Records 1 to 39 of 39

van Dieten Stamp Auctions Sale: 644

NEDERLANDS-INDIË

Sale No: 644
Lot No: 913

image 1, 10 cent wijnrood, gebruikt prachtex. uit Pekalongan. € 125 (Image)

Opening EUR 24.00
Sold...EUR 25.00

Closed..Oct-08-2020, 23:59:00 EST
Sold For 25

Sale No: 644
Lot No: 914

image 1, 10 cent wijnrood, pos. 94, gebruikt luxe ex. uit Madioen. Een hele mooie postzegel! € 125 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 915

image 7F, 2½ cent geel Kt.12½ x 12 gr.g. Koning Willem III, postfris met volledig originele gom, prachtex. met cert. NKD (2019) € 300 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 916

image 11C, 15 cent grijsbruin Lt.13¼ x 14 kl.g. Koning Willem III, postfris met volledige originele gom, zeer fris luxe ex. met cert. NKD (2015) € 275 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 917

image 13E, 25 cent donkerpaars Kt.13½ x 13¼ gr.g., postfris prachtex. € 250 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 918

image 14K, 30 cent groen Kt.12½ gr.g., postfris prachtstuk € 350 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 919

image 16F, 2½ gulden dofviolet en groen Kt.12½ x 12 gr.g., postfris met volledige originele gom, prachtex. met bovenvelrandje en cert. NKD (2018) € 675 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 920

image PC.42a/h, ½ Cent type Vürtheim, uitgifte 1902, kleurproeven van de kleuren die voor de uitgegeven waarden zijn gekozen, ongetande randstukken, gegomd, prachtex. (42f = ultramarijn, lichte oppervlaktebeschadiging). Zelden aangeboden! fl. 800+ (Image)

Sale No: 644
Lot No: 921

image 58A/61A, 1 en 2½ gulden op gewoon en op blauw papier, Lt.11, ongebruikte prachtex., nr.59A met cert. Ned. Bond (2003) € 1450 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 922

image 58C, 1 gulden doflila Lt.11½ x 11, postfris prachtex. € 300 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 923

image 59B, 2½ gulden zwartblauw Lt.11 x 11½, postfris prachex. met cert. Vleeming (2019) € 330 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 924

image 59D, 2½ gulden zwartblauw Lt.11½, postfris prachtex. met cert. NKD (2019) € 300 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 925

image 60A, 1 gulden doflila op blauw Lt.11, postfris prachtex. met cert. NKD (2019) € 275 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 926
Symbol: (*)

image 160, Kleurproef van de 5 cent Jubileum 1923, in plaatdruk gedrukt op ongetand en ongegomd velletje van wit papier van ca. 7 x 8 cm met knipteken, uit PC.122. Dit is ´kleur I´ (als rood) van de 47 (of 50€) verschillende kleuren waaruit een keuze werd gemaakt voor de emissies Jub. ´23 voor Ned.- Indië, Curaçao en Suriname. Zeldzaam en slechts een paar ex. bewaard gebleven! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 927
Symbol: (*)

image 160, Kleurproef van de 5 cent Jubileum 1923, in plaatdruk gedrukt op ongetand en ongegomd velletje van wit papier van ca. 7 x 8 cm met knipteken, uit PC.122. Dit is ´kleur XXII´ (als zwartachtig groenblauw) van de 47 (of 50€) verschillende kleuren waaruit een keuze werd gemaakt voor de emissies Jub. ´23 voor Ned.- Indië, Curaçao en Suriname. Zeldzaam en slechts een paar ex. bewaard gebleven! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 928
Symbol: (*)

image 160, Kleurproef van de 5 cent Jubileum 1923, in plaatdruk gedrukt op ongetand en ongegomd velletje van wit papier van ca. 7 x 8 cm met knipteken, uit PC.122. Dit is ´kleur XXIV´ (als zwartachtig geeloranje) van de 47 (of 50€) verschillende kleuren waaruit een keuze werd gemaakt voor de emissies Jub. ´23 voor Ned.- Indië, Curaçao en Suriname. Zeldzaam en slechts een paar ex. bewaard gebleven! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 930
Symbol: (*)

image Weldadigheidszegels Witte Kruis-Kolonie 1930, ontwerp ir. A.R.M. Kreisler. PC.141/44, ongetande proeven in plaatdruk, zonder gom, in de gekozen kleuren, op kleine velletjes. Zeer fraaie ex. (plakbandsporen, 12½ cent hoekvouw) doch hoogst zelden aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 931
Symbol: (*)

image Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.151a/c, werkproeven van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, zonder gom, getand 12½, de waarde 15 cent in groter formaat, blauw in lijntekening (151a), oranje met fijn raster (151b) en oranje met grof raster (151c), aangebracht op zwart velletje papier. Hoogst zelden aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 932
Symbol: (*)

image Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.152a/h, werkproeven van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, zonder gom, getand 12½, de waarden 2 en 15 cent in groter formaat, in dubbele kleuren, aangebracht op zwart velletje papier. Alle zegels hebben in een hoek een minieme speldenprik. Hoogst zelden aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 933

image Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.154a/d, kleurproeven volgens de PC van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, met gom, ongetand, in één kleur, complete serie bestaande uit 2c paars, 5c groen, 12½c oranje en 15c blauw. Weinig aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 934

image Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.155a/d, kleurproeven volgens de PC van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, met gom, ongetand met bovenvelrand, in twee kleuren, complete serie bestaande uit 2c paars + sepia, 5c groen + sepia, 12½c oranje + sepia en 15c blauw + sepia. Weinig aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 935

image Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. PC.157, kleurproeven volgens de PC van het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, met gom, ongetand, in één kleur, de losse omrandingen van de 2c paars, 5c groen en 15c blauw. Weinig aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 936
Symbol: (*)

image Weldadigheidszegels Crisiswerk A.M.V.J. 1933, ontwerp F.A. Wagner. Serie van 5x 4 foto´s van de ontwerpen, per serie in verschillende kleur, geplakt en keurig beschreven door het Reproductiebedrijf van de Topografische Dienst te Batavia, mogelijk bedoeld als geschenk aan de ontwerper€ Vermoedelijk uniek (Image)

Sold...EUR 550.00

Sale No: 644
Lot No: 937

image Proefopdrukken van de Topografische Dienst te Batavia op luchtpostzegels PC.196/200, postfrisse prachtserie. Cert. De Geldersche (1973) (Image)

Sale No: 644
Lot No: 938

image Weldadigheidszegels Christelijke Militaire Tehuizen 1935, ontwerp F.A. Wagner. PC.206/09, ongetande kleurproeven in rasterdiepdruk, met gom, in afgekeurde kleuren. Prachtex. en zelden aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 939

image Weldadigheidszegels Christelijke Militaire Tehuizen 1935, ontwerp F.A. Wagner. PC.210/13, ongetande kleurproeven in rasterdiepdruk, met gom, in de goedgekeurde kleuren. Prachtex. en zelden aangeboden! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 940

image Wereldjamboree in Vogelenzang, 1937, ontwerp ir. A.R.M. Kreisler. Uit PC.214 (PC.NI.227f), ongetande kleurproef in rasterdiepdruk, met gom, in niet-gekozen kleur zwartachtig blauw. Prachtex. en zelden aangeboden! Ook zeer geschikt voor thematische verzamelaar! (Image)

Sale No: 644
Lot No: 941

image 262, 264/65, 80 cent, 2 en 5 gulden Kreisler met watermerk, postfrisse prachtex. € 600 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 942

image 298v, 2 Cent Padjoge danseres met variëteit ´Bovenzijde ongeperforeerd´, postfris prachtex. (boven op velrand plakker) in paar met normaal ex. met plakker. € 250 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 944
Symbol: (*)

image PC291, stempelproef op dun papier op kartonnetje van de 10 cent bruin, prachtex. Hfl.500 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 945
Symbol: (*)

image PC297, stempelproef op dun papier op kartonnetje van de 1 gulden blauwgroen, prachtex. Hfl.500 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 946

image 304/16, ABC-serie 1 cent t/m 2½ gulden, postfrisse prachtex. met ronde doorboring en rode opdruk Specimen (Image)

Sale No: 644
Lot No: 947
Symbol: #

image 333f, Pelitazegel met foutdruk ´Kopstaande opdruk´ op envelop met als geadresseerde de slager van Kedoeroes (bij Soerabaja), afgestempeld Sepandjang (een plaatsje bij Soerabaja) op 24-4-1948 naar Soerabaja 26-4-1948. Prachtkwaliteit en naar ons oordeel geen ´verzamelaarspost´. € 350 (losse zegel) (Image)

Sale No: 644
Lot No: 948
Symbol: #

image Kartonnetje met links de tekst ´Proeve van de eerste na-oorlogse hier te lande aangemaakte postzegels...´ en rechts zegels van 3 en 4 cent type danser nrs. 334/335. Aardig PTT-geschenk (Image)

Sale No: 644
Lot No: 949

image 337/346, Koningin Wilhelmina type Hartz, serie (gom iets ingedroogd) met zwarte opdruk MODEL. Zie: Bessels, Kolff blz. 183 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 950
Symbol: (*)

image 347/38, ongeperforeerde, ongegomde hoekblokken van 25 zegels met op de velrand een knipteken en geschreven accordering ´fiat drukken CBA4 5/6 ´48´. Zie: Bessels, Kolff blz. 225 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 951

image 347/50, Souvenir van de Ned.- Indische PTT (Druk G.C.T. van Dorp & Co.) met binnenin de series Jubileum 1948 en Inhuldiging 1948 (Image)

Sale No: 644
Lot No: 952

image 349/50, Inhuldiging 1948, vrijwel prachtserie met zwarte opdruk MODEL (Image)

Sale No: 644
Lot No: 953

image Dienst 25, 50 cent in postfris prachtblok van vier. Cert. 2001. Uit de reeks D8/D27 heeft de 50 cent verreweg de kleinste oplage gekend (10.000 stuks). € 320+ (Image)