Halve cirkelstempel, schreefloze letters, recht jaartal (K.66b) DIRKSLAND in zwart op 10 cent nr. 2. Prachtex. met mooie afst. € 500 (Image)
Closed..Apr-06-2022, 19:00:00 EST
Sale No: 647
Lot No: 2
Halfrond-franco N.R.SPOORWEG met datum 16-9-1864 op 10 cent nr. 5A. Vrijwel prachtex. met zeer mooie afst. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 3
10 cent nr. 5A (vrijwel prachtex.) met fragment franco-takje TILBURG in zwart, 10 cent (vrijwel prachtex.) met fragment NIJMEGEN in violet (merkwaardig stempel met smalle letters datumcijfers, maar met zeer brede maandletters FEB), tevens 15 cent nr. 6A (vrijwel prachtex.) met groot deel franco-takje LEEUWARDEN. Zie: Cleij blz. 149 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 4
Franco-takje MEPPEL op 5 cent nr. 7IID. Prachtex. met luxe afst. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 5
Kleinrond ROTTERDAM op 10 cent nr. 8IIC. Prachtex. met bijzonder mooie afst. met zeer late datum 16-1-1894 (zegel al sedert nov. 1879 niet meer frankeergeldig). Cert. NBFV (1984) (Image)
Sale No: 647
Lot No: 6
Administratief ovaalstempel AFGESCHREVEN/BERGEN OP ZOOM op 10 cent nr. 8. Vrijwel prachtex. met zeer duidelijke afst. Dit stempeltype uiterst zeldzaam op deze zegel, van BOZ mogelijk uniek! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 7
Takjestempel traject AMSTERD:-EMM: op 15 cent nr. 9IID. Prachtex. met ideale afst. Zeer zeldzaam op deze zegel! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 9
Kleinrond ALMELO op 25 cent nr. 11IA. Prachtex. met ideale afst. met zeer late datum 14-1-1892 (zegel al sedert nov. 1879 niet meer frankeergeldig) (Image)
Sale No: 647
Lot No: 10
50 Cent goudkleur nr. 12IA in te Amsterdam gestempeld prachtblok van zes. Zeldzame eenheid! Cert. De Geldersche Pzh (1972) (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 647
Lot No: 11
Kleinrond traject ROZEND:-VLISS:/1 op ½ cent nr. 13. Vrijwel prachtpaar met centrale, volledige afst. van 31-12-1874 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 12
Takjestempel traject HARL:-WINSCH: op 1 cent zwart nr. 14. Prachtex. met ideale afst. in bruinzwart (Image)
Sale No: 647
Lot No: 13
Kleinrond GRONINGEN met datum 31-12-1878 7-8N op 1 cent zwart nr. 14. Vrijwel prachtex. met volledige afst. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 14
Rondstempel met uuraanduiding (V.42) ZUTPHEN met datum 19-5-1870 op 1 cent nr. 15B. Prachtex. met volledige afst. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 15
Rondstempel N.R.SPOORWEG met datum 21-10-1869 resp. 19-7-1870 op 1 cent nr. 15A en 15B. Vrijwel prachtex. met zeer mooie afst. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 16
Takjestempel traject ZAANDAM-UITG: op 1 cent groen nr. 15. Luxe! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 18
Kleinrond ZUTPHEN op 1 cent nr. 15D. Prachtex. met volledige afst. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 19
Naamstempel HILLEGOM waaroverheen kleinrond LEIDEN met late datum 2-5-1879 op 1½ cent nr. 16D. Prachtex. met prima afst. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 20
2 Cent nr. 17A, zeer fraaie zegel (az. links boven dun plekje) afgest. op de eerste dag van gebruik met franco-takje AMSTERDAM 1-1-1869. Mogelijk enig bekende exemplaar (Image)
Kleinrond UTRECHT op 2 cent nr. 17D. Prachtex. met volledige afst. (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 23
5 Cent nr. 19D met tandingvariëteit ´Dubbele horizontale tanding´ boven. Prachtex. afgest. met franco-takje (Image)
Sale No: 647
Lot No: 24
Rondstempel N.R.SPOORWEG op 5 cent nr. 19D. Prachtex. met ideale afst. van 20-2-1873 (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 26
27D, 50 Cent nr. 27D met tandingvariëteit ´Dubbele horizontale tanding´ onder (Image)
Sale No: 647
Lot No: 27
Administratief ovaalstempel AFGESCHREVEN/AMSTERDAM op 50 cent nr. 27L. Prachtex. met zeer mooie afst. en tevens puntstempel 5. Schaars op deze zegel! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 28
Tweeletter ZEVENBERGEN op 1 gulden nr. 28. Prachtex. met ideale afst. van 14-11-1894 12M-4A. Zeer laat gebruik en zeldzaam op deze zegel (Image)
Sale No: 647
Lot No: 29
Dubbelringstempel GOUDA op 1 gulden nr. 28. Luxe! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 30
½ Cent in lijntanding 14 gr.g. nr. 30AI, prachtex. afgest. franco-takje DEN HELDER 21-9-1877. € 750 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 31
Tweeletter AMST:-HAARL:DIJK op 1 cent nr. 31C. Prachtex. met grootste deel afst. met datum 28(€)-8-1878. Zie: Cees Janssen, toelichting bij TLBK 0001. € 200 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 32
Rondstempel N.R.SPOORWEG op 2½ cent nr. 33C. Prachtex. met volledige afst. Zeer zeldzaam op deze zegel! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 33
Kortebalk ´sGRAVENHAGE-HUIS TEN BOSCH op 5 cent Bontkraag nr. 60. Prachtex. op knipsel met luxe afst. van 16-5-1916 van dit uiterst zeldzame, tijdelijke bijpostkantoor. Zie: Cees Janssen, KBBK 0256a (Image)
Opening EUR 24.00
Sale No: 647
Lot No: 34
10 gulden Bontkraag nr. 80, prachtige zegel met zeer mooie afdruk Martin-stempel HAARLEM met datum 18-9-1906. € 750 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 35
10 Gulden Bontkraag nr. 80, prachtex. met volledige afst. langebalk met Arabische maandcijfers UTRECHT/15 met datum 25-1-1913. Volgens Mulder RR op deze zegel. € 750 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 36
10 Gulden Bontkraag nr. 80, prachtex. met luxe afst. langebalk met Arabische maandcijfers VLISSINGEN/1 met datum 13-12-1909. Cert. S. Gronlund (1977). € 750 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 37
10 Gulden Jubileum 1913 nr. 101, prachtblok van vier waarvan elke zegel is afgest. met langebalk BENNEBROEK 6-5-1918 (veldeel-afstempeling€). € 3600 (Image)
Opening EUR 740.00
Sale No: 647
Lot No: 395
5 Gulden Hangend Haar nr. 48, prachtex. afgest. kleinrond NUNEN-STATION en tevens pennenstreep. € 575 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 527
FRANCO met en zonder kader ('kastje') op diverse zegels van de emissies 1852 t/m 1899 (Vürtheim) en 2 portzegels, verschillende typen en tevens enkele in rood, violet, blauw en blauwgroen (Image)
Sale No: 647
Lot No: 528
EMISSIE 1867, uitgebreide selectie van allerlei op deze emissie voorkomende stempels w.o. administratieve en zeer zeldzame stempels, penvernietigingen, etc. op de verschillende waarden, tevens 9 poststukken w.o. met enkelfrankeringen van 15, 20 en 25 cent en bijzondere frankeringen o.a. de beroemde brief uit 1871 met 5, 10 en 25 cent in strip van vier (een zegel van 50 cent ontbreekt op die overigens zeer mooie waarde-brief). Prachtige mini-collectie van deze emissie. Voor de specialist! (Image)
Opening EUR 740.00
Sold...EUR 2,600.00
Sold For 2600
Sale No: 647
Lot No: 529
HALFROND-FRANCOSTEMPELS op 36 zegels van de emissies 1867 en 1869 w.o. diverse waarden en verschillende kantoren met doubletten en/of typen (Image)
Sale No: 647
Lot No: 530
TAKJESTEMPELS, bescheiden collectie van typen V.47, 67, 68 en 76 van diverse kantoren op emissies 1867, 1869, 1872 en 1876 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 531
EMISSIE 1869, uitgebreide selectie van allerlei op deze emissie voorkomende stempels w.o. administratieve en zeer zeldzame stempels etc. op de verschillende waarden, tevens 5 poststukken en 1 voorzijde. Voor de liefhebber! (Image)
Sold...EUR 1,700.00
Sold For 1700
Sale No: 647
Lot No: 532
DIVERSE STEMPELS, uitgebreid overzicht van allerlei soorten stempels op emissies vanaf 1869 (t/m Veth) zoals gebroken ring, distributie IJsselstein, caoutchouc, diverse typen naamstempels o.a. cursieve (ook op port en 3x Van Krimpen), trajectstempels o.a. op de lijn Terneuzen-Mechelen incl. op Belgische spoorwegzegels, Rijksverzekeringsbank, etc. (Image)
Sale No: 647
Lot No: 533
EMISSIE 1872, uitgebreide selectie van allerlei op deze emissie voorkomende stempels w.o. administratieve en zeer zeldzame stempels, perfins op 8 verschillende waarden w.o. 1 en 2½ gulden, 5 cent in blok van 15, etc. op de verschillende waarden incl. 2½ gulden, tevens 6 poststukken met enkelfrankeringen van 5 (2x), 10, 15, 20 en 25 cent. Zeer bijzondere mini-collectie met meerdere rariteiten in meer dan 70 jaar bijeen verzameld! (Image)
Sold...EUR 4,400.00
Sold For 4400
Sale No: 647
Lot No: 534
HALTESTEMPELS, ruim 240 stempels gesorteerd van A t/m Z w.o. enkele doubletten, merendeels op diverse waarden van emissie 1872, maar ook op enkele andere klassieke emissies. Schaars materiaal! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 535
EMISSIE 1876-1894, mooie selectie van allerlei op deze emissie voorkomende stempels w.o. administratief, bestellers, pen, etc. op de verschillende waarden, tevens 6 bijzonder aardige poststukken (Image)
Sold...EUR 950.00
Sale No: 647
Lot No: 536
BOSSCHE TANDING, bescheiden collectie met verschillende data op de ½ en 1 cent (4x), tevens zogenoemde 'knippen' van diverse kantoren op emissies 1876-1899. Voor de specialist! (Image)
Sale No: 647
Lot No: 537
DUBBELRINGSTEMPELS, aardige collectie van de vier kantoren op verschillende waarden van de emissies 1876-1894, 1891, Port en enkele 1893, 1899 en Postbewijs, tevens proefstempel grootrond V.97 van Amsterdam en 'sGravenhage op emissies 1891 en 1894 (Image)
Sale No: 647
Lot No: 538
EMISSIE 1891, uitgebreide selectie van allerlei op de verschillende waarden van deze emissie (nrs. 34/44) voorkomende stempels w.o. administratieve en zeer zeldzame stempels, penvernietigingen, perfins op de 11 verschillende waarden, deel uit spaarbankboekje (1895) etc. en tevens 9 poststukken w.o. naar diverse buitenlandse bestemmingen. Prachtige samenstelling voor de liefhebber van Hangend Haar (Image)
Sale No: 647
Lot No: 539
EMISSIE 1893, zeer bijzondere verzameling op de 50 cent (21x), 1 (20x), 2½ (96x) en 5 (21x) gulden, merendeels in prachtkwaliteit, van klein- en grootrondstempels van post-, hulppost en bijpostkantoren, alsmede spoorwegtrajecten, Amsterdam E (op 2½ gld) en Rijkspostspaarbank, tevens naamstempel Arnhem op 50 cent en 1 gulden, diverse zegels met vermelding van tandingen, allemaal stempels in Mulder-kwaliteit. Cat. waarde van alleen al de zegels, dus zonder de meerwaarde van alle mooie afstempelingen, is ruim € 27.500 (Image)
Opening EUR 4,000.00
Sold...EUR 6,000.00
Sold For 6000
Sale No: 647
Lot No: 540
KLEINRONDSTEMPELS op 86 zegels (w.o. 1 paar) van schaarse hulppostkantoren o.a. Achlum, Andel (Grn:), Blankenham, Dalem, Elden, Haaksbergen, Hollum, Moerkapelle (2x), Monster, Nieuwvliet, Steensel, Valburg, Wester Emden en Zuidwolde (Dr:), merendeels mooie afstempelingen, sommigen in violet of blauw, zegels hier en daar in gevarieerde kwaliteit, op insteekkaart (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 647
Lot No: 541
GROOTRONDSTEMPELS met blokjes i.p.v. uurkarakters of jaarcijfers (Kollum 7x) en met nachtuurkarakters van Amsterdam (9x) en Rotterdam (2x) (Image)