Worldwide Stamps and Covers Netherlands and (former)overseas territories
Sale No: 79
Lot No: 1236
Collectie Nederland en O.G. wb. met name Nederland goed gevuld doch ongebruikte zegels in nogal gevarieerde kwaliteit (grote plakkerresten). (Image)
Low Estimate € 650
Closed..Jun-22-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 79
Lot No: 1237
Nederland en O.G. 1852-1944 in KA-Be speciaal album. Gespecialiseerde verzameling gebruikt met tandingen en types meest in goede kwaliteit wb. uitgebreid roltanding incl. paren en blokken van 4. O.G. deel matig gevuld. (Image)
Low Estimate € 500
Sale No: 79
Lot No: 1238
Nederland en O.G. 1852-1976 in Holland album. Collectie postfris/(on)gebruikt met oa. 1-15, 29, 101 (vrijwel postfris met gom ribbel) Cert. W. Moeijes 1976, 102-103**, 134-135**, 236-237**, 346-349*, startverzameling Ned. Indië, Ned. Nieuw Guinea (2 x geb (Image)
Low Estimate € 500
Sale No: 79
Lot No: 1239
Nederlandse Antillen ** 2007 - 2010, Curaçao, Sint Maarten, Caribisch Nederland, Saba tot 2018 in 2 Davo albums met cassette.
Low Estimate € 350
Sale No: 79
Lot No: 1240
Collectie Nederland 1852-1968 en Nederlands Indië/NNG/Indonesië wb. met name Nederland heel aardig gevuld en div. beter Ned. Indië. Voor impressie zie foto. (Image)
Low Estimate € 250
Sale No: 79
Lot No: 1241
Nederland en verzameling in 2 Davo albums 1852 - 2005, Nederlands Indië inclusief puntstempel 113, verzilverd postzegeldoosje, iets Curacao, 2 kleine stockboekjes, **/*/0. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 79
Lot No: 1242
Nederlands Indië en Indonesia **/*/0 een verzameling in 4 luxe Davo albums met cassette periode 1864 - 2006, album tot 2009 w.o. betere, zie foto. (Image)
Low Estimate € 200
Sale No: 79
Lot No: 1244
4 insteekboeken Nederland en O.G. va. 1852 wb. ongebruikt en postfris beter gebruikt etc.
Low Estimate € 150
Sale No: 79
Lot No: 1245
Nederlandse Antillen 1949-2010 in 2 victoria albums. Collectie gebruikt/ongebruikt/postfris en va. 1959 uitsluitend postfris en ogenschijnlijk compleet aanwezig.
Low Estimate € 150
Sale No: 79
Lot No: 1246
Nederland & OG stokboek met divers beter materiaal waarvan veel **, tevens iets overig buitenland. (Image)
Low Estimate € 150
Sale No: 79
Lot No: 1247
Nederlandse Antillen ** 1873 - 2006 in 3 Davo luxe albums met cassette zegels vanaf 1933.
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 1248
Nederlands-Indië, Indonesië & Nederlands Nieuw Guinea **/*/0 1864-1962 Collectie in 2 Davo albums waarbij diverse betere zegels / series, Ned.-Indië deels dubbel verzameld waarbij back off the book etc.
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 1249
Overzeese Gebiedsdelen **/*/0 in 2 Davo albums, begin tot en met 1979 w.o. beter materiaal, inclusief Indonesië.
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 1253
Curaçao en Nederlandse Antillen 1915-2001 **/*/0 Collectie waarbij o.a. de hoge waarden ''en face'' *, Kinderzegels 1951 & zeemanswelvaren 1952 ** etc in 2 Davo de luxe met cassettes
Low Estimate € 70
Sale No: 79
Lot No: 1254
Nederland en OGD 1864-2001 **/*/0 verzameling wb beter materiaal, blokjes van 4, stempel verzameling, blokken, velletjes, guldenzegels ** deels in aantallen en iets Overzee in 4 stokboeken.
Low Estimate € 60
Sale No: 79
Lot No: 1255
Curaçao een verzameling in Davo Cristal album met cassette met beter materiaal w.o. luchtpost, port, etc. (Image)
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1256
Nederlands Nieuw Guinea 1950/1962 **/*/0 complete collectie inc. Untea & Port, wat FDC's en 3 vellen, 4 dienst enveloppen waarbij met rubberstempel Wasior etc
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1257
Nederlandse Antillen 1953-1967 en Ned. Nieuw-Guinea 1957-1962 verzameling FDC's waarbij de voorlopers soms in aantallen in een Importa FDC album.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1258
Restant N.O.G. in zichtboek wb. div. beter materiaal doch veel nieuw gom etc. wb. RIAU 50 sen (2x gebruikt), wat Armenwet* etc. Kavel dient bekeken te worden.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1259
Engros partij gebruikt Nederlands Indië in 4 stockboeken wb. iets diverse landen.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1260
Nederlands Indië **/*/0 2 start collecties w.o. betere in Davo en Importa album.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1261
Nederland en Overzee **/*/0 een start verzameling in KaBe album w.o. een aantal betere tot 1939.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 1262
NOG 1870-2010 **/*/0 verzameling Ned. Antillen, Aruba, Ned. Indië, Ned. Nieuw Guinea, Suriname, Curacao en iets Nederland en thema olifanten in 3 dikke stokboeken
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 1263
Nederlandse Antillen vnl. ** in Importa album 1936 - 1975, en Davo band 1994 - 2000, inclusief iets Nederlands Indië en Nieuw Guinea.
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 1264
Nederlands-Indië, Curaçao, Nederlandse Antillen en Suriname 1873-1989 **/*/0 Verzameling in 3 albums waarbij Antillen 233 *, heel aardig Indië en leuk Suriname.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 79
Lot No: 1265
Overzeese Gebiedsdelen **/*/0 w.o. Nederlands Indië, Curaçao, Suriname in Holland album en 2 stockboeken.
Low Estimate € 30
Sale No: 79
Lot No: 1266
NOG Verzameling w.b. Antillen, Indië, Suriname en Nieuw Guinea in een stokboek, op album bladen en een ringbandje met enkele vellen.
Low Estimate € 30
Sale No: 79
Lot No: 1267
Startcollectie Nederland en O.G. (zonder Indië/NNG) in 2 albums wb. Nederland 1946-1983 goed gevuld en div. aardig O.G. wo. Suriname Port 36-46*.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sale No: 79
Lot No: 1268
Insteekboek Nederland en O.G. wb Ned. Nieuw Guinea met div. UNTEA deels in kleine aantallen postfris/(on)gebruikt.
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 25.00
Sold For 25
Sale No: 79
Lot No: 1269
3 Edel albums het Huis van Oranje w.o. Caribisch Nederland, Sint Maarten, etc. FDC's en zegels **.
Low Estimate € 20
Sale No: 79
Lot No: 1270
Aruba ** een verzameling in Davo Luxe album met cassette 1986 - 2001.
Low Estimate € 20
Sale No: 79
Lot No: 1271
Overzeese gebiedsdelen */0 in 2 books with Curaçao, Nederlandse Antillen, Suriname, Aruba.
Low Estimate € 10
Opening EUR 10.00
Sold...EUR 18.00
Sold For 18
Sale No: 79
Lot No: 2500
NOG **/*/0 Gigantische partij in zakjes, enveloppen en jaarcollecties t/m 2002 waarbij absoluut beter materiaal! onder andere aanwezig Aruba, Indonesië, Antillen, Suriname, iets Japanse bezetting, Nederland veldelen en postzegelboekjes etc, grote hoeveelh
Low Estimate € 100
Closed..Jun-23-2023, 12:00:00 EST
Sale No: 79
Lot No: 2501
Doos O.G. start en restverzamelingen in 3 albums wb. heel aardig Nederlands Indië en NNG. Tevens vellenmap met veldelen Germaanse symbolen, Zeehelden en Winterhulp**.
Low Estimate € 100
Sale No: 79
Lot No: 2502
Doos FDC's in 5 albums wb. Nederland va. 1938 enkele voorlopers en va. E2 t/m E38 helaas wat getint, Suriname 1935-1966, Curaçao/Antillen 1943-1966, Ned. Nieuw Guinea 1957-1963 incl. UNTEA alsmede div. 1e/bijzondere vluchten 1933-1966. Kwaliteit gevarieer
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No: 2503
Doos Nederland en O.G. in 2 Fdc albums wb. ca. 150 covers w.o. 1e vluchten, seriefrankeringen, Autopostkantoor, van der Wart gelegenheidsstempels etc. alsmede wat oudere poststukken en album FDC's 80er jaren.
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No: 2504
Doos Nederland en O.G. met beter materiaal wb. postfrisse kinderseries voor 1940.
Low Estimate € 75
Sale No: 79
Lot No: 2505
Nederland & OG diverse verzamelingen waarin ook beter materiaal, tevens zakje met zegels op kaartjes wb. ook beter materiaal, mooi geheel!
Low Estimate € 60
Sale No: 79
Lot No: 2506
2 gouden zegels Bonaire $ 50, 5 gouden zegels Nederland w.o. Rembrandt, Maxima, Anne Frank, Market Garden, Willem Alexander, zilveren zegel van Rembrandt en een zilveren zegel van Rien Poortvliet.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 2507
Halve verhuisdoos **/*/0 met een aardige collectie Nederland w.o. nummer E1 met gebreken, stockboeken met gulden periode , Zwitserland, losse FDC's, etc. de opbrengst komt ten goede van het Rode Kruis.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 2508
Nederland en Overzee **/*/0 in ongeveer 80 gelopen rondzend boekjes w.o. nog beter materiaal.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 2509
Nederland en Overzee **/*/0 4 start collecties w.o. iets nominaal, wereld verzameling in 2 blanco albums, klein stockboekjes.
Low Estimate € 50
Sale No: 79
Lot No: 2510
Nederlands Indië, Indonesië, diverse jaarsets Nederland, verzameling Telebrieven en band met iets nominaal, **/*/0.
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 2511
Doos diversen meest Nederland wb. FDC's uit E6-E144a(enkel 60er jaren onbeschreven) div. restanten in stockboeken, jaarcollectie Nederland 2003 etc.
Low Estimate € 40
Sale No: 79
Lot No: 2512
Doos Nederland en O.G. in 3 insteekboeken postfris/(on)gebruikt en 1 album 1891-1950 gebruikt. Tevens Restcollectie België (Back of the book) en mapje 1e dagbladen Nederland.
Low Estimate € 35
Opening EUR 35.00
Sale No: 79
Lot No: 2513
Doos N.O.G. **/*/0 in 2 albums en op albumbladen waarbij aardig materiaal
Low Estimate € 30
Sale No: 79
Lot No: 2515
Curacao, Sint Maarten en Caribisch ** doosje vol met moderne thematische vellen, series en covers
Low Estimate € 25
Opening EUR 25.00
Sold...EUR 33.00
Sold For 33
Sale No: 79
Lot No: 2516
Suriname & Republiek Suriname collecties waarbij FDC's vanaf E2, Blokjes, Postzegelboekjes etc in 4 albums, een stokboek en op bladen.
Low Estimate € 20
Sale No: 79
Lot No: 2517
Nederland en Overzee **/*/0 in 6 boeken w.o. automaatboekjes, FDC's, Republiek Indonesië, Suriname, insteekkaartjes.
Low Estimate € 20
Sale No: 79
Lot No: 2518
Nederland en Overzee **/*/0 restant in 2 albums 3 stockboeken en wat los materiaal.