van Dieten Stamp Auctions Sale: 648
Nederland en O.G.D.
PORT
Sale No: 648
Lot No: 481
P1, 5 cent bruin op oranje, 2 gebruikte ex., resp. zeer fraai en prachtex. met interessante druktoevalligheden in het te betalen-kader. (Image)
Closed..Oct-05-2022, 07:00:00 EST
Sale No: 648
Lot No: 482
P5CII + P5BII, gecombineerde tanding 11½ x 12 - 12½ x 12, ongebr. vrijwel postfris prachtpaar met klein attest Vleeming (2022) € 375+ (Image)
Sale No: 648
Lot No: 483
P13/P21 en P23, postfrisse prachtex. € 475 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 484
P20, 6½ cent donkerblauw in postfris half vel van 50 stuks, tanding tussen rij 8 en 9 iets los, ov. grote eenheid in luxe kwaliteit € 5000 (Image)
Sold...EUR 15,000.00
Sold For 15000
Sale No: 648
Lot No: 485
P27, type I, II en III, 3 postfrisse prachtex. € 550 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 486
P31/P43, De Ruyter ½ cent t/m 1 gulden, cpl. postfrisse prachtex. € 1400 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 487
Sale No: 648
Lot No: 488
P31/P43, De Ruyter, ½ cent t/m 1 gulden, complete postfrisse prachtex. in blokken van vier € 5600 (Image)
Sold...EUR 24,000.00
Sold For 24000
Sale No: 648
Lot No: 489
P61/P68, 10 postfrisse prachtseries. € 760 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 490
P67a/P68b, keerdrukken zonder en met tussenstrook, postfrisse prachtex. € 825 (Image)
Sale No: 648
Lot No: 491