Worldwide Stamps and Covers Netherlands and (former)overseas territoriess Terr
Sale No: 79
Lot No: 699
Nederlands Indië 1924. de z.g. Stockholmserie met (handstempel) Specimen . Uitgegeven tijdens 8e U.P.U. congres. 49 waardes compleet in ongebruikte pracht kwaliteit. Schaars! NVPH Cat. 800.- (Image)
Low Estimate € 150
Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 79
Lot No: 700
Insteekblad met beter Curaçao en Suriname in gevarieerde kwaliteit. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 701
Nederland en O.G. 1924-1963. 4 hawid kaarten met ongebruikt/postfris wb. Veth (incl. 136-138*/**), UNTEA**, Suriname 220-243*/**, 297-307 en 380 (2x).
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 702
Suriname 1931. Vlucht Do.X 1931 in hoekrandparen (pos. 91-92) wb. opdruk fout zonder punt (pos. 91) en gebroken D (pos. 92) , postfris doch gom ingedroogd en egaal verkleurd en rechter ex. van nr. 13 iets albumzwart. (Image)
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 703
Suriname & Curacao 1941/1945 ** Curacao NVPH 141-152 op 1x de 6 Ct na 3 postfrisse series, Suriname 229-238 & 239-243 compleet postfris. Cataloguswaarde circa € 900,00
Low Estimate € 70
Sale No: 79
Lot No: 706
Curaçao/Suriname 1886-1893*. Insteekblad Suriname nrs. 23-28*, Port Suriname en Curaçao 1886-1889* en Curacao Port P31-33 gebruikt. Deels nogal gemengde kwaliteit.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 707
Suriname Curacao en Ned. Antillen **/*/0 divers beter materiaal op een stokblad wb. vliegtuigen 15 Gld en 25 Gld, Antillen hoge waarden en face, Suriname NVPH 110 etc etc (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 708
Japanse Bezetting van Nederlands Indië. Map met ca. 40 zegels in div. eenheden alsmede 1 document Burgerlijke stand 1949 en kwitantie (2604).
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 79
Lot No: 709
Japanse Bezetting. Insteekblad postfris/(on)gebruikt postfris/(on)gebruikt meest Inheemse Dansers en Karbouw en iets Koningin Wilhelmina.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 79
Lot No: 710
Nederlands Indië. Map met ruim 100 zegels allen met (delen van) scheepsstempels wb. veel KPM.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 79
Lot No: 711
Nederland ** vellen en veldelen w.o. postkoets, jaren 60/70, Republiek Suriname.