardestukken, FDC´s w.o. enkele voorlopers en Zomer 1950 op gewone brief, FFC´s, frankeringen, stempels, bestemmingen, beporte stukken, oude prentbriefkaarten Scheveningen en Den Haag, landkaartenveloppen Ned. Nieuw-Guinea, partijtje viskaarten jaren ´80, in 15 albums en 2 schoenendozen, alles in 2 verhuisdozen. Prettige uitzoekpartij waarmee u wel tot in het nieuwe jaar onder de pannen zult zijn!
Sale No: 642
Lot No: 2292
PRENTBRIEFKAARTEN, Frankrijk, De.p Indre et Loire, 480 veelal oudere kaarten
Sale No: 642
Lot No: 2324
WERELD, o/*/** in 6 goed gevulde insteekboeken/banden en 1 map waarbij aardig Frankrijk (met nominaal) en leuk motief Lord of the Rings
Sale No: 642
Lot No: 2343
FRANKRIJK en MONACO, o/*/** wb. div. aardige nrs. en series in 2 albums en 3 insteekboeken, alsmede doosje met postzegelboekjes en iets modern
Sale No: 642
Lot No: 2381
FRANKRIJK 1956-1988, postfrisse verzameling in 2 albums, 2 insteekboeken en series in zakjes, waarbij complete vellen, nominaal ruim Frs.6500, tevens album Fdc's 1961-1985
Sale No: 642
Lot No: 2429
FRANKRIJK 1945-2012, merendeels postfrisse verz. in 6 albums en 1 insteekboek waarbij ook blokken en boekjes. Mooie koop met hoge cataloguswaarde en een nominaal deel van Frs.3200 en € 1500
Sale No: 642
Lot No: 2498
FRANKRIJK, hoofdzakelijk modern postfris in 2 banden en 1 insteekboek, met aardig deel frankeergeldig materiaal
Sale No: 642
Lot No: 2552
FRANKRIJK, o/*/** in 5 albums/insteekboeken, wb. Fdc's
Sale No: 642
Lot No: 2602
NEDERLAND en O.G.D., meest postfrisse verz. met Nederland 1945-2001 incl. En Face ** in 2 insteekboeken, Nieuw Guinea cpl., Suriname 1950-1975 en Curaçao 1948-2001 in 2 insteekboeken en 2 mapjes, alsmede insteekboek Verenigd Europa
Sale No: 642
Lot No: 2625
DIVERSEN in 7 albums en 7 insteekboeken, wb. Frankrijk, Griekenland, Verenigd Europa en Verenigde Naties en een zeer aardige verz. Monaco
Sale No: 642
Lot No: 2632
EUROPA, o/*/** in 8 albums en 52 insteekboeken, waarbij zeer aardig Frankrijk, Monaco, Vaticaan, San Marino en Scandinavië, totaal in 4 verhuisdozen (uitsluitend voor afhalers!)