Sale No: 644
Lot No: 1430
O.G.D., Specimen-opdrukken */(*) op frankeer- en portzegels van Ned.- Indië (16x w.o. Jub.´23 uit de Stockholmserie), Curaçao (17x) en Suriname (5x) in pracht- t/m fraaie kwaliteit, op insteekkaart (Image)
Closed..Oct-09-2020, 23:59:00 EST
Sale No: 644
Lot No: 1431
NED.- INDIË, Punt-, Naam-, Vierkant-, e.a. afstempelingen op insteekbladen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1432
NED.- INDIË, stempels van spoorwegpostkantoren w.o. Batavia-Anjer (SvL RR) op enige zegels, op insteekkaartje (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1433
NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling van 63 kleinrondstempels op losse zegels en enkele knipsels van briefkaarten, 39 verschillende kantoren, waaronder op 2 cent (zeer fraai ex.) Semarang 1-11-1877, zeer vroeg gebruik van dit stempel, op 3 bladen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1434
NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling van ca. 175 grootrondstempels, waarvan ca. 90 verschillende kantoren, op losse zegels w.o. van meerdere schaarse en zeldzame stempels, op 6 bladen. Schaars stempeltype! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1435
NED.- INDIË POSTHISTORIE, verzameling langebalkstempels van A t/m W op losse zegels en knipsels, op 10 insteekbladen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1436
NED.- INDIË, verzameling van verschillende stempeltypen van kantoren op Nieuw-Guinea w.o. zeldzame kortebalk Fakfak, (Kok)as, Manokwari en Merauke, op insteekkaarten (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1437
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 13 voorfilatelistische vouwbrieven/briefomslagen, de meeste van Nederland naar Indië (o.a. interessant voor scheepsnamen), alsmede 15 uit brieven geknipte ovaalstempels (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1438
NED.- INDIË POSTHISTORIE, 28 aardige poststukken 1889-1947 incl. enige mooie prentbriefkaarten (8 ex. niet verzonden) met frankeringen, stempels (o.a. bestelhuis), etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1439
NED.- INDIË POSTHISTORIE, vier goede poststukken (VK Segli veldpost, naam Paloppo, bestelhuis Badjawa in groen en geadviseerde env. waarop zegels met perfin) alsmede kleine verzameling stempels (type KB, LB, PV), meest kortebalk w.o. schaarse kantoren, op losse zegels op 2 insteekbladen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1440
NED.- INDIË, PTT-documenten jaren ´30-40 met bijzondere administratieve stempels (GR, KB, LB) in zwart, violet of rood (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1441
NED.- INDIË LUCHTPOSTGESCHIEDENIS, 9 gedocumenteerd beschreven luchtpoststukken 1927-30, o.a. 2 Koppenvluchten (bk. met 2½ gld en envelop met 4x 2½ gld), 5 stukken waarop zegels 1e luchtpostserie, 2 stukken waarop LP8 resp. LP9, 3 stukken met propellorstempels in lila (2x) of rood (1x) (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1442
NED.- INDIË PORT, 18 interessante binnen- en buitenlandse poststukken 1916-1954 waarop portzegels, onder meer op zwerfbrief 1932, combinatie van portemissies, enkele PTT-vensterenveloppen, postale notities, nietig en retour, diverse schaarse beportingen (o.a. 30 cent P33 uit 1941), etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1443
NED.- INDIË, 10 cent nr. 1, 13 pracht- resp. vrijwel prachtex. met halfrond-francostempels van 13 verschillende postkantoren (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1444
NED.- INDIË, 10 cent wijnrood nr. 1, 19 vrijwel pracht- tot prachtex. waarvan 4 ex. mit Kurzbefund Vleeming. € 2375 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1445
NED.- INDIË, 10 cent wijnrood nr. 1, 20 vrijwel pracht- tot prachtex. € 2500 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1446
NED.- INDIË, 10 cent nrs. 1 (3x) en 2 gebruikt en Cijfer nrs.17/20 en 22 in postfrisse blokken van vier. Prima kwaliteit! € 1100 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1447
NED.- INDIË 1870-1948, ongebruikte verzameling op insteekbladen, waarbij nrs. 16, 30 en 166 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1448
NED.- INDIË 1870-1890, o/* gespecialiseerde verzameling op typen en tandingen waarbij 5G en 11G, alsmede punt-, vierkant- en enkele andere afstempelingen op zegels en enkele poststukken (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1449
NED.- INDIË, Java.-opdrukzegels nrs. 65**/* (6x), 65a** (6x), 70f** (18x), 72f** (4x), 77** (1x) en 78** (1x), alle prachtex. in eenheden met velranden waarop velrandbijzonderheden, alsmede 74f** (vrijwel prachtblok, zonder velrand). Ca. € 725 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1450
NED.- INDIË, Java-opdrukken nrs. 71, 72, 76 en 78, ongebruikte stroken van tien zegels (w.o. postfrisse ex.) van de 12½, 15, 25 en 50 cent met (sterk) verschoven opdruk JAVA. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1451
NED.-INDIË, Japanse Bezetting, Celebes, Borneo, Lesser Sunda Eil. en Molukken op insteekbladen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1452
NED.-INDIË, Japanse Bezetting, o/*/** op blanco bladen waarbij zeer aardig materiaal (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1453
JAPANSE BEZETTING en REPOEBLIK INDONESIA, meest ongebruikt op albumbladen en oude veilingkavels met diverse aardige nummers en enkele goede poststukken (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1454
CURAÇAO 1885-1891, kleine gespecialiseerde, goed gedocumenteerde verzameling afstempelingen in zwart, blauw en paars op de 1e emissies (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1455
CURAÇAO 1873-1948, (*)/*/** verzameling op albumbladen met vele betere nummers en series w.o. 1/2, 19/23, 29/34, 35/43, 74a, 75/81, 104/20, 178/81, Luchtpost compleet aanwezig. Prachtkavel in doorgaans zeer nette kwaliteit (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1456
CURAÇAO 1873-1948, gebruikte verzameling op albumbladen met diverse aardige nummers o.a. 11, 74a, 112/20, 178/81, Luchtpost 18/25, etc., etc. Cataloguswaarde ruim € 3150 (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1457
CURAÇAO 1873-1948, uitgebreide verzameling o/(*)/*/** op albumbladen met typen en tandingen, diverse betere nrs. en series waarbij 1/12 inclusief typen, 35/41, 42/43, 75/81, 100F, 104/20 en 178/81 (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 1458
SURINAME 1872, Proeven, Berlijnse en Haarlemse kleurproeven op albumbladen (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1459
SURINAME, Kleurproeven 1872, verzameling op albumbladen, zowel Berlijnse als Haarlemse kleurproeven, ca. 80 stuks waarbij gekozen kleuren (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1460
SURINAME, emissie 1892, Hulpuitgifte, ongebruikte verzameling op albumbladen met talrijke variëteiten: verticaal ongetand waarbij strip van 4, dubbele perforatie, etc. (Image)
Sold...EUR 550.00
Sale No: 644
Lot No: 1461
SURINAME, emissie 1898, Hulpuitgifte, ongebruikte verzameling op albumbladen met variëteiten: Gebroken T, Dubbele opdruk, etc. (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1462
SURINAME 1912, Hulpuitgifte, ongebruikte verzameling met variëteiten op albumbladen, bevat o.a. 65v (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1738
NED.-INDIË, Punt-, Vierkant-, Naam-, GR, KB, LB en Puntvlakvulling-stempels, iets Veldpost en Indonesië. Mooie koop in 2 dikke insteekboeken (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1739
NED.- INDIË PUNTSTEMPELS, uitgebreide verzameling op diverse emissies en waarde w.o. blauwe en violette afstempelingen, opgezet volgens de typen door Bulterman beschreven, incl. 74, 111 en 112, tevens 18 poststukken, in insteekboek (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1740
NED.- INDIË Kortebalkstempels, uitgebreide verzameling op losse zegels en/of knipsels van ruim 300 kantoren in verschillende typen in aantallen op diverse emissies en waarden, waaronder schaarse/zeldzame kantoren als Boeding, Brosot, Gianjar, Goedo, Kalisetail (w.o. in blauw), Kempit (in violet), Manggani, Ngadiredjo, Petta, Rondeng, etc. met mooie gedeeltelijke en gehele afstempelingen, in stockboek. Het kortebalkstempel is een nog onderbelicht stempeltype. Mooi verzamel- en studieobject! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1741
NED.- INDIË, verzameling kortebalkstempels (type KB, w.o. verschillende modellen) op ruim 185 kwalitatief goede poststukken, merendeels mooie afstempelingen waarbij op poststuk schaarse kantoren als Baleiselasa, Djokjakarta/Bandoeng, Kalianget, Kalibaroe, Kamal, Klampok, Kolonodale, Kotabaroe-Batanghari, Menes, Pajacombo, Pandeglang, Pladjoe, Pradjekan, Prambon, Ponorogo, Samarinda, Semarang-Karangtoeri, Soemobito, Tjilegon, etc. in album. Schaars stempeltype voor kleine kantoren! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1742
NED.- INDIË Kortebalkstempels met uur, mooie verzameling op losse zegels en/of knipsels van ca. 140 kantoren waaronder schaarse/zeldzame, met mooie gedeeltelijke en gehele afstempelingen, op insteekkaarten in ordner. Schaars stempeltype! (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1743
O.G.D., Ned.-Indië, Curaçao-Antillen en Suriname 1873-2004, gebruikt in 2 Davo albums met div. aardige nrs. en series in mooie kwaliteit (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1744
NED.-INDIË 1864-1957, op 1 zegel na (nr.2) geheel ongebruikte resp. postfrisse verzameling in wisselende kwaliteit in Leuchtturm album, met o.a. 149/59, 160/66, 260/65, 282/89, Brandkast 1/7, RIS-serie en Nederlands Nieuw Guinea (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1745
NED.- INDIË 1870-1949, verzameling o/* inclusief iets op typen, opdrukken, plaatfouten, variëteiten, stempels, etc. verder een gespecialiseerd gedeelte van de Japanse bezetting 1942-1945 en Republiek Indonesië 1945-1949, tevens met diverse poststukken w.o. met aardige stempels, op bladen in 6 klembanden (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1746
NED.-INDIË 1870-1960, zowel gebruikte als ongebruikte verzameling in Davo album (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1747
NED.-INDIË, verzameling Port op typen en stempels in insteekboek waarbij ook enkele proeven (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1748
JAPANESE OCCUPATION 1942-1945, stockbook with several used and unused stamps and some nice cancellations (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1749
JAPANESE OCCUPATION 1942-1945, Sumatra, stockbook filled with thousands of unused and used stamps, including cancellations of post and subpost offices (with rare pmks) in alphabetical order by region, showing a very great variety of handstamps and machine overprints, General issues with and without overprints, many cut-outs, other postmarks like commemorative and propaganda markings, many of these in larger quantities, all together a most interesting stock and treasure trove, rarely offered in this quantity and variety (Image)
Sold...EUR 2,000.00
Sale No: 644
Lot No: 1750
NED.-INDIË, Japanse Bezetting, div. waarbij aardige ex. op 10 insteekbladen in ringband (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1751
REPUBLIK INDONESIA 1945-1949, Java & Sumatra, stockbook filled with thousands of unused and used stamps (som nice pmks), showing a very great variety of handstamps and machine overprint, stamps with pencil lines and brush strokes, Provisional issues, General issues with and without overprints, many of these in larger quantities, all together a most interesting stock and treasure trove, rarely offered in this quantity and variety (Image)
Sold...EUR 1,400.00
Sold For 1400
Sale No: 644
Lot No: 1752
INDONESIË 1949-2007, ongebruikte resp. postfrisse verzameling in 4 Davo albums (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1753
INDONESIË 1949-2008, gebruikte verzameling in 3 Davo albums (Image)
Sale No: 644
Lot No: 1754
INDONESIË 2000-2012, postfris in 2 Davo de Luxe albums